Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, ma ktoś użyczyć na chwilkę dystansu 1cm lub też 1,5 cm ? rozstaw 5x112 oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17mm, w sumie chętnie sprzedam komplet ze śrubami lub zamienię na 10mm... Ale na razie na przymiarkę mogę dać :P

Dystanse porządne, z kołnierzami centrującymi.

Edytowane przez presstarter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jak nie ten temat. Mam pytanie mam passata kombi b5 i dzieje mi się coś takiego ostatnio w tylniej klapie tzn nie chciała mi się otwierać doszłem że siłownik jest padnięty wymieniłem go jak ręką odjął klapa się otwierała i zamykała. Dzisiaj z rana odtworzyłem samochód no i bagażnik automatycznie powinien siłownik zadziałać a tu nic klapa znowu się nie chce otworzyć z miesiąc było już ok aż do dzisiaj pomóżcie co może się jeszcze dziać bądź ewentualnie co może być powodem jeżeli się okaże że znowu siłownik padł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jak nie ten temat. Mam pytanie mam passata kombi b5 i dzieje mi się coś takiego ostatnio w tylniej klapie tzn nie chciała mi się otwierać doszłem że siłownik jest padnięty wymieniłem go jak ręką odjął klapa się otwierała i zamykała. Dzisiaj z rana odtworzyłem samochód no i bagażnik automatycznie powinien siłownik zadziałać a tu nic klapa znowu się nie chce otworzyć z miesiąc było już ok aż do dzisiaj pomóżcie co może się jeszcze dziać bądź ewentualnie co może być powodem jeżeli się okaże że znowu siłownik padł??

Nie zmieniaj siłownika tylko go potraktuj wd-40 a potem smarem.Ten typ tak ma ze smar wysycha i tłoczek staje a silnik jest zbyt słaby zeby go ruszyć.Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się Czarku,że WD40 jest lekiem na całe zło....:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarlim87 - dzięki za informacje słuchaj WD40 ok tak zrobie sorry za pytanie ale jestem początkującym użytkownikiem passata b5 a ten smar co mówiłeś poprostu rozebrac obudowe siłownika i tam smaru nakłaść czy tylko na ten tłoczek

??

 

---------- Dodano o 19:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:32 ----------

 

a jak psikne WD40 to tylko ten tłoczek czy cały siłownik wraz z silniczkiem od wewnątrz popsikać wd 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj tam białego smaru technicznego, albo grafitowego, to Ci nie wyschnie ;-)

 

WD to szajs odgazowana cola z biedronki jest 100% lepsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgazowana cola z biedronki jest 100% lepsza

Raczej wyrób colo-podobny,co nie umniejsza funkcjonalności:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest u nas na forum ktoś kto przyciemnia szyby?? Albo robił ktoś szyby w MATCZYNIE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest u nas na forum ktoś kto przyciemnia szyby?? Albo robił ktoś szyby w MATCZYNIE??

Miałem kontakt do gościa co za 350zł przyciemnia szyby cały tył w passacie amerykańska folią 1jakości.Po zmianie telefonu kontakt znikł;(

ale jak odkopię go to dam znać.

 

ten smar co mówiłeś poprostu rozebrac obudowe siłownika i tam smaru nakłaść czy tylko na ten tłoczek

??

 

---------- Dodano o 19:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:32 ----------

 

a jak psikne WD40 to tylko ten tłoczek czy cały siłownik wraz z silniczkiem od wewnątrz popsikać wd 40

Tylko na tłoczek psiknij wd najpierw i rozruszaj.potem rozbierz siłownik i na tłoczek i tryby nałóż smar.Na silnik nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Matczynie robili chłopaki z VeCtry Klub Polska i byli bardzo zadowoleni, a za przyciemnianie grupowe dostali zniżkę. Sam teraz myślę o przyciemnieniu szyb i to w Matczynie jak by się zebrało kilka osób to na pewno jakiś rabat by się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny w lublinie za 5 szyb w B5 to od 450 do 600zł... matczyn mi jeszcze nie odpowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest firma na obrzeżach Lbn i za kombi biorą 450 bo sam sie pytałem, profi robota bez rozbierania i po 3h auto gotowe, za 7 szyb powiedzieli mi 550-600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biorą 450
ta RADIS na dojazdowej, nawet za 430zł zrobią...

7 szyb zrobić nie możesz nawet danie foli PRZEŹROCZYSTEJ(antywłamaniowej) przy antyrefleksyjnych szybach(brąz, zieleń,błękit) przekroczy dopuszczalne normy!! musiałbyś mieć szyby 100% clar!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O własnie, RADIS i polecam bo znajomi sa zadowoleni. a 7 szyb i tak zrobię bo nikt nie broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, że broni, będziesz zdzierał jak Cię milicja zatrzyma do kontroli, niektórzy diagności na OSKP też nie chcą podbijać badań jak masz przednie ofoliowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ma ktoś zdanie (dobre bądź złe) o warsztacie "Auto Serwis Piotr Masicz" z Ćmiłowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma takie coś na sprzedanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto ma takie coś na sprzedanie

 

Zapewne osoba która umieściła ten film na YT - masz link w opisie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco zapraszamy sąsiadów na otwarcie sezonu !!!

 

i na facebooku

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności