Skocz do zawartości

Mrozu45

  • Liczba zawartości

    330
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Mrozu45

  • Urodziny 09/17/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    tomasz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Głogów

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Mrozu45

    miękki hamulec

    Osorki... ale jak coś to u mnie odpowietrzyli kilka razy i wymienili płyn i było ok
  2. Mrozu45

    miękki hamulec

    Witam .Mam coś podobnego i dziś oddałem auto do mechanika zobaczymy co mi powie.?! Mianowice pedał hamulca jest twardy przed uruchomieniem silnika po zwolnieniu ręcznego wpada powoli do samego końca ,pompuje nogą ze dwa razy i jest ok przez chwilę ,potem pedał leci znowu do końca.!! VW Passat 2006 2.0 170KM TDI jeżdzę nim od kilku miesięcy zrobiłem w te wakacie trasę Essen -Hannover Głogów.3 dni i Rewal oraz Boszkowo i wracając z jeziorka poczułem coś takiego?! Czy płyn ucieka nie wiem dolałem raz 100ml,i po 60 kilometrach wydaje się że mogę dolać tyle samo..?! Zobaczymy co mechanik powie.?!
  3. Witam szanowne grono szukam Passata B6 kombi czarny diesel po 2006 roku .jeśli ktoś coś ma lub słyszał. Jest godne uwagi.Proszę o priv.
  4. Witam szanowne grono ,pytanie .Giełda samochodowa Poznań w niedzielę od której czynna i czy są tam jeszcze wystawiane auta czy opłaca się jechać?
  5. Ok dzięki szukam kurczę Warszawa za daleko wyjeżdżam w niedzielę wieczorem i do tego dni a muszę coś kupić żonie
  6. Witam Wszystkich dawno mnie nie było w PL.Widzę forum śmiga nadal.Super. Proszę o pomoc.,Muszę w tym tygodniu kupić Vw passata kombi do 27000 tyś kombi i musi być czarny jutro jade oglądać ten . http://olx.pl/i2/oferta/volkswagen-passat-bogata-wersja-nowe-4-wtryski-4-x-podgrz-fotele-bezwypadkowy-CID5-IDdHdvb.html#:f1ed25b33b Z jawora może ktoś coś wie na jego temat.Może ktoś ma znajomego co chce sprzedać?
  7. Siema szatany z Dolnego By Mrozu - - - - - aktualizacja - - - - -
  8. Siema szatany jak tylko będę w PL bedę napewno.. :kumple
  9. Siema szatany z Dolnego jestem ...:plaza - - - - - aktualizacja - - - - - mmissiek masz wiadomość na priv .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności