Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem montażu klimatyzacji w moim B4, i mam pytanie czy ktoś z woj. Lubelskiego robił taki zabieg? a może mógłby ktoś kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem ale jakimś trafem dosyć sporo mi ubyło

nieszczelność, albo uszczelka... rób jak adams mówi.. nie narzekać nie przeziębić , i sto lat będzie żyło :) a jak nie to "każde różowe " ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę staram się zrozumieć kategorię problemu,lecz posiadając samochód brak płynu chłodniczego nie powinien w ogóle być tematem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie narzekać nie przeziębić

 

??? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem montażu klimatyzacji w moim B4, i mam pytanie czy ktoś z woj. Lubelskiego robił taki zabieg? a może mógłby ktoś kogoś polecić?

 

Kup pierwsze cały kompletny zestaw do przeszczepu. Tylko nie z VR6 bo sprężarka nie będzie pasowała!

 

Żeby to wpasować trzeba zdjąć deskę i rozkręcić pół przodu - ale jak ktoś się uprze to się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Pytałeś wszystkich 35 tysięcy userów co sądzą na ten temat? Bo jak nie to twoje wyliczenia ile procent stanowi 20 osób w ponad 35 tysięcznym tłumie są o d... potłuc.

W kwestii drążenia tematu i "ratowania giełdy" kiedyś ktoś mi powiedział, że "tylko martwe ryby płyną z prądem" :)

 

Dobrze zatem skoro mój problem stanowi jeszcze większy problem dla ciebie czy kogokolwiek innego, zakończmy i już nie wracajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest interesujące, macie jakieś namiary na zestaw do przeszczpu?klima. Znalazłem gościa co chce 400zł za kpl climatronic ale z tego co wiem to jest dużo bardziej zaawansowana technologia dlatego wolałbym zwykłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest interesujące, macie jakieś namiary na zestaw do przeszczpu?klima. Znalazłem gościa co chce 400zł za kpl climatronic ale z tego co wiem to jest dużo bardziej zaawansowana technologia dlatego wolałbym zwykłą

 

Na tentemat to mozesz pogadać ze Szkielem82 on wkładał klime do b4 zwykłą a potem z climatronic tu masz link do auta

http://forum.vw-passat.pl/threads/81568-Black-Hebel-VR6-by-szkielo82

ps. sprezarka powinna pasowac od vr6 bo ostatnio sprzedałem do 1.9 i pasowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, potrzebuje specjaliste z okolic szczebrzeszyna, zwierzyńca, otóz chcę kupić samochód tj:

http://tablica.pl/oferta/volkswagen-golf-gti-1-8t-150km-recaro-serw-2001-CID5-ID2qNNx.html

i miałbym prośbe czy ktoś z was mógłby go obejrzeć gdyż mam ok 100 km do tego miejsca i szczerze powiedziawszy nie jestem specem od silników benzynowych i nie wiem czy jest sens jechać i go oglądac. Jeżeli ktoś ma bliżej to byłbym wdzięczny za sprawdzenie tego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, 100 km i samemu nie możesz jechać, nawet jak nie jesteś specjalistą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Lublina do Szczebrzeszyna jest 82km... Wygodni ludzie się robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc !

 

spoko, tyle gadasz a już dawno byś pojechał i wrócił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy nie jestem specem od silników benzynowych i nie wiem czy jest sens jechać i go oglądac.

Weź kogoś ze znajomych kto się zna lub znajomego mechanika i bądź dzielnym zuchem podjedź sam, daleko nie masz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra :), myślałem że akurat ktoś z forum jest z tych okolic, bo ja bedę jechał z Wawy, trudno znajde tam jakiegoś mechaniora niech go sprawdzi, ale pewnie i tak znają się wszyscy w małych miejscowościach, popowiedzcie coś na co zwrócić uwage jeżeli chodzi o silnik i turbine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popowiedzcie coś na co zwrócić uwage jeżeli chodzi o silnik i turbine?

lukasz1983

lukasz1983 jest offline

 

Imię

Łukasz

Dołączył

May 2013

Mieszka w

Lublin

Wiek

30

Samochód

B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB), 2001

 

:padaka :mur Hmmm, to jak jeździsz tym co masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może już kupił, a teraz pyta by się upewnić, że wtopy nie poczynił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jezdze passatem, zamierzam kupić dopiero

 

---------- Dodano o 17:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:27 ----------

 

jakbym tym jezdził to bym nie pytał chyba, nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć? dobra popytam na innym forum, bo widze że cięzko uzyskać od was pomoc,pozro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Foch! :hym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamsik..... sprawa jest... :bezzebow jak ma na imię Twoja Pani? Bo kur.. za nic nie mogę sobie przypomnieć.. taki wstyyyd :/::/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności