Skocz do zawartości
daras

ex dynosoft wrocław/ Ecuproject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

tez bym chcial miec tak oszukana serie:)

a miałem w drugą strone.

no panowie , juz 2 z naszej piatki jest zadowolonych z ECUprojectowania, czekamy na reszte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie cos a jak reszta z naszej grupy??

 

 

wykresm.jpg

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullet przyrost kucyków i nitków mamy porównywalny ale zazdroszcze Ci jednego - max moment masz teraz przy dużo niższych obrotach niż seryjny.

U mnie niestety max moment poszedł trochę w górę, ale Miras praktycznie dołu nie ruszał ze zwzględu na to seria i tak była mocna a max moment sporo ponad serię był nisko przy której sprzęgło i tak miało już powoli dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po fakcie zauważyłem temat. Koledzy orientujecie się kiedy można liczyć na kolejne pospolite modowe ruszenie do ECU Wrocław ? Ile taka przyjemność kosztuje osobno, a ile w grupie ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki co z wami?????

zrobil ktos sobie virusa??

czy po prostu przepadło wam po 100zł??

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie się wybrałem... Trochę to trwało bo dzieci, choroby, i trzeba było zgrać z wyjazdem na uczelnię załatwić coś... No i wyszło w serii 137km i 330Nm przy 1955obr/min a po modzie: 165km i 376Nm przy 2433obr/min. Niestety nie potrafię wkleić obrazka do ramki tekstu. Mam podać adres URL ale nigdzie nie publikuję tego więc hmmm... Aha no i chłopaki z ECU: przeskanujcie sobie kompa bo macie vira na dysku... Może się od naszych furek zaraził... :D

 

---------- Post added at 13:46 ---------- Previous post was at 13:42 ----------

 

Aha: pozostała dwójka: UMAWIAĆ SIĘ!!!!! :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boxer 80 byl

scaraab byl

bullet tez

mlody wilk 22 tez

tylko najbardziej podjarany akcja ZXR sie nie odzwywa???

 

fotki sie wkleja podajac link do miejsca gdzie zdjecie jest umieszczone na przyklad na www.imageshack.us

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tera sa ceny za zrobienie 1.8T orientuje sie ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że teraz Skodaclub.pl zbiera się na grupówkę do Ecuprojekt i tam cena 1.8T to 1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że teraz Skodaclub.pl zbiera się na grupówkę do Ecuprojekt i tam cena 1.8T to 1200zł.

 

Aha to widze ze se jeszcze poczekam dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy orientuje sie ktoś gdzie dokładnie we Wrocławiu/Radwanicach znajduje sie Dynasoft? Pytałem wójka google i pokazuje tylko Katowice. Wolał bym jednak na miejscu zawsze w razie poprawek jest blisko.

 

sp. jak sie teraz cenią i czy są jacyś chetni na rupowy chip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

czy orientuje sie ktoś gdzie dokładnie we Wrocławiu/Radwanicach znajduje sie Dynasoft? Pytałem wójka google i pokazuje tylko Katowice. Wolał bym jednak na miejscu zawsze w razie poprawek jest blisko.

 

sp. jak sie teraz cenią i czy są jacyś chetni na rupowy chip?

 

Nie Radwanice tylko Wrocław ul. Grobla Kozanowska 28, a dokładniej między ul Pilczycką a Odrą i przy nasypie kolejowym;)

 

Co do cen to najlepiej zadzwoń bo nie masz podanego nigdzie jakie auto chcesz u nich robić;) Na grupówkach w tym roku cena za 1.9tdi edc15 na pompie wtryskowej była 700zł:)

Czy jeszcze są zapisy na jakieś grupowe cipowanie to szukaj po forach bo z tego co wiem na a4-klub i forum toledo lista jest już zamknięta...

http://www.ecuproject.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie tematu.

Czy nadal mają taką jakość usług jak w przypadku Dynasoftu? Wyczytałem we wcześnieszych postach, że biorą 1200 za autka z pompowryskami jak przyjedzie sie samemu. Wiem ze wcześniej ceny oscylowały w granicach 2000zl. Zatem ceny spadły a co z jakością?

 

co do obiektu chipu to 1.9 avf :) październikowy nabytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam pytanko czy Mirass jeszcze urzeduje w ex dynosofcie ??? robił mi auto przy próbie kradziezy gwizdneli mi kopa i moze maja gdzies na stanie moja mape z kompa i by mi ja wrzucili odpłatnie oczywiscie sorki za zasmiecanie ale moze ktos z was go zna pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mozna wydusic z TFSI 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo jaciez pierd.....

panowie zadzowncie sobie do Ecuproject i tam sie wszystkiego dowiecie- numeru tel do mirasa również.

Czy z amiesiac bedziecie chcieli aby w tym wątku bez ruszania dupy moc w waszych autach rosła?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym oddajemy do Państwea dyspozycji jedna z bardziej nowoczesnych hamowni 4WD w Polsce.

 

 

11636980.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

81436700.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

44695497.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Długo poszukiwaliśmy urządzenia które w 100% zadowoli nas w użytkowaniu. Wielomiesięczne poszukiwania przyniosły doskonały rezultat. Firma Dynoproject zaproponowała nam produkt o bardzo dobrych parametrach. >

Kreatywność oraz ciagłe innowacje firmy Dynoproject wzięły górę nad propozycjami produktowymi innych firm zagranicznych. W połączeniu z fachowym wykonaniem, tworzą znakomity tandem pozwalający stworzyć produkt najwyższej jakości. W 2009 roku zakupiliśmy pierwszą hamownię 2WD firmy Dynoproject aby w tym roku nabyć całkowicie nowy ich produkt 4WD z opcją AWD

 

Urządzenie firmy Dynoproject pozwala na precyzyjne pomiary oraz poddawanie silnika obciążeniom w celach diagnostycznych.

Najważniejsze cechy nowej hamowni obciążeniowej 4WD DP4l-OG:

Urządzenie mierzy z powtarzalnością rzędu 0,1km. Błąd pomiaru oscyluje w granicy +/-2km.

 

* Parametry końcowe uśredniane są do normy DIN70020.

* Możlwość pomiaru auta przednio,tylno lub auta z napędem na obie osie do 1000PS i 1300Nm

* Maksymalna możliwa prędkość do osiągnięcia na hamowni-276km/h

* Nowoczesne oprogramowanie hamowni pozwala dokonywać:

1. pomiaru mocy,

2. strat na kołach,

3. pomiaru momentu obrotowego,

4. pomiaru cisnienia doładowania,

5. pomiaru składu mieszanki AFR

 

Nasza hamownia posiada specjalne hamulce elektrowirowe(retardery), dzięki którym można zasymulować warunki, jakie pojazd może napotkać na drodze. Nowoczesne pomieszczenie w którym znajduje się hamownia posiada specjalny system wentylacyjny dzięki któremu samochód zachowuje się dokładnie tak samo jak na drodze. Wentylatory które wtłaczają powietrze do pomieszczenia mają wydajność przeszło 57tys metrów sześciennych na godzinę zaś wyciągi angielskiej firmy woods dbają o to, aby powietrze było wymieniane przeszło 4 razy na minute w pomieszczeniu.

 

14294030.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nasza hamownia dysponuje odczytem prędkości każdej pary rolek, dzięki czemu wykorzystuje funkcję wykrycia uślizgu. Nowatorski wzór moletowania rolek podniósł o przeszło 20% przyczepność opon a co za tym idzie dokładność pomiaru.

 

14581095.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:49


W związku z uruchomieniem w pełni firmy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 513399363 celem ustalania terminów chip-tuningu grupowego którego liste mozna zobaczyc na forum :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180506.0

Pozdrawiam Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności