Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Pożegnanie z forum vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol

Witajcie!

A w sumie zegnajcie...

 

Uczestniczylem w zyciu forum od marca 2007 roku, to juz ponad poltora roku... W tym czasie poznalem kilka ciekawych osob, czy to na zywo, czy tylko poprzez monitor... Dzieki forum dowiedzialem sie wielu rzeczy na temat mojego auta, na temat poprzedniego Passata. Kilka osob mi pomoglo w pewnych sprawach technicznych, skorzystaklem z ich podpowiedzi... Mam rowniez nadzieje, ze przez te poltora roku udalo mi sie takze pomoc niektorym uzytkownikom.

Przez te poltora roku dumnie wozilem wlepke naszego forum na klapie bagaznika-chcialem innym posiadaczom Passata pokazac, ze jest takie miejsce w sieci, gdzie mozna poznac osoby, ktore sa milosnikami tego modelu, ktore maja wiedze i moga pomagac w zasadzie za nic, za zwykle "Dziekuje", bo maja z tego satysfakcje... Tak ja ja, mialem satysfakcje z tego, ze moglem komus podpowiedziec, wskazac glupi link, bo nie mogl sobie poradzic z wyszukiwarka...

 

Niestety od jakiegos czasu widze, ze to forum robi sie niestety coraz gorsze... Nie chodzi o zmiane szaty grafcznej, tylko o atmosfere, ktora tutaj panuje... Najzwyczajniej w swiecie jest kilka osob, ktore po mnie jezdza, jak po lysej kobyle-tylko dlatego, ze przedstawiam swoje zdanie, ze prostuje czyjac bledna wypowiedz... Dotyczy to zarowno zwyklych uzytkownikow jak i osob naznaczonych kolorem zielonym czy innymi...

Jest to przykre, bo za napisanie prawdy, zauwazenie czegos dostaje po glowie...

Oczywiscie przyznaje, ze mnie samego kilka razy nerwy poniosly, ale ogolnie obserwujac forum, niestety obniza ono loty i coraz goprzej sie czuje piszac udzielajac sie tutaj...

Dlatego w najblizszych dniach zabiore sie za wlepke z klapy bagaznika, zeby nie wozic reklamy czegos, z czym juz nie sympatyzuje, dociagne tylko pewna sprawe do konca, zeby na lodzie nie zostawic jednego z uzytkownikow forum i napisze do jedrusia prosbe o usuniecie mojego profilu.

 

Pozdrawiam tych, ktorych szanuje..

Edytowane przez Krawcol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, ze tak stawiasz sprawę,ale to twój wybór i ma niego wpływu nie mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo chciałem napisać (napisałem zresztą na PW).

 

Wg mnie nigdy nie jest tak, żeby jakaś sytuacja była bez wyjścia. Decyzja skoro podjęta to my pisaniem jej nie zmienimy, ale warto się zastanowić czy pod wpływem emocji warto rezygnować z forum. Bywają spięcia ale moim zdaniem trzeba z nich wyciągać wnioski i iść do przodu, ewentualnie zmienić to, co je spowodowało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozumiem krawcola i to bardzo dobrze...rowniez usunelem oznaczenia z passata bo jesli to ma byc reklama dla kogos kto wejdzie pierwszy raz i odrazu zostanie pojechany, wysmiany i ktos mial robic z niego jakies glupie zarty bo on czegos nie wie a taki typ jak TY siedzi anonimowy i smieje sie bo wie to mysle ze lepiej zeby tutaj nie zagladal..smiejecie sie z marki BMW ze oni wysmiewaja innych ze maly silnik itp a odpisywanie na jakies pytanie zlosliwych rzeczy juz wogle jest hamskie...takze KRAWCOL w pelni ciebie rozumiem ze chcesz zrezygnowac z tego forum i nikt nie powinien tego komentowac...forum sie zminilo na wiele gorsze i nie chetnie sie z niego korzysta...a moze przydalo by sie poprostu niektorych przypilnowac...pozdrawiam

 

ps. oczywiscie nei mowie o wszystkich ze sa zli i wogle...jest wiele osob ktorych ni ebede wymieniac bo to nie ma sensu, ale oni mi pomogli w problemach i ich pozdrawiam..

 

 

//kolego, najpierw piszesz post, ludzie Cię cytują i Ci odpowiadają a Ty usuwasz? chyba coś nie tak. przywracam - jedrus

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze przedstawiam swoje zdanie, ze prostuje czyjac bledna wypowiedz... Dotyczy to zarowno zwyklych uzytkownikow jak i osob naznaczonych kolorem zielonym czy innymi...

Oprócz Ciebie jest tu jeszcze kilkanaście tys. użytkowników.

Forumowicze przedstawiają swoje zdanie, prostują zdania innych - robią to jednak w sposób nie wywołujący niesmaku i w efekcie jakichś konfliktów (przynajmniej większość).

Dostałeś parę razy po nosie, bo innym nie odpowiada Twoje podejście - nie przeanalizowałeś sobie tego, nie szukałeś przyczyn, nie próbowałeś swojego zachowania zmienić, tylko jak obrażony chłopiec zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy.

Gdyby drażniła Cie atmosfera forum, przestałbyś tu po prostu zaglądać. A ten post po co? Dla sprawdzenia swojej popularności? Oczekujesz słów pociechy?

Zachowaj się jak dorosły facet i przestań się żalić - Twoje posty pomagały wielu z nas i Twoja wiedza na temat passatów na pewno się przyda kolejnym. Tak więc nie pierd*l, troszkę ludzkiego podejścia do innych, nos trochę w dół i będzie git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bierzecie pod uwagę tego, że na forum nie jest już 500 czy 1000 osób (które w większości się znają osobiście, jak na początku istnienia forum) a o wiele więcej. Im więcej osób tym więcej problemów, konfliktów i nieporozumień. Każdy z nas jest inny, inaczej podchodzi do wielu spraw - niestety.

 

Robimy co możemy, żeby znaleźć złoty środek. Czasem wiąże się to z niepopularnymi decyzjami, ale one działać mają dla dobra ogółu. Popełniamy błędy - nie mówię, że nie - jednak konflikty są nieuniknione. Nikt nie dogodzi setkom ludzi. Tyle mam do powiedzenia.

 

Macie prawo do swojego zdania i nikt tego nie zmieni. Przykro jest czytać takie rzeczy, ale świata i mentalności niektórych nie zmienimy na lepsze przez nasze forum. Nie jest naszym celem w żadnym wypadku celowe poniżanie, mieszanie z błotem, wyśmiewanie - o czym piszecie. Po prostu różne są sposoby dotarcia do różnych ludzi, musimy się do tego dostosowywać aby coś czasem osiągnąć.

 

Wiele niestety zależy od samych użytkowników, baty dostają się nam - trudno.

 

ktos mial robic z niego jakies glupie zarty bo on czegos nie wie a taki typ jak TY siedzi anonimowy i smieje sie bo wie

a to jest do mnie? bo odpowiadasz mi, a nie wydaje mi się, żebym się z kogoś naśmiewał?

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takze KRAWCOL w pelni ciebie rozumiem ze chcesz zrezygnowac z tego forum i nikt nie powinien tego komentowac...

a ten komentarz to po co napisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele niestety zależy od samych użytkowników,

 

zgadzam sie, tylko szkoda ze co raz wiecej osob robi sie zlosliwych bo posiadaja wiedze ktorej inna osoba nie posiada

skasowalem swojego posta bo troche bylo to pod wplywem emocji...ale w poscie krawcola jest wiele prawdy..a co do tych osob ktore pisza wlasnie zlosliwe komentarze, niepotrzebne, albo dla udowodnienia swojej wyzszosci to wlasnie sa to takie komentarze jak pana artmin..

 

widze ze to rozmowa wladz forum wiec nie potrzebnie pewnie sie wtracalem...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, nikt nie zabrania się wypowiadać a Ty sam zakładasz sobie kaganiec i przypisujesz to nam....

 

komentarz artmina nie jest złośliwy.... chodzi o to, że zaprzeczasz sam sobie. piszesz, że nikt nie powinien tego komentować a sam komentujesz. jednym zdaniem chciał po prostu to pokazać, uwypuklić.

 

widzisz - my z takimi rzeczami stykamy się codziennie. jak pisałem - błędy popełnia każdy. i administrator i moderator ale i każdy z Was - krawcol czy Ty. Świadczy o tym choćby to, że uznałeś swojego posta za błąd i go usunąłeś. Prawda jest taka, że Krawcol też świety nie jest - nie dalej jak kilkka godzin temu Duży usunął post jego i kogoś, kto odnosił się do niego niegrzecznie i wywiązała się kłótnia (w dziale Sprzedam). Czy Duży zrobił to zlośliwie? Nie wydaje mi się - raczej po to, żeby nie tworzyło się kolejne ognisko nieporozumienia.

 

Przecież cholera nie mam żadnych profitów z tytułu porządkowania całości. Jak pisałem - często podejmować musimy niepopularne decyzje i docierać do niektórych użytkowników w taki sposób, jaki będzie efektowny. Robert - ja do Ciebie nie mam żalu, że wypowiadasz się tak a nie inaczej - masz do tego prawo.

 

edit

zgadzam sie, tylko szkoda ze co raz wiecej osob robi sie zlosliwych bo posiadaja wiedze ktorej inna osoba nie posiada

Tak - jednak ja nie posiadam zbyt wiele wiedzy dotyczącej passatów. Moją jedyna wiedzą w tym temacie jest zawartość forum, którą potrafię odfiltrować za pomocą wyszukiwarki. Piszę to całkiem serio! Przecież żaden z moderatorów nie kasuje postów z wiedzą i nie zachowuje ich tylko dla siebie. Nie zmusimy żadnego usera do dzielenia się wiedzą, jeśli tego nie chce. My jesteśmy po to, aby sprawnie zarządzać ta bazą informacji i podsuwać Wam wszystkim mechanizmy do korzystania z wiedzy, która tu już jest - dzięki Wam. Wierzcie lub nie: zero w tym złej woli.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, tylko szkoda ze co raz wiecej osob robi sie zlosliwych bo posiadaja wiedze ktorej inna osoba nie posiada

najczęściej już jest na forum, wystarczy poszukać.

 

a co do tych osob ktore pisza wlasnie zlosliwe komentarze, niepotrzebne, albo dla udowodnienia swojej wyzszosci to wlasnie sa to takie komentarze jak pana artmin..

to był złośliwy komentarz? ja tylko wskazałem nie logikę w Twojej wypowiedzi.

 

widze ze to rozmowa wladz forum wiec nie potrzebnie pewnie sie wtracalem...

To nie jest rozmowa władz forum, tylko wszystkich zgodnie z życzeniem autora skoro założył ten temat w OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

poleglem ..... ;) nikt nikogo nie 3ma na sile IMHO, niektorzy szeryfowie przeginaja, ale bez przesady ... i tu jak ulal pasuje firmowy tekst najwiekszego forumowego chama gajdusa ;) (gretz4u ;) ) "trzeba byc twardym ujem a nie mietkim robionym" ... takze krawcol nikt nie neguje Twojego wkladu, ale tez nie licz, ze ktos na kolana padnie ....

Edytowane przez chelmi
literowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, chelmi... normalnie szacunek :padam:

 

Widzisz - jesteś przykładem niemal idealnym. Sam wiesz, jaki masz sposób bycia - dosłownie 2 minuty temu wywaliłem Twojego posta z dyskusji o motorach, bo zawierał 99% OT i osobistą wycieczkę do innego użytkownika. Masz w profilu już jakieś 2 kropki za inne przewinienia. Jednak zdajesz sobie sprawę, że na nie być może niejako zasłużyłeś i widzę jeden plus - nie masz do nikogo ogromnych pretensji za podjęte decyzje, nie wszczynasz awantur, po zwróceniu uwagi nie wdajesz się w niepotrzebne pyskówki i nie robisz afer. Nikt święty nie jest, kwestia tylko tego, jak ten brak świętości się manifestuje i znosi jego konsekwencje ;)

 

Dzisiaj wyjechałeś też Dankowi w temacie "Zdjęcia - produkcja własna" - wtrąciłem się, poprosiłem o koniec dyskusji i sprawa załatwiona.

 

Każdy powinien spojrzeć na siebie, na swoje własne dobro ale jednocześnie zestawić to z dobrem całości.

 

Chelmi - Twoje słowa wskazują, że jednak niektórzy rozumieją dlaczego czasem postępujemy tak, a nie inaczej - wielkie dzięki.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
wow, chelmi... normalnie szacunek :padam:

Widzisz - jesteś przykładem niemal idealnym. Sam wiesz, jaki masz sposób bycia - dosłownie 2 minuty temu wywaliłem Twojego posta z dyskusji o motorach, bo zawierał 99% OT i osobistą wycieczkę do innego użytkownika. Masz w profilu już jakieś 2 kropki za inne przewinienia. Jednak zdajesz sobie sprawę, że na nie być może niejako zasłużyłeś i widzę jeden plus - nie masz do nikogo ogromnych pretensji za podjęte decyzje, nie wszczynasz awantur, po zwróceniu uwagi nie wdajesz się w niepotrzebne pyskówki i nie robisz afer. Nikt święty nie jest, kwestia tylko tego, jak ten brak świętości się manifestuje i znosi jego konsekwencje ;)

 

za to ubije Cie przy najblizszej okazji, temat o jednosladach byl w Offie, <edit>nie nie byl, teraz skumalem, chociaz wydawalo mi sie po tym, jak marecek stwierdzil, ze przeniesie posty do nowego watku </edit>, a po drugie nie mozesz odmowic mi racji w mojej "osobistej" wycieczce do rzeczonego uzyszkodnika ..

Dzisiaj wyjechałeś też Dankowi w temacie "Zdjęcia - produkcja własna" - wtrąciłem się, poprosiłem o koniec dyskusji i sprawa załatwiona.

 

z Damianem jestesmy na innej, niz forumowa stopie kontaktu, w koncu moj 3 latek od Spały ma dziefcyne ;), poza tym nie znosze obludy i hipokryzji ...

 

Chelmi - Twoje słowa wskazują, że jednak niektórzy rozumieją dlaczego czasem postępujemy tak, a nie inaczej - wielkie dzięki.

 

uwazaj bo sie wzrusze ;)

Edytowane przez chelmi
blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to ubije Cie przy najblizszej okazji, temat o jednosladach byl w Offie, a po drugie nie mozesz odmowic mi racji w mojej "osobistej" wycieczce do rzeczonego uzyszkodnika ..

byl w Ogolno-technicznym, przenioslem do Dyskusji o motoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to jest do mnie? bo odpowiadasz mi, a nie wydaje mi się, żebym się z kogoś naśmiewał?

 

nie jedrus przepraszam..troszke zle to zabrzmialo....chodzi mi o osoby ktore maja gdzies dobre zachowanie i kulture, to ze anonimowosci dodaje odwagi to nie znaczy ze trzeba to wykorzystywac przez nasmiewanie sie np z poczatkujacych forumowiczow..

 

arrmin rozumiem ze wiele rzeczy juz jest na forum...i fakt denerwujace jest to ze np ktos pyta caly czas o przeladowanie w TDI..ale ja jak bylem nowy i nie bardzo orientowalem sie gdzie co jest to odrazu pisalem..po czasie wiem co to szukajka i czesto z niej korzystam..

 

nie chcialem nikogo urazic swoimi odpowiedziami i tez nie chcialem byc zlosliwy..mam nadzieje ze nikogo nie urazilem bo chcialem tylko przylaczyc sie do rozmowy i wypowiedziec sie o atmosferze na forum..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to ubije Cie przy najblizszej okazji, temat o jednosladach byl w Offie, a po drugie nie mozesz odmowic mi racji w mojej "osobistej" wycieczce do rzeczonego uzyszkodnika ..

 

ten temat też jest w offie, to znaczy, że mogę sobie po Tobie pojeździć :P ?

 

racji odmówić nie mogę, ale osobiste wycieczki to na PW prosimy, bo z kolejnego tematu (mam na myśli motory) zrobiłaby się pyskówka dwóch użytkowników :)

 

uwazaj bo sie wzrusze

 

:rotfl:

 

ja się wzruszyłem - rzadko się spotyka kogoś tak szczerego jak Ty :D

 

 

edit

Dodam już tylko: dla mnie osobiście temat się wyczerpał i chyba więcej nie mam po co zabierać tutaj głosu, bo wszystko co miałem do powiedzenia powiedziałem. Trochę podyskutowałem, trochę usłyszałem złego, trochę dobrego. Jednak z tematu pożegnalnego Krawcola robi się znowu gadanie o wszystkim i o niczym. Każdy post tutaj coś wniósł i każdy z Was wyciągnie wnioski sam. Forum idealne nie będzie, bo ludzie idealni nie są - zwłaszcza, gdy w jednym miejscu jest ich kilka ładnych tysięcy.

 

Krawcol: skoro podjąłeś decyzję czekam na PW na sygnał o skasowaniu profilu. Jeśli zmienisz zdanie - zostanie jak było, bez kasowania niczego.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

dobra bo sie robi towarzystwo wzajemnej adoracji ...

 

fakt faktem latwo ucieka sie w offtopic, ale czasami, by wytlumaczyc swoje intencje i swoja interpretacje jakiegos tematu trzeba pierdalnac elaborat na 2000 znakow dajac szeryfom pole do popisu, zycie ...

 

krawcol wiecej dystansu a bedzie dobrze ;)

 

ten temat też jest w offie, to znaczy, że mogę sobie po Tobie pojeździć :P ?

 

racji odmówić nie mogę, ale osobiste wycieczki to na PW prosimy, bo z kolejnego tematu (mam na myśli motory) zrobiłaby się pyskówka dwóch użytkowników :)

temat dotyczyl raczej SKUTEROW, popelniasz ten sam blad logiczny co delikwent, po ktorym pojechalem ....

Edytowane przez chelmi
slowko, dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując te 17 postów mam propozycje. Może byśmy coś wypili ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

jestem za, moge sie kopsnac do Szczecina ;) za zdrowie oczywiscie kurczakow z KFC :P

Edytowane przez chelmi
takie tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując te 17 postów mam propozycje. Może byśmy coś wypili ???

 

owszem owszem w każdej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności