Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo :-) a jak ze zdawalnością? Łatwiej niż na osobówki?

Widzę, że u mnie na PKSie C z kat. B (cokolwiek mieli na myśli) kosztuje 1700 zł, więc jest lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, najpierw pomyśl czy Cie to kreci, zarudnij sie na busie. Bo jak masz robić prawko a potem nie bedziesz chciał jezdzić to szkoda Twoich pieniedzy i czasu. To nie jest latwa praca i jezeli sie tego nie kocha to sie długo nie popracuje w tym zawodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego, najpierw pomyśl czy Cie to kreci, zarudnij sie na busie. Bo jak masz robić prawko a potem nie bedziesz chciał jezdzić to szkoda Twoich pieniedzy i czasu. To nie jest latwa praca i jezeli sie tego nie kocha to sie długo nie popracuje w tym zawodzie...

Popieram słowa przedmówcy :) To trzeba K O C H A Ć !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jezdzilem po raz pierwszy w zyciu z przyczepa nowym MAN TGL 240 ( http://www.zgora.wordy.pl/e-cms/ob.php/Man1.jpg?id=489 ) - po miescie

Na placu zdaje sie na mniejszym MAN , a na egzaminie jest star :)http://www.zgora.wordy.pl/e-cms/ob.php/Jamnik1.jpg?id=480

 

Po miescie wydaje mi sie ze jest dosc latwo ale gorzej na placu wykonac te wszystkie manewry w tyl :) na samym mieszalem sie w ktora strone mam krecic kierownica :D po 3 godzinach na placu zaczol powoli mi wychodzic luk i parkowanie tylem do garazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jezdzilem po raz pierwszy w zyciu z przyczepa nowym MAN TGL 240 ( http://www.zgora.wordy.pl/e-cms/ob.php/Man1.jpg?id=489 ) - po miescie

Na placu zdaje sie na mniejszym MAN , a na egzaminie jest star :)http://www.zgora.wordy.pl/e-cms/ob.php/Jamnik1.jpg?id=480

 

Po miescie wydaje mi sie ze jest dosc latwo ale gorzej na placu wykonac te wszystkie manewry w tyl :) na samym mieszalem sie w ktora strone mam krecic kierownica :D po 3 godzinach na placu zaczol powoli mi wychodzic luk i parkowanie tylem do garazu.

 

brawo ;) ja sie troche boje kat E do C. No ale jak kobiety dają rade to dlaczego ja bym miał nie dać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie troche bałem kat E ale potem to luzik :D Za kat C płaciłem 1800 + egzamin,Kat E 1800 - 100 utargowałem = 1700 + egzaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robilem e do c to nastapila zmiana przepisow odnosnie odleglosci pomiedzy pasami. a jak wygladaja place manewrowe , to kazdy wie. dwa miliony linii. ciagle, przerywane, z kropkami, slimaczkami i wogole.

instruktor podchodzi i mowi ze teraz jest latwiej bo jest szerzej. ale co mi tam, sluchalem go jak zgaszonego radia. wiec wale po luku do tylu i ...... qwa jak ciezko. nie idzie tak jak powinno. zawsze na styk, ale nie wjezdzam na linie. po chwili gosc podchodzi i mowi, zebym sie tak nie staral trzymac srodka, jak wyjade troche bardziej to nic sie nie stanie. ja 'gupi' jezdzilem do linii dla solowek.

egzamin pikus. pierwszy raz w zyciu nie trafilem hakiem w zaczep -oczywiscie na egzaminie. egzaminator z nieukrywana radoscia poinformowal- nie trafil pan. bo wlosow niema, wiec nie trafilem-padla odpowiedz. pozniej przejazdzka po miescie.

zatrzymalem sie przed przejsciem i czekam. kolo do mnie-prosze jechac, jest pusto. powiedzialem wtedy zeby spojrzal w prawo, to bedzie wiedzial dlaczego jeszcze stoje. a tam taka sliczna blond pani w krotkiej spodniczce. przemaszerowala sprezystym krokiem przed nami.a koles po chwili- k....a taka to bym z checia p......l.

i zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobną przygode za pierwszym razem na placu na D... przez 20 minut męczyłem się z "koprtą" i zawsze wjeżdżałem na styk... w końcu przyszedł instruktor i powiedział że bardzo średnio mi to idzie... jak okazało się że słupki są ustawione na solówke i się mieszcze za każdym razem to stwierdził że jest lepiej niż dobrze :)

 

Od połowy lutego startuje na C... zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj zdawałem na kat.C i poszło za pierwszym podejściem :P.Małe problemy na placu - wyskoczył wsteczny na łuku i powtarzałem ten manewr :636: , natomiast miasto poszło ładnie :cool: .Egzaminator na początku powiedział ,,jedziemy a nie toczymy się,, no to ogień :D.

PiotrekVW dzięki za rady, no i powodzenia wszystkim na egzaminie :635:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelelw

cześć kolego wbrew pozorom nie lekki to kawałek chleba ale sam pewnie się przekonarz z tego co wiem jest kilka firm które zatrudniają kierowców bez doświadczenia napewno firma giewco najlepiej kliknij etransport tam sie wiencej dowiesz powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie kto wie coś na temat "C" w Krakowie. Na czym sie zdaje, itd. Zaczynam w tym tygodniu kurs jakieś sugestie co do OSK? ten który ja wybrałem klik głównie o cene chodzi, może ktoś poleci coś innego?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kliknij etransport tam sie wiencej dowiesz

Akurat na eTransport.pl nic się nie dowie, bo tamto forum to banda poje**ów (oczywiście są wyjątki), a wiedzy merytorycznej tam nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Koledzy. :D Sorki, ale ze szczęścia muszę się pochwalić. ZDAŁEM!!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Koledzy. Sorki, ale ze szczęścia muszę się pochwalić. ZDAŁEM!!! pozdrawiam

Gratulacje paput ! Zaczynasz E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje paput ! Zaczynasz E ?

 

Na razie nie, bo w maju matura,w czerwcu egzamin zawodowy na technika, tak więc trza się do tego teraz pouczyć trochę. :D Ale może w czerwcu zacznę, choć nie sądzę, bo nie chce mi się siedzieć na wakacjach w domu. Ale na pewno do końca roku zrobię. :) W maju idę na kurs na przewóz rzeczy - to pewne. :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pouczyć? No nie żartuj :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paput gratuluję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pouczyć? No nie żartuj

 

Hehe, co prawda z próbnej miałem z każdego zdawanego przedmiotu minimum 65%, ale tak z biegu, totalnie bez żadnego uczenia się. Ale to mnie nie satysfakcjonuje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, lepiej się przyłożyć i lepiej zdać :-)

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)

 

Ja wczoraj mialem egzamin C+E i niestety poleglem na placu. Bylo ciemno padal snieg linie praktycznie nie widoczne sypanie z taczki sola nic nie dalo ( o ile mozna to nazwac sypaniem ) lusterka cale w sniegu, te niby oswietlenie placu WORDowskiego to pic na wode. Mialem wporzadku egzaminatora , sprzeganie poszlo mi bardzo dobrze - spielem sie odrazu bez zadnych problemow i jazda do przodu na luku :) Pojechalem do przodu , zatrzymalem sie patrze w lusteka i Ooo :eek: nic nie widze, pojechalem na pale i niestety :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności