Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy Xenon Look już obejrzałem na samochodzie Macieja_B, za co Ci Maćku dziękuję. Czy mógłby ktoś wrzucić jeszcze fotki jak prezentują się na samochodzie lampy DEPO Ringi Angels Eyes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie o te Ci chodzi ale w Passacie mojego ojca są Depo AE

Fotki w załącznikach.

 

Pozdrawiam

20091109137.jpg

20091110140.jpg

20091114153.jpg

20091116160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dokładnie o te Ci chodzi ale w Passacie mojego ojca są Depo AE.

Pozdrawiam

Właśnie o te. Dzięki za fotki. Nawet ma taki sam grill i chyba kolorek (ciemnozielony - butelkowy).

Pozdrawiam

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wstawiłem ringi i jestem w 100% zadowolony

09062009494.jpg

050620101122jgj.jpg

P3200557.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie ale już 2 razy podklejałem i nadal po myciu lub deszczu w jednym stoi woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie ale już 2 razy podklejałem i nadal po myciu lub deszczu w jednym stoi woda.

 

ja mam podobnie, od niedawna jeden reflektor bardzo paruje i też mam zamiar uszczelnić, ale jak widzę nie zawsze to daje efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz założyć xenon to H7+D2S ale wtedy jeszcze spryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec musze kupić 2xH7, troche szkoda ale tym czasem nie mam spryskiwaczy :/ a szkoda. dzięki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec musze kupić 2xH7, troche szkoda ale tym czasem nie mam spryskiwaczy :/ a szkoda. dzięki. pozdrawiam

Spryskiwacze możesz dołożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem nowy na tym forum i proszę Was o pomoc, które lampy będą najlepsze do srebrnego passata i czy wogóle są dobre:)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1173906755&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery

 

http://moto.allegro.pl/item1160670969_lampy_vw_passat_b5_97_00_soczewki_ringi_black.html#gallery

Edytowane przez Damiano91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!

Jestem nowy na tym forum i proszę Was o pomoc, które lampy będą najlepsze do srebrnego passata i czy wogóle są dobre:)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1173906755&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery

 

http://moto.allegro.pl/item1160670969_lampy_vw_passat_b5_97_00_soczewki_ringi_black.html#gallery

 

Jeżeli chcesz wybierać z tych dwóch to pierwsza opcja-dayline.Ringi są dobre do biemdablju...Jeszcze jedno-jak do srebrnego Passka to nie czarne,raczej wersja chrom.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a może jeszcze jakieś inne zaproponujesz jesli te nie są najlepsze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a może jeszcze jakieś inne zaproponujesz jesli te nie są najlepsze???

 

Prawie jak ori :D xenon look: http://allegro.pl/item1170127646_lampy_vw_passat_b5_chrom_h7_h7_depo_xenon_look_dc.html żarówki H7/H7 lub xenon:http://allegro.pl/item1064398868_lampy_passat_b5_depo_d2s_h7_xsenon_xenon.html Żarnik D2S/żarówka H7.Z tym że pod xenon już musisz mieć komplet-spryski+samopoziomowanie,co już jest drogą zabawą.Decyzja należy do Ciebie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba jednak wole jedne z moich propozycji:)

Ciekawy tylko jestem jak wygląda sprawa wytrzymałosci takich lamp???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał korexus Zobacz post

Witam. Rozważam zakup zwykłych lamp Depo soczewkowych H7 + H7 bo moje mocno zmatowiałe są, polerka niewiele dała na starych hellach. Nie zamierzał ładować tam przetwornic. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią jak to świeci w B5FL. Bo 99% opinii dotyczy B5.

podłączę sie pod pytanie też jestem ciekaw jak świecą te zamienniki soczewkowe do B5FL

 

A więc stałem się właścicielem takich lamp. Do wykonania można mieć kilka zastrzeżeń. Ale świecą bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem juz reflektory do swojego paska:)

Teraz proszę Was o pomoc w wyborze lamp tylnich :)

Prosze doradzcie jakie wybrac do srebrnego sedana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze doradzcie jakie wybrac do srebrnego sedana :)

 

żadne !!! zostaw ori bo spier... wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że odgrzeje kotleta, lecz nurtuje mnie jedna kwestia.

 

Spora ilość osób z różnych względów (wedle portfela i/lub gustu) zakupiła lampy firmy DEPO.

Jedni je krytykują za jakość, złe wyniki oświetlana, drudzy są z nich w pełni zadowoleni.

W trakcie tych potyczek wyszła kwestia zbyt krótkiego/niskiego oświetlania drogi przez te lampy.

Czy ktoś z posiadaczy w/w lamp mógł by bardziej rozwinąć tą kwestię, potwierdzić to stosownymi zdjęciami (wieczorem, najlepiej na tle drogi - doczytałem iż kiepsko oświetlają znaki)

 

Sam jestem skłonny zakupić te lampki (gust i/lub względy finansowe) :/:

Będę wdzięczny za udzielone odpowiedzi.

 

Halogeny zostaną, brak IC i mogę sobie pozwolić na taką przeróbkę.

Spodobała mi się pomysł kolegi supinski88 który wykorzystał halogeny od Skody fabii.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=374496#post374496

Edytowane przez Cyprus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(wieczorem, najlepiej na tle drogi - doczytałem iż kiepsko oświetlają znaki)]

Większość reflektorów soczewkowych słabo oświetla znaki. Już ich taka natura, by tworzyć idealne granice światło/cień to ma swoje zalety i wady. Zwłaszcza jeśli ktoś cię przerzuca z normalnych reflektorów na soczewki to nie dziwie się, że skarży się na słabe oświetlenie znaków. Ja jak przeszedłem ze zwykłych halogenowych reflektorów na ksenonowe w soczewkach, to też znaki były dużo gorzej oświetlone, ale za to na drodze miałem z 5 razy więcej światła. Zaletą ksenonu, jest jego barwa, to ona sprawia, że znaki które są oddalone o 500 - 1000 m bardzo dobrze się odbijają i widać je z daleka, jednak im bliżej podjeżdżamy do znaku tym widzimy go coraz gorzej, tak świeci każda soczewka której przesłona daje płaski strumień światła. U mnie się to nasiliło, bo zamiast soczewek E, mam DOT, a to robi delikatną różnice. W przypadku zwykłego reflektora im bliżej jesteśmy znaku, tym lepiej go widzimy.

 

Co prawda soczewki o których piszesz są halogenowe, ale większość z nich posiada tą samą soczewkę (przesłonę) co wersja D2S, a to oznacza płaski strumień światła.

 

Natomiast to ile światła jest na drodze przed autem zależy od jakości wykonania soczewek. I tu niestety cię zmartwię, ale nawet oryginalne oświetlenie ksenonowe, nie jest wzorcem. Niestety Hella to wcale nie jest producent solidnych reflektorów, a co dopiero Depo. Dlatego rozbieżność opinii bierze się z tego, że jeden przerzucił się ze starego zaśniedziałego reflektora i jest zachwycony, a drugi po małej stłuczce wymienił oryginalne soczewki H7, na te depo i raczej poprawy oświetlenia drogi nie uświadczył, a wręcz przeciwnie.

 

Dlatego to czy będziesz zadowolony po kupnie tych reflektorów w dużej mierze zależy od tego w jakim stanie masz reflektory teraz.

Przede wszystkim, nie nastawiał bym się na to, że te soczewki będą świecić pięknie, bo już sporo w ręku miałem oryginalnych soczewek Hella i opinię o nich mam bardzo słabe, a nie sądzę by Depo produkujące, z wielką rozbieżnością jakości w Chinach było lepsze od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności