Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

kolega mowi ze za 500 zl 150 km robią

ehehe widzie że podniesienie mocy zależne od $$$ to dołóż drugie tyle może Ci 300km zrobią..... ;P

 

Tak na serio za 500 pln to pewnie gotowiec jakiś, jedź do kogoś poleconego z forum, jest kilka osób w całej polsce, którzy znają się na tym, lepiej się raz przejechać te 100 czy 200 km i mieć dobrze zrobione auto na kolejne 50000km..!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

:lol3 Akurat tak się składa że do mr motors mam 170km a do Pana kaminskiego 130km. 40 kilometrow nie jest odleglością wartą ryzyka z*****ia czegoś w moim i każdym innym nie tylko pasku ale też w innym aucie... takie jest moje zdanie.

 

lepiej się raz przejechać te 100 czy 200 km i mieć dobrze zrobione auto na kolejne 50000km..!!!

 

tylko 5000?!?!?! :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Największa zaleta to odległość ode mnie, 20-25 km

Masz wpisane "warszawa/Hrubieszów" to co Ci stoi zajechać po drodze do Maćka do otwocka.. i mieć na prawdę dobry soft na lata...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
Masz wpisane "warszawa/Hrubieszów" to co Ci stoi zajechać po drodze do Maćka do otwocka.. i mieć na prawdę dobry soft na lata...?

 

 

którego "Maćka" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z klanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz wpisane "warszawa/Hrubieszów" to co Ci stoi zajechać po drodze do Maćka do otwocka.. i mieć na prawdę dobry soft na lata...?

 

bardzo chetnie zajade tylko podaj jakis namiar. na prawde jest bardzo dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko 5000?!?!?!

 

napisałem 50000 ot taki przykład.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Jak to dobrze że wytrzymują znacznie więcej. swoją drogą, ciekawe jakby kształtowały się ceny aut, jeżeli ze względu na jakość materiałów wytrzymywały by 50 tyś km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie zajade tylko podaj jakis namiar. na prawde jest bardzo dobry?

kliknij w link w moim podpisie.... Czy jest dobry... Ja bym powiedział że jest zaje...ty... Ale na bank są lepsi... ;-) Napisz do niego/zadzwoń sam ocenisz.... masz po drodze (OTWOCK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na miniaturce jest ślimakowa omega :D ale sie filmik nie otwiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce obkleic lampy w passacie ale jest prawie 300 km ode mnie i nie wiem jaki wymiar ma miec prostokątny kawalek folii zeby wystarczylo na obklejenie lampy. Poda ktos wymiar? Lampa tyl kombi b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chce obkleic lampy w passacie ale jest prawie 300 km ode mnie i nie wiem jaki wymiar ma miec prostokątny kawalek folii zeby wystarczylo na obklejenie lampy. Poda ktos wymiar? Lampa tyl kombi b5.

40x30 z 3cm zapasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. jestem nowy na tym forum.. ;p nosze się z zamiarem kupna passata b6.. zarejestrowałem się by dowiedzieć sie czegoś więcej i skorzystać z wiedzy posiadaczy pasków ;p pozdr dla wszystkich Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sie filmik nie otwiera

O turfa moja morda :D Heł heł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie przestała mi działać dzis rano szyba od kierowcy(inne działają),nie podnosi,nie opuszcza..znalazłem na forum że prawdopodobnie będzie to linka..i teraz pytanie czy przytrafiło wam się to już kiedyś? gdzie zakupiliście tą linke?i czy robiliście to sami? bo wydaje mi się to trochę skomplikowane,zresztą chyba nie jestem najlepszy w takich typu sprawach:))a może znacie kogoś kto sie w tym "specjalizuje"Czekam na odp. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności