Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wstrzeliłem się chyba w dobre miejsce.

łó

Otóż zamierzam nabyć drogą kupna Passata B5 (98-99) najchętniej 1.8T B+G w sedanie z ciemnym nadwoziem i jasnym środkiem i w manualu. I poszukuję osoby (osób), które to pomogą mi ocenić czy autko, które znajdę jest warte uwagi- chodzi mi głównie o sprawdzenie VAG-a, stan turbiny, silnika, zawieszenie itp. Czy znajdzie się ktoś tak życzliwy ? Oczywiście nie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż zamierzam nabyć drogą kupna Passata B5 (98-99) najchętniej 1.8T B+G w sedanie z ciemnym nadwoziem i jasnym środkiem i w manualu. I poszukuję osoby (osób), które to pomogą mi ocenić czy autko, które znajdę jest warte uwagi- chodzi mi głównie o sprawdzenie VAG-a, stan turbiny, silnika, zawieszenie itp. Czy znajdzie się ktoś tak życzliwy ? Oczywiście nie za darmo.
Swojego czasu sam takiego szukałem:)dodał bym do tego ori NAVI.Ale nie znalazłem niestety takiego w okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak NAVI zrekompensował by mi zadowalający stan autka :)

Po auto mogę pojechać w Polskę, żeby tylko było warto - dlatego też szukam osób, które mogły by mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t0mi

 

Zawsze jak znajdziesz jakieś auto daleko od miejsca zamieszkania na necie to możesz wrzucić link do jakiegoś regionalnego tematu z prośbą o oględziny, ja tak robiłem, zawsze się znajdzie ktoś dobrze obczajony i chętny do pomocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chłopaki ma ktoś może jakieś felgi stalowe lub alu do paska 14" 4x100 chodzi mi o to żeby były proste z resztą sie dogadamy- swoje wczoraj troszkę pod prostowałem na Polskich drogach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Jak ktoś będzie szukał dobrego gościa od przyciemniania szyb to mam takiego. Ostatnio robiłem u siebie. Folia gruba bardzo dobrej jakości, 3 h roboty i cena za 5 szyb w kombi B5 380zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondziu to może od razu jakieś namiary ;) Czy to tajemnica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy możecie polecic dobry zakład w lublinie musze wymienic rozrzad 1.8 T, dla przykładu na Choinach 700 zł zestaw continental pasek i dwie rolki,bez pompy inapinacza hydraulicznego>, zestaw jakis inny kupie sam tylko gdzie wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForCarSerwis Świdnik. Niedrogo i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi się ktoś z was w off Road? Oczywiście nie Passatem (ale jak ktoś woli):D

Czegoś bym się chętnie nauczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiada ktos na sprzedanie nowy HKS Blow Off do passata 2.0 b5 fl lub polecić kogoś kto ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam posiada ktos na sprzedanie nowy HKS Blow Off do passata 2.0 b5 fl lub polecić kogoś kto ma

szukaj na alledrogo, są od ok 200 pln w górę, ale najpierw zrób coś z passkiem żeby dmuchało bo bgw seria to nie jedzie... :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem zaproponować Wam forumowiczom przegląd, obsługę i naprawy klimatyzacji w Waszych Passkach i nie tylko.Na hasło PASSAT FORUM bardzo duże rabaty.Zresztą kto u mnie był wie że taniej nigdzie nie znajdzie.Kto byłby zainteresowany pisać na PW lub dzwonić 697638945.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Zresztą kto u mnie był wie

że trzeba szukać garazu z takim zajebutnie olbrzymim logo VW na ścianie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że trzeba szukać garazu z takim zajebutnie olbrzymim logo VW na ścianie

Widzę ze już się kręciłeś koło mnie i widziałeś;P he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukał wspólnika na browara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chciałem zaproponować Wam forumowiczom przegląd, obsługę i naprawy klimatyzacji w Waszych Passkach i nie tylko.Na hasło PASSAT FORUM bardzo duże rabaty.Zresztą kto u mnie był wie że taniej nigdzie nie znajdzie.Kto byłby zainteresowany pisać na PW lub dzwonić 697638945.

 

ale do lublina trzeba sie tłuc :D? a i zajmujesz się blacharka kolego :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze już się kręciłeś koło mnie i widziałeś;P he he

Ja się kręcę kilka razy dziennie,logo faktycznie daje radę:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale do lublina trzeba sie tłuc ?

do Garbowa.Blacharka niestety nie ale mam dobry warsztacik w okolicy który mógłbym polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się kręcę kilka razy dziennie

musisz mi w końcu pokazać który to twój... bo czasem tydzień jestem u was w gminie, jeździ tyle tego.. i jedynie Czarek, sekretarz i pani z księgowości(bodajże) rozpoznaje :P

Czarek brejdak tym czarnym A4 sie do Ciebie wybiera na dniach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności