Skocz do zawartości
POLMOS

wymiana foteli w 3b od 3bg opis foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wcześniej miałem zwykłe fotele nie posiadały one ani grzania ani poduszek, kupiłem sobie skórzane fotele są one podgrzewane i z poduszkami, powiedzcie czy te grzanie i poduszki da się podłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wcześniej miałem zwykłe fotele nie posiadały one ani grzania ani poduszek, kupiłem sobie skórzane fotele są one podgrzewane i z poduszkami, powiedzcie czy te grzanie i poduszki da się podłączyć ?

 

Tak, zobacz post 29.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=281

 

Masz tu opisane co musisz mieć i jak się do tego zabrać.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam takie pytanie czy wie ktos czy bedo pasowac fotele z b6 kombi do b5 kombi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spawał pęknięty fotel? Czy ma to sens, czy lepiej kupić nowy?

Zauważyłem ostatnio, że trochę krzywo mi się siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś spawał pęknięty fotel? Czy ma to sens, czy lepiej kupić nowy?

Zauważyłem ostatnio, że trochę krzywo mi się siedzi.

 

Zerknij tu: http://www.allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=fotel+passat+3BG i stwierdź czy spawanie ma sens...Oczywiście jeżeli byłby to zabieg "kosmetyczny" to czemu nie ;) Ja raczej bym kupił jakąś używkę.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ja oczywiście na moje nieszczęście jestem z Krakowa, a tu albo nie ma, a jak już są fotele, to cena powala.

Wolałbym oglądnąć i "dotknąć" przed zakupem.

Chociażby z powodu koloru - fotele mam welurowe, w takie kwadraciki, a na allegro ludzie piszą welur czarny lub welur szary - za grzyba nie wiem, czy te moje są czarne, czy szare, a nie wiem ile VW robił tego odcieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup z inną tapicerką a pierwszy lepszy tapicer Ci przełoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalvwp

Witam podepne sie pod temat i zapytam sie fachowcow; a mianowicie moje fotele sa troszku przetarte i chcialem zmienic a jedyne jakie znalazlem to pochodza z anglika i teraz moje pytanie czy beda pasowaly czy nie bedzie problemu z poduszkami itd.pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem poniewaz mam grzane fotele ale pasazera grzeje jak nowy czyli idealnie a kierowcy wogoce co to moze byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kierowcy wogoce co to moze byc???

poczytaj o matach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam problem poniewaz mam grzane fotele ale pasazera grzeje jak nowy czyli idealnie a kierowcy wogoce co to moze byc???

 

Maty grzewcze w fotelach,kostka pod fotelem-zielona-sprawdź połączenia,włącznik ;)

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podepne sie pod temat i zapytam sie fachowcow; a mianowicie moje fotele sa troszku przetarte i chcialem zmienic a jedyne jakie znalazlem to pochodza z anglika i teraz moje pytanie czy beda pasowaly czy nie bedzie problemu z poduszkami itd.pozdrowionka

 

pasują bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wieklkie koledzy bede cos grzebac pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moge ogarnac dlaczego nie grzeje ten fotel moze ma ktos na sprzedanie taki fotel kierowcy w pol skorach (czarna skora nebieska alcantara)? jak ktos by mial to byl bym za interesowany kupnem

A posprwadzałeś wszystko włącznie w włącznikiem?Jeżeli wsio jest ok to można jeszcze same maty wymienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa aby poduszki w fotelach z B5 (dwu-przewodowe) chciały współpracować z modułem poduszek w 3bg (3 przewody)?

 

Podłączałem dwa kable z instalacji 3bg (bez brązowego) z dwoma we wtyczce foteli od 3b i wyskakuje błąd resistance to high (przy odłączonych jest low).

 

W fotelach od 3bg jest opór tylko miedzy kablami koloru białego i niebieskiego między brązowym niema oporu z żadnym z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W fotelu kierowcy zepsuł mi się "podnośnik" fotela. kupiłem na all http://allegro.pl/stelaz-siedziska-fotela-passat-b5-superb-nowy-oe-i1452271894.html takie ustrojstwo :D

Moje pytanko jest nastepujące czy isntnieje możliwość przełożenia samego mechanizmu "podnośnika" czy tez trzeba cały spód wymieniac.

miał z Was ktoś kiedyś taki problem już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

W fotelu kierowcy zepsuł mi się "podnośnik" fotela. kupiłem na all http://allegro.pl/stelaz-siedziska-fotela-passat-b5-superb-nowy-oe-i1452271894.html takie ustrojstwo :D

Moje pytanko jest nastepujące czy isntnieje możliwość przełożenia samego mechanizmu "podnośnika" czy tez trzeba cały spód wymieniac.

miał z Was ktoś kiedyś taki problem już ?

skoro kupiłeś cały stelaż to przełóż resztę od swojego i zakładaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy nie prościej przełożyć tylko samego mechanizmu czy cały stelaż od razu. Nie wiem czy sam dam radę zrobić zamianę dlatego pytam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem czy nie prościej przełożyć tylko samego mechanizmu czy cały stelaż od razu. Nie wiem czy sam dam radę zrobić zamianę dlatego pytam :-)
prościej przełożyć całe siedzisko opis w temacie o matach grzewczych siedzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy fotele z sedana beda pasowac do mojego kombi???

fotele pochodza z B5 FL a ja chce je wlozyc do B5 przed liftem. bedzie jakis problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności