-
Liczba zawartości
330 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Mrozu45
- Urodziny 09/17/1980
Informacje osobiste
-
Imię
tomasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Głogów
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)
-
Rok produkcji
2006
-
Mrozu45 obserwuje zawartość → Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam wszystkich serdecznie,pozdrawiam. -
Osorki... ale jak coś to u mnie odpowietrzyli kilka razy i wymienili płyn i było ok
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam szatany :czapa -
Witam .Mam coś podobnego i dziś oddałem auto do mechanika zobaczymy co mi powie.?! Mianowice pedał hamulca jest twardy przed uruchomieniem silnika po zwolnieniu ręcznego wpada powoli do samego końca ,pompuje nogą ze dwa razy i jest ok przez chwilę ,potem pedał leci znowu do końca.!! VW Passat 2006 2.0 170KM TDI jeżdzę nim od kilku miesięcy zrobiłem w te wakacie trasę Essen -Hannover Głogów.3 dni i Rewal oraz Boszkowo i wracając z jeziorka poczułem coś takiego?! Czy płyn ucieka nie wiem dolałem raz 100ml,i po 60 kilometrach wydaje się że mogę dolać tyle samo..?! Zobaczymy co mechanik powie.?!
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam autko kupione . -
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
Mrozu45 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Ok dzięki -
Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv.
-
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
Mrozu45 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Witam szanowne grono ,pytanie .Giełda samochodowa Poznań w niedzielę od której czynna i czy są tam jeszcze wystawiane auta czy opłaca się jechać? -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Ok dzięki szukam kurczę Warszawa za daleko wyjeżdżam w niedzielę wieczorem i do tego dni a muszę coś kupić żonie -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam Wszystkich dawno mnie nie było w PL.Widzę forum śmiga nadal.Super. Proszę o pomoc.,Muszę w tym tygodniu kupić Vw passata kombi do 27000 tyś kombi i musi być czarny jutro jade oglądać ten . http://olx.pl/i2/oferta/volkswagen-passat-bogata-wersja-nowe-4-wtryski-4-x-podgrz-fotele-bezwypadkowy-CID5-IDdHdvb.html#:f1ed25b33b Z jawora może ktoś coś wie na jego temat.Może ktoś ma znajomego co chce sprzedać? -
SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald
Mrozu45 odpowiedział Hugster → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Gratuluję Spoko Pozdrawiam..:plaza -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Siema szatany z Dolnego By Mrozu - - - - - aktualizacja - - - - - -
SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald
Mrozu45 odpowiedział Hugster → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Siema szatany jak tylko będę w PL bedę napewno.. :kumple -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Siemka szatany z DGL ...jestem w PL Pozdrawiam ..All:jupi -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Mrozu45 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Siema szatany z Dolnego jestem ...:plaza - - - - - aktualizacja - - - - - mmissiek masz wiadomość na priv .
