Skocz do zawartości
rad0330

Ile macie airbagów w swoim passku??

Rekomendowane odpowiedzi

2x czoło 2x śledziona 2x bok dzieci i dwie kurtyny (kurtyna ma trzy poduszki ale otwiera się cała przy bocznym BUM ) więc jak kto chce to liczy ,a w knidze jest 8 bo tak strzelają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na allegro widac jak byk ze kórtyna jest jedna na cały bok, jak kupujesz to kupujesz na całą strone a nie 3 w jeden bok ale co do niektórzy na allegro juz od kilku lat sprzedają czesci do B7, ja kupujac swego mialem 6 w standardzie i doplacalem za 2 tylne i tak mialem na zamówieniu 8X airbag

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie,

- licząc każdą kurtynę osobno, jest 12 poduszek (6 x kurtyna + 2 x przód + 2 x przednie fotele + 2 x tylna kanapa).

- a licząc kurtyny jako 2, jest 8 poduszek :)

Edytowane przez teddybar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest sprawnych poduch w tych autach?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie,

- licząc każdą kurtynę osobno, jest 12 poduszek (6 x kurtyna + 2 x przód + 2 x przednie fotele + 2 x tylna kanapa).

- a licząc kurtyny jako 2, jest 8 poduszek :)

U mnie to samo i uważam, że mam 12 :).

Trzeba policzyć sobie w aucie etykietki z napisem airbag :).

 

A ile jest sprawnych poduch w tych autach?????

Podejrzewam, że nigdy się nie dowiemy - nieźle trzeba przydzwonić, żeby wszystkie odpaliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał czasi

A ile jest sprawnych poduch w tych autach?????

 

Podejrzewam, że nigdy się nie dowiemy - nieźle trzeba przydzwonić, żeby wszystkie odpaliły.

 

Oby nikt nie miał okazji sprawdzać w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo i uważam, że mam 12 :).

Trzeba policzyć sobie w aucie etykietki z napisem airbag :).

 

 

Podejrzewam, że nigdy się nie dowiemy - nieźle trzeba przydzwonić, żeby wszystkie odpaliły.

Kurtyny ( są dwie a nie sześć ) odpalają się w całości - stronami .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurtyny ( są dwie a nie sześć ) odpalają się w całości - stronami .;)

Racja, ale każda kurtyna składa się z 3-ch poduszek, a pytanie było ile poduszek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można kupić B6 tylko ze środkową kurtyną? Albo np. przednią i tylną?

Jeśli nie to kurtynę powinniśmy liczyć jaką jedną poduszkę składającą się z trzech części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można kupić B6 tylko ze środkową kurtyną? Albo np. przednią i tylną?

Jeśli nie to kurtynę powinniśmy liczyć jaką jedną poduszkę składającą się z trzech części.

Oj, czepiasz się :). Przecież wiesz, że każdy dowartościowuje się w ten sposób. Lepiej brzmi 12 poduszek niż 8 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe czy w ASO można kupić przednią część bocznej kurtyny?? :D a jak ktoś cię cyknie w bok to wystrzeli tylko przednia/środkowa/tylna (wybierz jedną opcję) część kurtyny? nie, wystrzeli cała kurtyna bo to jeden duuży AIR BAG ciągnący się od przedniego słupka do końca bocznych szyb

 

wystarczy pooglądać rozbite paski B6/b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...e tam ja mam 6 poduch i jedną pierzynę ...w bagażniku (tak na wszelki wypadek jakby mnie z domu wyrzucili albo jakby się coś ciekawego na trasie trafiło ) :) ...no ale to jest B5 hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, wystrzeli cała kurtyna bo to jeden duuży AIR BAG ciągnący się od przedniego słupka do końca bocznych szyb

 

I to podsumowanie całego toku rozumowania w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zwola

koledzy mi w serwisie powiedzieli ze mam 12 autko z niemiec choc tez doliczyłem sie 10 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rowniez 12, autko z norwegii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem w TVN Turbo propozycje nowego Volvo choć przyznaję symbolu nie pamiętam. Najbardziej bezpieczne auto jakie wyszło do tej pory na świecie tak orzekli eksperci. Jego wynik jeśli chodzi o poduszki powietrzne to 9. Była pokazana właśnie ta kurtyna boczna - co wielu z was ja dzieli na segmenty - jako jedna. W dodatku w tym modelu dwuwarstwowa czy jakoś tak. Więc te 12 to tylko chyba liczycie wciąż dla własnego, lepszego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie, pięć czy dwanaście jakie to ma znaczenie wszak nie chciałbym korzystać z żadnej. Jeżeli ktoś wybiera sie na dniach do serwisu to może tam doprecyzuje ile może być "jaśków" i gdzie oraz jak to z kurtynami jest. A wydaje mi się że najlepiej z takim konkret pytaniem trafić do tego co wciska ludziom ciemnotę znaczy specjalistę do spraw sprzedaży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Dwie, pięć czy dwanaście jakie to ma znaczenie wszak nie chciałbym korzystać z żadnej.

Im wiecej kobiet w aucie, tym wiecej poduszeczek-a z tych wlasnie lubie korzystac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matijaz

czemu liczycie kurtyny jako 6 poduszek?? bo jest 6 znaczkow ,,airbag''?? ;)

imho standart to: 2 z frontu, 2 boczne z przodu, 2 kurtyny a opcjonalnie 2 boczne tylne... 6 lub 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musimy też rozróżnić ilość poduszek a ilość ładunków detonujących :) Jedna długa kurtyna jest odpalana poprzez trzy łądunki znajdujące się w słupkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności