Skocz do zawartości
rad0330

Ile macie airbagów w swoim passku??

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawi mnie ile macie airbagów w swoich passatkach.ja osobiście mam 12 a passka mam ze szwecji.słyszałem że w polsce to jest nietypowe żeby było tyle podzuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10, pasek z Francji, nie ma tylko tylnych bocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam 12 ale doliczyłem się 10. 2xsiedzenia, 6xkurtyny 2xprzod a gdzie2 pozostałe?? Auto z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 10 w wersji "anglika" :)

Edytowane przez gray77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno mam 12 ale doliczyłem się 10. 2xsiedzenia, 6xkurtyny 2xprzod a gdzie2 pozostałe?? Auto z niemiec

w tylnych siedzeniach-boczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwal sie tak,

bo nie wiem czy wiesz ale w passacie jest max 8 poduszek sprawdz sobie w specyfikacji

Edytowane przez marzal1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chwal sie tak,

bo nie wiem czy wiesz ale w passacie jest max 8 poduszek sprawdz sobie w specyfikacji

 

Też mi się tak wydaję. U nas w B6 z polskiego salonu jest 6 poduszek 2x przód, 2x boczne przednie, 2x kurtyny. Nie wiem czemu niektórzy kurtyny liczą jako 6 poduszek :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ktoś ma w każdym słupku airbag to się liczy jako tylko 1 kurtyna???:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda liczy sie jako odzielna. Masz w slupku przy przedniej szybie, w slupku srodkowym, i tylny slupek co daje 3 poduchy x2 daje 6 plus 2 czolowe dwie w siedzeniach przednich i moga byc dwie w siedzeniach tylnych co lacznie daje 12. W wyposazeniu std jest napisane tylko kurtyny powietrzne, wiec nie wiem czy oni licza tylko 2 czy 6. Wszystkie firmy marketingowo licza to jako odzielne poduszki lepiej brzmi 10 poduszek, zamiast 6 poduszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chwal sie tak,

bo nie wiem czy wiesz ale w passacie jest max 8 poduszek sprawdz sobie w specyfikacji

 

czyli jak to się liczy???:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurtyny powinno sie liczyć jako 2-wa max 4-ry Air Bagi. Zależy czy producent zastosował kurtyny oddzielne dla 1-go i 2-go rzędu siedzeń (po 2 na każdą stronę) czy (pojedyncza duża kurtyna). Passat po teście E-NCAP ma bodajże (4) kurtyny. W broszurach piszą że są 2 czołowe, 2 biodrowe w siedzeniach i 4 kurtyny chroniące głowe co równa się 8 + 2 biodrowe opcjonalne w tylnej kanapie, co daje w sumie 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ktoś ma w każdym słupku airbag to się liczy jako tylko 1 kurtyna???

 

Dokładnie :ok: Z dodatkowych możecie mieć jedynie boczne poduszki tylne bądź poduszki przednie na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kono
nie chwal sie tak,

bo nie wiem czy wiesz ale w passacie jest max 8 poduszek sprawdz sobie w specyfikacji

 

Nie zgodze sie z tobą ja mam Pasata B6 z 2005r wraz z orginalną Niemiecką instrukcja i w niej dokładnie jest napisane iż mam 10 poduszek więc nie kłam że max to8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie z tobą ja mam Pasata B6 z 2005r wraz z orginalną Niemiecką instrukcja i w niej dokładnie jest napisane iż mam 10 poduszek więc nie kłam że max to8

 

My tu tylko dyskutujmy po to jest forum. Zawsze możesz cyknać fotki swoich kurtyn i poduszek na forum to chętnie obejrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kono

Wim! A to moja odpowiedź na tekst użytkownika marzal1, a faktycznie jeszcze dziś ykne i puszcze na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, ja jak kupowałem passka to powiedziano mi ze mam 12 poduszek, az sam z ciekawosci to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda kurtyna liczona jest osobno, jakim cudem inaczej byscie chcieli miec bo 14, 16 poduszek w innych autach, gdziie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazda kurtyna liczona jest osobno, jakim cudem inaczej byscie chcieli miec bo 14, 16 poduszek w innych autach, gdziie ?

 

Też mi się tak wydawało ale mam 3BG więc czekałem na komentarze tych co mają B6 ;) Inaczej u mnie byłoby razem 8 poduch a jest tylko 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności