Skocz do zawartości
skcrack

Usuwanie/zostawianie wlepy przy sprzedaży auta

Czy jesteś za usuwaniem wlepy forumowej przy sprzedaży auta?  

386 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za usuwaniem wlepy forumowej przy sprzedaży auta?

    • Tak
      215
    • Nie
      112
    • Jest mi to obojętne
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, to dolicz gościowi 13 zł, albo 15 - 2 ziki przytniesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..napis promujący stronkę zostawiać.. ale wlepę usunąć bezwzględnie !!!... bo dlaczego ma być tak, że forumowicz nie dostaje jej ot tak sobie... a obcy nabywca naszego auta ma ją za darmo i może potraktować jak byle co !!!...

.. SPRAWIEDLIWOŚCI ! ! !

 

 

hahaha...wiesz myśląc w ten sposób facet kupujący auto dostaje za free też koła i kołpaki...więc czemu ich nie zabierać?!!ja bym nawet naklejkę PL zrywał...za darmo oddać...

 

ehhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no dobra, to ja jakiś czas temu założyłem podobną, a powiedział bym, że taką samą ankietkę ....

wygrana była za pozostawieniem wlepy, ja jednak jestem stanowczo za usunięciem, już teraz z "praktyki" sprzedaży wiem, że trzeba ją usunąć, ludzie są dziwni i choć by po to by oszczędzić sobie tłumaczeń lepiej jest zdjąć naklejki niż tłumaczyć przyzwoitemu "kowalowi",że jest coś takiego jak internet, sorki, ale tak to już jest i nikt mi nie powie, że jest inaczej :D

Pozdrawiam ....

ps.ja jestem stanowczo za zdjęciem wlep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ja też jestem za tym żeby wlepe zrywać sprzedając auta. Mnie mało kto otrąbi :D bo mam tylko naklejki z adresem pod drzwiami. Ale ja za to dużo razy odtrąbiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość f-lucky
... bo dlaczego ma być tak, że forumowicz nie dostaje jej ot tak sobie... a obcy nabywca naszego auta ma ją za darmo i może potraktować jak byle co !!!...

.. SPRAWIEDLIWOŚCI ! ! !

 

Hehe święta racja. Ja takiej wlepy prawdpodobnie jeszcze długo się nie "dorobię", tak samo jak inni forumowicze, a będzie z nią jeździł, ktoś. kto powie żonie, że poprzedni właściciel nie miał gustu przyklejając taką na swój samochód, albo kompletnie nie będzie sobie zdawał sprawy, o co chodzi z tą naklejką. i tak obiekt pożądania u tych, którzy jej nie mają, a ignorowana przez nieświadomych nabywców... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja ponieważ jestem przeciwny zostawianiu wlepy (pisałem już wczesniej) ale jak to jest z tą wlepą co trzeba zrobić żeby dostać lub kupić, są jacyś wybrańcy losu czy po prostu można zagadać do kolegi który sprzedaje (grzieś czytałem że są jakieś zapisy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co trzeba zrobić żeby dostać lub kupić, są jacyś wybrańcy losu czy po prostu można zagadać do kolegi który sprzedaje (grzieś czytałem że są jakieś zapisy)

napisz do pablo2004 na priv, u niego można zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzierać dziś podjechałem w Radzyniu Podlaskim do paska z wlepą a gość nie kojarzył o czym gadała a pasek wyglądał ja psu z d.... wyciągniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na "TAK, wyjątek, jeżeli auto idzie do forumowicza to niech zostanie. Inaczej, ściągać, ściągać, ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos oddany

narazie nie planuje sprzedaży swojego paszczaka ale jeżeli do tego dojdzie to wlepę zostawię aby dalej promowała forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja byłem za nie i w chwili obecnej jestem za tą opcją jaruckiego post #13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak furacz zostaje na "The Forum" to wlepa moze zostac.

Inaczej lapac za skalpel i oskalpowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym że jeśli fura idze w rece kogośz naszych niech zostaje w przeciwnym wypadku zrywać.Nigdy nie wiadomo do kogo trafi pasek i jak bedzie wyglądał u nowego własciciela wiec czasem można sie po prostu zawstydzić że taki samochód ma naszą wlepę.Oczywiście nowego właściciela należy poinformować o forum co i jak.Badzie chciał to sie zarejstruje sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego poprzedniego passka nie zdążyłem zdjąć wlepy (jadąc do kolesia nie byłem pewien czy go sprzedam, a bratu sie później spieszyło do pracy i tak wyszło), poinformowałem kolesia że jeśli nie odklei wlepy to może zostać obtrąbipony bez powodu lub ktoś mu może nawet drogę zajeżdzać :-P. Wiem, że koleś nie pozbył się wlepy bo brachol nie dawno widział go w Zgierzu.

Niemniej jednak przeglądająć temat o spotkaniach na drodze ciągle zwracam uwage na zielone paski B3 fajnie jest usłyszeć że jeszcze jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy sprzedaży auta zdecydowanie zerwę wlepę.

Nie mam ochoty aby przyszły właściciel, który nie wiadomo jak będzie się z autem obchodził, firmował je znaczkiem naszego forum, ani żeby było ono kojarzone z moją osobą w innych (złych! :P) rękach.

A trafi na jakiegoś diabła, który będzie go jak ścierkę traktował i zaniedba auto i wstyd wtedy takim Passatem się reklamować a i ja bym zawału dostał jakbym nie daj Boże zobaczył w wątku "spotkania forumowiczów" swojego byłego Passata zajechanego/obdrapanego etc.

Także zrywać zdecydowanie a przyszłego właściciela poinformować o forum - jak ma zdrowe podejście do auta to być może sam się zainteresuje a i wlepę sobie wtedy zakupi.

 

Co innego jeśli sprzedaż odbywa się między forumowiczami - wtedy wiadomo :)

Jak dla mnie wlepa jest przyporządkowana do forumowicza a nie do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A trafi na jakiegoś diabła, który będzie go jak ścierkę traktował i zaniedba auto i wstyd wtedy takim Passatem się reklamować a i ja bym zawału dostał jakbym nie daj Boże zobaczył w wątku "spotkania forumowiczów" swojego byłego Passata zajechanego/obdrapanego etc.

 

Tak właśnie wyglądał pasek którego widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego poprzedniego b5 jak sprzedawalem to wlepki zostawilem i do tego mialem linki na bocznych malych szybach. nowy wlasciciel powiedzial ze tez ich nie bedzie zdejmowac bo fajnie z nimi wyglada samochod:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności