Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

No mialem raczej na mysli mala ustawke w komfortowych warunkach. Ale ten termin tez ma swoje plusy - mozna sobie przy okazji co nieco dokupic do swoich bolidow;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brody zalew woda gril

 

Dziwki, konserwy bez przerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwki bez przerwy

 

To może do Dziebałtowa??

Tam podobno wylęgarnia dziwek jest:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może do Dziebałtowa??

Tam podobno wylęgarnia dziwek jest

 

przekonales mnie :)

 

 

i czarka :D tez :))

 

dobrze ze Sylwia nie czyta forum :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze Sylwia nie czyta forum

 

Moja czy Czarka? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki gdzie moge w miare tanio a dobrze schamować autko bo w GetCar to 200,00 wołają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to przesylka za 1 sztuke 17 zl czy mozna np zamowic 2-3 kufle i tez bedzie 17 zl ? bo ja bym może kogoś skołował z Lublina żeby zamowił ze mna i bysmy wzieli z 2-3 wtedy by taniej przesylka wyszla a przydał by się żeby browara było do czego przelać :D bo do szklanek to nie wypada ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nasz kolega z grupy świętokrzyskiej Bodzio89 w przyszłym tygodniu żegna się z wolnością i się żeni:D

Może byśmy tak podjechali grupą świętokrzyską na ślub i złożyli życzenia młodej parze??

Kilka pasków jak by się zjechało mogło by być fajnie;) Co opiekuni na to?:D

Ja się dowiem w którym kościele (blizyn czy skarżysko która godzina itp) i dam znać tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech się biedak żeni dlaczego ma mieć lepiej od nas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możemy go pożegnać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za chęci... Ale muszę podziękować bo ma to być mała skromna uroczystość bez żadnego szumu... Doceniam chęci ale wtedy nie będzie już skromnie... Jak będę miał chwile i będzie jakiś spot to podjadę na pewno z flaszką weselną:) jeszcze raz dzięki serdeczne szczególnie Wojtkowi za podanie pomysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem kolega Mateusz nie chce nas widzieć pod weselem a szkoda byłoby wesoło, może ktoś odbiłby pannę młodą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem kolega Mateusz nie chce nas widzieć pod weselem a szkoda byłoby wesoło

 

Nie wiem czy napisałeś to szczerze czy w żartach.

Ale ja właśnie takie odczucie odniosłem czytając to co napisał Mateusz...

Nikt Ci przecież tam chały zrobić nie chce tylko złożyć życzenia i tyle...no ale nikt nie będzie tam gdzie go nie chcą;)

 

Pozdrawiam i myślę że z pomysłu można już zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chały zrobić nie chce tylko złożyć życzenia i tyle...no ale nikt nie będzie tam gdzie go nie chcą

 

Wojtku nie chodzi o to... Tylko postanowiliśmy że to będzie skromna uroczystość dla najbliższej rodziny i kilkorga znajomych... Naprawdę przepraszam was ale to nie tylko moja decyzja... Naprawdę dziękuje za szczere chęci bo to bardzo miłe z waszej strony... Lecz tak jak mówię to od początku miała być skromna, cicha uroczystość... I bardzo was proszę nie obrażajcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko postanowiliśmy że to będzie skromna uroczystość dla najbliższej rodziny i kilkorga znajomych...

 

Pisząc znajomych miałeś na myśli znajomych z forum, tak myślę :). Nie musisz nas przepraszać ani zapraszać, chały nie będzie bo pić nie będziemy-przecież samochodami przyjedziemy :), luzik

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej Kurozwęk to Motylek jest może coś zadziełać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności