Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W tym temacie panuje dowolność. Piszemy w nim wszystko związane zarówno z forum, jak i w innych tematach. Byle bez bluzgów i obrażania.

 

Jaki jest cel tworzenia tego tematu?

Np.: Ostatnio zauważyć można, że wielu z userów forum zakłada w działach regionalnych tematy, które powinny się znaleźć w innych działach, np. szukanie usług... Wcale się temu nie ma co dziwić, bo jeśli ktoś szuka na przykład warsztatu w Kielcach/Rzeszowie, to szybciej uzyska odpowiedź w dziale regionalnym od ludzi, którzy tu mieszkają, niż w dziale "Szukam usług", bo nie każdy tam zagląda. Aby jednak uniknąć setek tematów typu: szukam tego..., szukam tego..., proszę o takie i inne rzeczy pytać w tym temacie. Pozwoli to utrzymać porządek w dziale.

 

Więc jedziemy z tym koksem :D

 

 

Pozdro

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo same zaproszenia.

A ja mam bardziej osobiste pytanie do samego założyciela tematu, więc Arku moje pytanie dotyczy Twojego zdjęcia zamieszczonego na nk, czy jakoś szczególnie przygotowywałeś tyłek i nogi do tego zdjęcia, a dokładniej czy stosowałeś jakieś kremy depilacyjne, zabiegi lub inne czynności i gdzie nabyłeś te figi? I najważniejsze pytanie co na to Twój kot, nie sika Ci do butów z zazdrości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to moze jakiś link do tej fotki bo sam zastanawiam sie nad małą sesją w stringach, wiec chetnie podobne foty obczaje:D

Szukałem sam na nk ale calkiem sporo tam Arków wszelkiej masci:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo

areksp4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię bardzo

areksp4.jpg

 

ale dupa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Całkiem nie zła, nie będe nawet cytował małżonki, ale czemu nikt nie chce się dołączyć i bliżej się przyjżeć Twojej tylniej części tułowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wypas Arku, jednak myślę że dolne paski twych stringów( te które powodują wizualne spłaszczenie twych pośladków) są aż nazbyt naciągnięte. Sugeruje użycie bo nastepnej sesji rozmiaru L.

Heh chyba żubr mnie pokonuje A tak na marginesie to dawno nie byłem w Skarzysku i jak ostatnio jechałem z Krakowa i zobaczyłem ten nowy kawałek od zjazdu z E7 do ronda to mnie zatkało:eek:

Drogowcy szaleją

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do ronda

 

do ronda powiadasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał niwdew

do ronda

 

do ronda powiadasz

 

niwdew, nie wiem czy słyszałeś ale właśnie to rondo nosi imię "rondo adamsa" a to z powodu przecięcia go na wprost prze kolege Arka, w pośmiechu na spota spowodowanym sprawdzaniem swoich maszyn VR z kolegą jozko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o rondzie słyszałem, ba nawet posty byly gdzie sie adams dopytywal jakie mogą wyniknąc usterki po "oraniu" przez rondo:D ale pojęcia nie miałem że to "TO" rondko :rotfl:

Hehe jak juz na temat adamsa takie wypominki krażą to jeszcze bym o kocie posłuchał bo temat przewija sie często a nie wiem o co chodzi.

Prosze nie krzyczeć w szukajce szukałem:D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku, nie chcę obnażać wiadomości dotyczące Twojej osoby, więc temat kota będzie nie poruszany.

A gdzie inni forumowicze z regionu ????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyczepili się :[

to rondo to nie ja, a kota nie ma, zdechł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie ja
nie ma

To mi sie podoba, "a jak cie złapią za ręke to mów że to nie twoja ręka":rotfl:

NO własnie gdzie reszta? Może ktoś ze starachowic sie udzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jest jeszcze ktoś. Czy ktoś ma jakieś pytanie czy może czegoś szuka. Nie, no to w świętokrzyskim są sami szczęśliwi ludzie. Więc dalszej bezawaryjnej jazdy i tak udanego maskowania się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z tego miejsca uprzedzę szukających i polece warsztat który mieści się w Kielcach na ulicy Browarnej (Białogon). Wymiana zawieszenia, zmiana rozrządu, remoint silnika, diagnostyka komputerowa... ogólnie wszystko dobrze sprawnie i konkretnie. Naprawiamy tam samochody już od jakiś 5 lat i nigdy nie było problemów...

 

Ściubis Serwis

Andrzej i Tomek Ściubis

(41) 366 78 73

 

 

PS. I trzeba się umówić z takim tygodniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub osobiście bo zawsze mają tam na tyle roboty że nie ma szans żeby zrobili coś z doskoku...

 

Pzdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcącym poprawić lub zmienić coś w systemie car audio polecam:

AUDIO CAR KIELCE a oto link:

http://www.audio-car.pl/

Nawet jest uwieczniony montaż w mojej bryce:

http://www.audio-car.pl/passat_2.html

 

jeszcze nie miałem alcantary.

Edytowane przez czasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Texol Oil Service

Kielce

ul. Legnicka

 

jakby ktoś chciał wymienić olej to tylko tam. Kupujemy u nich olej, filtry a wymiana gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

witam wszystkich,

ja szukam dobrego gaziarza do V6 bo w rzeszowier jakoś nie potrafia (albo nie chca) tego zrobić. Mechanika jw Rz. znalazłem (Remik ,Boczar na Krakowskiej, jakby ktoś pytał) remont paska zrobiłem, ba a nawet polakierowałem dziada :), ale gaziarza nieznalazłem. Może gdzies w kielcach jest ktoś dobry? Bo ostatnio tam bywam, to i z passkiem pojade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności