Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska no wezzta i coś nad jakąś wodą zróbta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska no wezzta i coś nad jakąś wodą zróbta

 

Nasze województwo to chyba jedyne tu na forum które nie może się nigdy zgrać.

Zawsze jak jest jakaś propozycja jakiegoś spota to nikt nie ma czasu nikomu nie pasuje...ale postać w niedziele pod makro to większość może na 15min.

Ja rozumiem praca dom itp ale przecież jeden dzień w miesiącu można znaleźć wolny?

To samo było na rozpoczęciu sezonu w kurozwękach...ja i Czarek tylko byliśmy.

Zero organizacji jest u nas a pogoda za oknem aż prosi się by coś wykombinować posiedzieć pogadać pośmiać się...

No ale co z tego jak od nas przyjadą 3 osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba w polskę jeździć i będzie rewizyta, w kazdym razie podkarpacie zjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 100 % racji tak samo było na spocie w Sandomierzu ze świętokrzyskiego było najmniej osób :/ Trzeba coś zorganizować nad wodą jakąś bo to tak z tego nic nie będzie . Nawet jak będzie 3-4 autka ze Świętokrzyskiego to nic się nie dzieje strasznego , koledzy z Podkarpacia przyjadą i będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak cisza na temat jakiegoś spotkania ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasi gdzie bądź a w Sando to chyba nie wiesz kto był bo większość to scyzoryki nawet z forum mazdy także luzik a spotkania świętokrzyskie to tylko Św. Krzyż wypadał najlepiej a w Kuro też był Michał także Camelku na oczy Ci coś zapadło a pozatym ze świętokrzyskiego to dalej jeżdże ja michał czarek czasami damian żadko ekipa kielecka no i regularnie ekipa TSA ala cały czas te same mordki ,także pozdrawiam i do miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek zorganizujmy u nas na radzanowie:bleble

A tak na poważnie to może by co na Chańczy wymodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chańcza wykańcza :) A tak na poważnie dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
także Camelku na oczy Ci coś zapadło a pozatym ze świętokrzyskiego to dalej jeżdże ja michał czarek czasami damian rzadko ekipa kielecka no i regularnie ekipa TSA ala cały czas te same mordki ,także pozdrawiam i do miłego

 

Piotrku z wiekiem pamiec juz nie ta :) Czasami zdarza mi sie gdzies pojechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki za chęci... Ale muszę podziękować bo ma to być mała skromna uroczystość bez żadnego szumu... Doceniam chęci ale wtedy nie będzie już skromnie...

 

Powiem Ci tak:

Ślub to bardzo ważne i bez względu na wszystko wielkie wydarzenie;) Myślę, że wszelkie akcje tego typu są wspaniałe i potrzebne aby mieć jak najwięcej wspomnień z tego własnie wydarzenia ;)Ja sobie zdaję sprawę, że przed nim wydaje się człowiekowi, iż jest to mocno przereklamowana impreza:lolAle później bardzo dobrze wspomina się wszystko co z tą impreza jest bezpośrednio związane;)

 

Mateusz tylko taką akcje mieliśmy na myśli a Wojtek rzucając propozycje chciał dobrze

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=98023&highlight=%B6lub+kingi

 

poczytaj

 

Było naprawdę mega dobrze:okPaństwo młodzi mieli "świeczki" w oczach i jestem w 1000000000000% przekonany, że warto było...Ich oczywiście nikt o zdanie nie pytał:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy na Chańcze też bym się wybrał w ładną pogodę, gril na plaży, piwko i można by się pokazać.

tam mogło by być fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł to nakręć cosik damy jakiś logiczny termin spotu i trzeba się tym zająć bo u nas kurna jeszcze nic nie beło a to wstyd bo olepiunych juz trochu jest także Pawle zorientuj się i wyślij mi numera na priw....a i przepraszam Jozka bo ostatnio to w Lublinie go widzałem w zeszłym roku i pewnie na chańcze by zajżał-pozdrawiam

Edytowane przez piotr 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w Busku juz maja Hamownie i bez problemu i za nieduza kase hamuja autka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki w Busku juz maja Hamownie i bez problemu i za nieduza kase hamuja autka

Pierwsze słysze a gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też mi sie obiło o uszy że coś takiego mamy w busku jeżeli sie nie myle to w Broninie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Lenartowicza w Broninie tam gdzie piaskarki stoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nie wiesz jakie koszta sprawdzenia auta są u nich? Jaką mają tą podwoziówkę, coś porządnego czy kicha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł będe się widział z miśkiem to odpisze co i jak bo on co dzień vra przegląda u nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności