Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Pożegnanie z forum vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazło by się też trochę żali, ale mam swoje lata i płakać nie będę. Chcę to się udzielę albo i nie.

Wierz mi Krawcol nikt tu żył ciąć po Tobie nie będzie.

Jak odchodzić to w glorii sławy, a nie jak pies z podwiniętym ogonem, odszczekujący się zza płotu.

Na Gorzkie Żale zapraszamy do kościoła.

Adios Krawcol.

Edytowane przez zippo68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Biedrona

2 Krawcol

 

Kto jeszcze? nie bądźcie dzieci panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może byśmy coś wypili ???

biorę flaszkę i jadę do Ciebie :D

zdrówko po raz pierwszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a biedrona to przypadkiem nie byl ktos z wladz forum??czy jednak zle mi sie wydaje;p?? hm troche zaluje ze poparlem krawcola w pierwszym moim poscie tutaj...przegladam juz sobie forum od prawie 3 godzin i zauwazylem tematy w ktorych wypowiadales sie krawcol..powiem ci szczerze ze wlasnie takich ludzi(takich wypowiedzi) powinno tutaj nie byc..niestety najpierw napisalem potem pomyslalem ale tak jak niektorzy pisza nikt nie bedzie plakac..piszesz ze ktos po tobie jezdzi a sam widzialem wlasnie jak pojechales po kims..

 

a co do picia to widze ze na zachodzie cos sie dzieje bo na podlasiu niestety cisza od paru tyg na forum:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biorę flaszkę i jadę do Ciebie :D

zdrówko po raz pierwszy :D

Zapraszam do odpowiedniego temaciu : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=390017#post390017

Pozdrawiam Miłosz :vw:

P.S.1. Chętnie też bym do Was podjechał :P

P.S.2. Krawcol nie wygłupiaj się , wyluzuj trochę i zapomnij o sprawie

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuńcie jego konto skoro chce, temat do kosza i po problemie ;) jednym sie na forum podoba innym nie, ja tam wszystkich lubie i jest gites!:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdemu się już za coś oberwało na tym forum i jak by każdy tak zaraz z płaczem uciekał do mamusi to nie chcę gadać jak by to forum wyglądało. KRAWCOL nie bądź baba.

Jak bym miał takie podejście jak ty to już po miesiącu bycia na forum bym się stąd zabrał. A jednak wracam tu niemal codziennie i przesiaduję całymi dniami i nocami.

 

Powiem tak wszędzie gdzie jest więcej niż jedna osoba zdarzają się konflikty. ale to nie poważne żeby od razu skreślać całą społeczność za to że nie spodobała ci się czyjaś wypowiedź.

 

No cóż KRAWCOL Adijos i krzyżyk na drogę, może znajdziesz gdzieś na świecie miejsce gdzie wszyscy cię będą głaskać i nosić na rękach, mówiąc ci same miłe rzeczy.

 

(żonę też byś zostawił jak by powiedziała coś nie tak jak byś tego oczekiwał?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem oficjalną prośbę Krawcola na PW o usunięcie konta, co też uczyniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałem oficjalną prośbę Krawcola na PW o usunięcie konta, co też uczyniłem.

No to zamknijcie temat i już przestańcie na chłopaku jeździć. Znam go osobiście i raczej nie zasługuje na takie traktowanie :cool: Ubył z ewidencji więc KONIEC TEMATU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak nad wszystkimi zaczniemy płakać i pchać wazeline,nie chce to nie ,jego sprawa i teraz tym tematem uczynił nad sobą to co zawsze czyni czyli otoczkę skruszonego :590: niech idzie na inne forum np dla najbardziej przemądrzałych detektywów gdzie wytropią każdy błąd żeby tylko się przypier....ić tam może go zrozumieją:cenzura:,na koniec Krawcol musi mi dowalić do pieca więc czekam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie dowali bo konto skasowane.

 

kto się pożegnał to się pożegnał, kto nie to już nie ma jak bo i krawcola niet.

 

closed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności