Skocz do zawartości
Gość kristof102

Co było przed paskiem

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przed Passatem był Fiat 125p Z silnikiem od forda 2,0 DOHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od początku:

1) Fiat 125p - piękny srebrny, 1500, po lekkich przeróbkach, spokojnie objeżdżał większość aut do roku 1997 kiedy go sprzedałem

2) Polonez Caro 1.5 GLE - ciemny grafit, do dziś pozostał w rodzinie, mam do niego sentyment, lecz jednak silnik dużo za słaby do masy tego pojazdu

3) Polonez Caro Plus 1.6 GLI - ciemna zieleń, byłem jego pierwszym właścicielem, służył bezawaryjnie w rodzinie przez ponad 6 lat, za ten czas zrobiłem nim 250 tyś. km. ograniczając się tylko do okresowych wymian i przeglądów - żadnej awarii, do dzisiaj jeździ w dobrej formie eksploatowany w pobliskiej firmie budowlanej jako samochód do zadań specjalnych :bleble

4) Opel Astra Classic - granatowy kombiak, mimo że to kombi w polonezie było więcej miejsca, auto całkiem całkiem, jak dla mojej żony by wystarczyło, jednak jako pierwszy (podstawowy) samochód w rodzinie nie do końca spełniał swoją role, dlatego po niecałym roku został sprzedany

5) VW Passat B5 FL Variant 1.9 TDI 131 HP - mój pierwszy, posiadany na własność VW, naprawde świetne auto, silnik bez zarzutu, osiągi może nie powalające ale na trasie wystarczające. Sprzedany ze względu na to, że potrzebowałem auta młodszego i ciut mocniejszego.

6) Opel Astra Classic II (hatchback) 1.8 - zwinne autko, był dobrze doposażony bo i klimka, elektryka pełna, szyberdach, pełnił role drugiego auta.

7) VW Passat B6 Variant 2.0 TDI 170 HP - obecnie, bez zarzutów, fajny silnik, auto przestronne - pełen pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot 206 1.4 HDI 2005r ekonomiczny ale na małe trasy bo ładowność bardzo mała... spalanie 4-5l góra , mała awaryjność w użytkowaniu 2lata dobre auto do miasta , w zimę ucieka tył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed passkiem był : Fiat 125 1.5, Golf MK3 :D pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Passatem nie było niczego. W trakcie Passata różne plastikowe auta służbowe ^^

Edytowane przez sivwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 auto VW Polo 86C 1988 1.3

docanhpim1090ng1.th.jpg

2 auto Seat Cordoba SX 1.6AFT

kupaklif.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy na własność był:

1 Peugeot 107 1.0 benzyna, zakupiony nowy w 2006r, auto małe, zwinne bezawaryjne do dziś(żadnej choćby najmniejszej awarii), do dziś w rodzinie ma 60tyś. Szybko mi się znudził:taksobie

2 Passat b5fl 130kM 2000r, zakupiony w 2007.12 z przebiegiem 150tyś.Sprzedałem w 2011r z przebiegiem 223tyś. Autem fajnie się jeździło ale kupione było na szybko, przez co miałem za dużo i za często drobnych jak i większych awarii.

3 BMW 330i e90 258kM 2005r, zakupiony w 2011r z przebiegiem 83tyś. od pierwszego właściciela. Zrobiłem nim jak na razie 5tyś. Na razie zero problemów a radość zjazdy zajefajna:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było:

Fiat cc 700cm3

Fiat punto 1.1

Astra 2 1.6 8v

Vectra B 1.6 16 V

Astra 2 1.6 16v

Audi 2.3 B4

obecnie Passat b5 1.6 AHL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Lanos 15 16 V :D i Suzuki Gsx-r 750 :D

DSC05931.jpg

DSC04750.jpg

Edytowane przez P_R_O_T_E_Z_A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. VW Golf III 1.8 AAM 75PS + LPG

 

Tą bryczką zrobiłem 40 00km, jedyne co się kaszaniło to czujnik temperatury silnika. Golfiną pobiłem wiele rekordów, tzn czas przejazdu między punktem A i B. Po przesiadce na pierwszego Passata B5fL 2.5TDI V6 150PS czułem się jak w rakiecie, ale rekordy pozostały niepobite do teraz. Najnowszym wozem -> Passat B6 2.0TDI BMM 140PS DSG jeżdżę jeszcze wolniej.

 

Czas na emeryturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym autem byl passat 1.8t z 2001r.brak problemow poza tym ze palil ile wlalem.a ze bylo mi malo nastepnym byl passat 1.8t b5 z 2005r.wydawalo mi sie ze czas na zmiane marki i zakupilem mazde 6 z 2litrowym dislem z ktorej nie bylem zadowolony.obecnie passat b6 1.9tdi brak awarii tylko troche mulowate moze przyjdzie czas na wirusa bo nie wim jak tak dlugo wytrzymamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia motoryzacji w moim garażu:

 

1) Mitsubishi Colt 1.6 136KM '89 - Wynalazek (werska USA) - nigdy więcej...

2) Opel corsa B '93 1.2 8 zaworków, porywające 45 fabrycznych koni...

3) Seat Cordoba '99 1.4 benzynka (w tym momencie pomimo zajechania go na autostradzie przekonałem się do grupy VAG)

4) Obecnie - Passat B5 FL 2001 1.9 TDI 130 Hp.

 

Jak widać przekonałem się do niemieckich aut i tak chyba już zostanie na długo... VAG wygrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka:

a u mnie od 97r

*Fiat Tipo 1.6 16v

*Opel Vectra A 1.6

*VW Golf III 1.6

*VW Passat B1 1.8

*VW Passat B2 1.8

**Obecnie VW Passat B5 1.9 TDI

 

 

I następny też będzie VW:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było (w kolejności chronologicznej):

 

- Opel Vectra A 1,8 90 KM w wersji GLS. Rocznik 1992. Kupiłem w 1998 roku, a sprzedałem w 2006.

- Nissan Almera 1,5 dCi 82 KM w wersji Acenta+. Rocznik 2005. Kupiłem w 2007 roku, a sprzedałem w 2011.

 

A obecnie od lutego 2011 mój piękny Passik. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia to:

1. VW Garbus 1200 '61

2. Opel Kadett 1.2 '82

3. Toyota Corolla 1.6 Si '90

4. Rover Montego 2.0 TD '94 combi

5. VW Passat B3 1.9 TD '93 variant

6. BMW 520i '92 combi

7. Opel Astra II 1.4 '01 combi

8. VW Passat B5 FL HighLine '04 variant

Edytowane przez Tapiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i kolej na mnie.

1 Pierwsze autko które do dzisiaj bardzo dobrze wspominam VW Scirocco 1.6 80rok. Rozglądam się za takim ale znaleźć cokolwiek w średnim chociaż stanie prawie nie możliwe

2 Fso 125p. 81r

3 Opel Ascona 1.8 115ps- jedna z najbardziej moich ulubionych furek.

4 Opel Ascona 1.6 automat 86r

5 Opel Ascona 1.8 115ps powrót do tego co dobre i swap na 2.0 150ps.

6.Audi 80 b3 1.8 90r

7 VW passat 1.6d 86r

8 Bmw 735 manualna skrzynia 91r- ogień w czystej postaci :)

9 Peugeot 605 3.0v6 91rświetne autko

10 Citroen BX 1.9 d 88r- doprowadził mnie prawie do załamania psychicznego aczkolwiek kupa czasu ideał

11.Vw golf II 1.8 syncro 89r- właściwości jezdne na 6+

12.Opel calibra 2.0 16v turbo 92r - kto nie jezdził ten nie wie :)

13 Seat ibiza 1.8 95r

14 Peugeot 405 break 2.0 93r

15 Peugeot 405 break 1.9td 93r Swietny silnik

16 opel kadet 1.3 1.4 1.8 2.0gsi -w swoim czasie dobre autka a gsi to ogień

17 ARO 243 rumuńska terenówka 85r dało swoją frajde w swoim czasie

18 Peugeot 205 1.0 1.1 i moja miłość i obiekt westchnień 205 gti z silnikiem mi16 160ps :) -prawie w nim zginołem.:(

19 Ford Scorpio 2.0 93r -bardzo wielka gablota jednak rudy ją zjada to ni dla mnie

20 Renault Laguna I phII v6 Initiale Paris 99r mam obecnie Swietne autko

21 Passat b5 kombi 1.9tdi afn 98r mam obecnie przyjemny sprzęt

22 Isuzu trooper 2.8TDi 91r mam obecnie fajne autko

Edytowane przez -BARON-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fiat 126p

2. VW Jetta

3. Opel Ascona 1.3

4. Opel Ascona GT

5. BMW 520i

6. Renault Safrane

7. Opel Astra II

8. VW Passat (właśnie go poznaję) :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Syrena 105L- 78 rok

2.Tarpan (3 biegi)

2.Fiat 125p - 1500ccm

3.Dacia 1300

4.Trabant - kombi

5.Opel Ascona (wersja Berlina)

6.Fiat 125 p - 1300ccm

7.Dacia 1310

8.fiat126p.

9.Pasior 93 -dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Peugeot 307 2001

2. Passat CC 2011 - obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności