Skocz do zawartości
rad0330

Ile macie airbagów w swoim passku??

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra bo już zgłupiałem, pomóżcie. Kupiłem Paska pod koniec listopada 2008r. Opis Paska jak w podpisie, wersja comfortline. Koleś powiedział, że mam 6 x Airbeg. Mam tylko napis na kierownicy, obok na kokpicie od strony pasażera, na przednich fotelach z boku i jakiś rysuneczek fotelika dziecięcego przekreślonego, żeby fotelik wkładać przodem do kierunku jazdy na środkowym słupku ale naklejone jest to na blachę. Niektórzy piszą, że mają na środkowym słupku ale nie piszą gdzie, na tapicerce? Więc ja mam naklejkę między drzwiami przednimi a tylnymi na środkowym słupku na dole. Więc ile kurde mam tych poduch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na środkowym słupku nad uchwytem na pasy bezpieczeństwa powinieneś mieć "zaślepkę" AIR BAG + dodatkowo na przednim słupku na podobnej wysokości ma być tez takie oznaczenie.

 

jeśli to masz to znaczy że posiadasz dwie kurtyny

+ dwie poduszki czołowe

+ dwie poduszki boczne dla osób siedzących z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie ma takowych napisów. Tylko kierownica, pasażer, z boku foteli i naklejka na słupku środkowym ale na samym dole tam gdzie blacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam naklejke na slupku przednim przy przedniej szybie i na slupku tylnym przy tylnej szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja mam 4 poduszki tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 4 poduszki

2xprzednie

2xboczne w siedzeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze raz. Czy jest jakiś schemat w Paskach odnośnie Airbegów czy przykładowo wersja Comfortline może mieć 4, 6, 8 albo 10? Powiedziano mi, ze mam 6 ale doliczyłem się 4 i jak mam rozumieć naklejkę na środkowym słupku na dole tam gdzie jest blacha. Na słupkach nie widzę żadnych zaślepek Airbeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra jeszcze raz.

 

Dobra już ostatni. Dwie poduchy przednie czyli kierowcy i pasażera. Dwie poduchy boczne czyli kierowy i pasażera. Dwie kurtyny boczne - lewa i prawa- idące wzdłuż całego auta zaznaczone napisem AIRBAG na słupku środkowym i przednim. Chyba prosto to opisałem. Mowa oczywiście o modelu 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3BG. Napisów na słupkach nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3BG. Napisów na słupkach nie mam.

 

więc poduch tez brak ;) sprawdź sobie dla pewnośći kody z wlepki w bagazniku/książki serwisowej!

 

wersja basis mogła mieć 2, 4 lub 6 poduszek, nie wiem jak w innych wersjach, ale wszystko dało się "doposażyć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisów na słupkach nie mam.

 

Więc jak pisze adams kurtyn u ciebie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kody starałem się rozgryźć z opisami, które są na forum. Nie bardzo widzę tam kod na Airbeg. Mam wlepę w książce serwisowej. Oprócz tego co sam zrobiłem nie wiem co znaczy LA5E; GGB; GT i chyba SG5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
la5e

Kolor nadwozia; maritime blue (k1/la5e)667f945565d3eb89.png

GGB

Oznaczenie literowe (kod) skrzyni biegów.

GT

Kolor i rodzaj tapicerki; ANTHRACITE GT CLOTH Volkswagen Passat (3B) 2004

SG5

Skrzynia biegów (5-cio biegowa manualna)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) Thank u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności