Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

1.8, manual, a zamawialem coś kolo 2 miesięcy temu (w pierwszych dniach wprowadzenia tego pakietu za 7tys., dopiero za jakiś czas wrzucili go do konfiguratora na volkswagen.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szybko . Ja jak pisalem wyzej zamawialem diesla z dsg i 4 motion. I to wydluza czas oczekiwania w cholere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie również byli zdziwieni, że już przyszedl. :)

Brales ksenony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak...Pakiet nawigacja. Puki co ubędzie z niego kamera cofania:)...Zobaczymy co bedzie dalej...Jezeli jeszcze raz zadzwonią z kiepskimi wiadomosciami to rezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jak zmienić zwykłe lampy na ksenony, co trzeba kupić, przerobić, itd

 

Ad ksenonów - robiłem coś takiego w Superbie - potrzebne kompletne lampy, układ spryskiwaczy (zbiornik, pompka, spryskiwacze, zaślepki), układ samopoziomowania (czujniki przód tył, sterownik), wiązka i samozaparcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uwaga! w przypadku klepy, ubezpieczyciel niekoniecznie musi liczyć za ksenony. Może wypłacić za zwykłe lampy :) Tutaj dużo zależy od likwidatora.

Autopsja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko uwaga! w przypadku klepy, ubezpieczyciel niekoniecznie musi liczyć za ksenony. Może wypłacić za zwykłe lampy :) Tutaj dużo zależy od likwidatora.

Autopsja.

Witek a co to "klepa"?Klepane,powypadkowe auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko uwaga! w przypadku klepy, ubezpieczyciel niekoniecznie musi liczyć za ksenony. Może wypłacić za zwykłe lampy :) Tutaj dużo zależy od likwidatora.

Autopsja.

 

Jak "likwidowałem" oponę po dziurze to likwidator (oglądacz-fotograf) nie patrzył na naklejkę w bagażniku tylko sprawdzał stan faktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klepa - stłuczka.

Ubezpieczając auto masz konkretną wersję, z konkretnym wyposażeniem. Ubezpieczyciel znajdzie sobie powód aby nie wypłacić tyle ile chce właściciel. Ja miałem z tym trochę zamieszania (Mondeo miało ksenony, których nie było w specyfikacji auta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Puki co ubędzie z niego kamera cofania

 

Kamerę można samemu zamontować, wiem to z autopsji :)

 

Ubezpieczając auto masz konkretną wersję, z konkretnym wyposażeniem. Ubezpieczyciel znajdzie sobie powód aby nie wypłacić tyle ile chce właściciel. Ja miałem z tym trochę zamieszania (Mondeo miało ksenony, których nie było w specyfikacji auta)

 

A co ma wyposażenie do stanu faktycznego, gość z ubezpieczalni robi fotki pojazdu, a potem wybiera co auto posiada. Przecież przy ubezpieczeniu i tak nie dekoduje mu VINu wiec dokładnie nie wie co posiada dany egzemplarz auta. Jak przy zawarciu ubezpieczenia zrobi foto że ma ksenony to przy szkodzie muszą za nie płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustav01

witam, mam pytanie odnosnie silnikow 1.6tsi i 2.0tsi - czy moze wypowiedziec sie ktos kto uzytkuje paska z tymi silnikami,chodzi mi glownie o typowe dla nich usterki,mam powazny dylemat ktory z nich wybrac /do tego DSG/. przejechalem sie 2.0tdi z DSG i skrzynia zrobila na mnie dobre wrazenie ale gustuje raczej w benzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma silnika 1,6 tsi jest 1,8 tsi.Pochwalam dobry gust a jeśli z dsg to tym lepszy wybór. Z mojej perspektywy brak typowych usterek. Powoli zaczynam rozglądać się za następcą ale w tej klasie i (pieniądzach) trudno znaleźć cos sensownego co przynosiłoby taką radość z jazdy.

Edytowane przez 07mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustav01

moj blad chodzilo mi o silniki 1.8tsi 160KM i 2.0tsi 210KM z modelu b7 oba z DSG,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy piszą, że Passat B7 jest brzydki.

Jeśli nie widzieliście go na żywo to nie macie prawa tak się o nim wypowiadać. Na zdjęciach wygląda o wiele gorzej. Miałem odebrać go w przyszłym tygodniu, lecz tak się złożyło, że już go mam. W moim odczuciu prowadzi się dużo lepiej niż B6 i ze spokojem można go nazwać najładniejszym Passatem w historii. Przód lekko agresywny, tył - klasyczna limuzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj blad chodzilo mi o silniki 1.8tsi 160KM i 2.0tsi 210KM z modelu b7 oba z DSG,

Zaraz... W podpisie masz passat B7 2011 z 1,8 tsi. Skoro masz takie auto to po co pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa,że widziałem go na żywo jeszcze zimą.Byłem dzisiaj umówić się na przegląd klimy w salonie Audi,VW.Mam tam kolegę sprzedawcę i niestety juz po kilku miesiącach od premiery nieoficjalnie mówi się,że B7 to klapa, większości klientów nie podoba się"bardzo zbrzydł w stosunku do B6 i sprzedaje się tylko ze wzgl. na napis Passat na klapie".Nie zmienia to faktu,że to b.dobre technicznie auto-troszkę bardziej dopracowana B6.Kiedy stało się jasne,że tak naprawdę B6 i B7 to to samo auto tyle,że B7 jest brzydzsze i droższe pracownicy VW zaczęli wukupywać B6.A co do zdjęć do wg mnie jest na odwrót ;na zdjęciach tak sobie ,w naturze koszmar.Stały dzisiaj pod salonem tyłem CC,B7,Nowa Jetta i B6 R-line i zdecydowanie najładniejszy jest CC.W kwestii B7 może musi się opatrzeć ,ale w takim zestawieniu wypada bardzo słabo (zwłaszcza tył).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy piszą, że Passat B7 jest brzydki.

Jeśli nie widzieliście go na żywo to nie macie prawa tak się o nim wypowiadać

Adam, widze, ze jestes starszy ode mnie, wiec nie bede po Tobie jechal:)

Passaty nigdy nie byly jakimis autami z mocnym charakterem, ale B7, ktore nota bene chyba widzialem predzej od Ciebie, od razu wydal mi sie autem zupeklnie bez wlasciwosci (tzn charkateru). I coraz wiecej ludzi na forum to potwierdza.

Ale po raz kolejny - o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanie odnosnie silnikow 1.6tsi i 2.0tsi - czy moze wypowiedziec sie ktos kto uzytkuje paska z tymi silnikami,chodzi mi glownie o typowe dla nich usterki,mam powazny dylemat ktory z nich wybrac /do tego DSG/. przejechalem sie 2.0tdi z DSG i skrzynia zrobila na mnie dobre wrazenie ale gustuje raczej w benzynie
No więc ja mam B7 2,0TSI 210 KM DSG i prowadzi się świetnie. Zmiana biegu jest prawie niewyczuwalna, a przy wyprzedzaniu pięknie sobie sam redukuje, co daje lepszą przyśpieche. Mam go 3 miesiące i jak narzie jestem BARDZO zadowolony - polecam.

 

---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:09 ----------

 

Do wszystkich, którzy piszą, że Passat B7 jest brzydki.

Jeśli nie widzieliście go na żywo to nie macie prawa tak się o nim wypowiadać. Na zdjęciach wygląda o wiele gorzej. Miałem odebrać go w przyszłym tygodniu, lecz tak się złożyło, że już go mam. W moim odczuciu prowadzi się dużo lepiej niż B6 i ze spokojem można go nazwać najładniejszym Passatem w historii. Przód lekko agresywny, tył - klasyczna limuzyna.

ŚWIĘTA RACJA. Ten passat to istne cudo. Nie rozumiem jak można mówić że to niby B6 FL i że zmiany są nieznaczne. Jest zupełnie inny! Przód jest zmieniony całkowicie, tył tak samo. Mam także B6 i raz specjalnie ustawilem sobie oba autka obok siebie i powolutku po kolei porównywałem sprawdzałem, różnicę. To jest zupełnie inne auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy piszą, że Passat B7 jest brzydki.

Jeśli nie widzieliście go na żywo to nie macie prawa tak się o nim wypowiadać. Na zdjęciach wygląda o wiele gorzej. Miałem odebrać go w przyszłym tygodniu, lecz tak się złożyło, że już go mam. W moim odczuciu prowadzi się dużo lepiej niż B6 i ze spokojem można go nazwać najładniejszym Passatem w historii. Przód lekko agresywny, tył - klasyczna limuzyna.

Dawno temu byłem i wdziałem. A i na trasie tez sie czasami napatoczy.

 

Brzyyyydal....

 

 

A prowadzi sie lepiej na zasadzie, ze czyste auto jezdzi szybciej :D

--

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu zupełnie inne, technologicznie prawie takie samo.

Pytanie na co zwracacie uwagę u kobiet - na wygląd czy wnętrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności