Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was koledzy może jakiś pomysł ? W przeciwnym wypadku będę musiał zakupić nowe radyjko...
Kod odzyskasz u jakiegos elektronika od radyjek. 30-50zl

 

Na forum tez ktos sie kiedys oglaszal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie koledzy<piwo>:piwo::piwo::piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał możliwość wymiany swojego radia na ALPINE CDE-112RI lub JVC KD-R721 które wybrać. Pionka którego kupiłem dwa tygodnie temu sprzedam bo mnie trochę podświetlenie irytuje jest zbyt jaskrawe mimo obniżenia intensywności świecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam słuchajcie mam pytanie co myslicie na temat tego radia warte jest swojej uwagi czy lepiej dac sobie spokój

AUDIOVOX VME 9309TS DVD.

oto jak to radio wygląda

audiovox.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję radyjka do swojego passata, na razie zaciekawił mnie ten model: SONY CDX-GT550UI Nie wymagam wiele tylko, żeby radio w miarę grało i jako tako wyglądało. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2105832943&source=showbests może być czy polecacie coś innego w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zy polecacie coś innego w podobnej cenie?
Przeczytaj pare stron wstecz to bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze nie moge zakladać jeszcze tematów podepnę się pod ten temat : zakupiłem passata z 2005 b5fl varianta o chciałbym rozbudować audio, mam MCD ale planuję zmianę na MFD, głośniki przód bez zmieniarki i wzmaka. Chciałbym założyć głośniki w tylnich drzwiach, wzmacniacz, kable i tuner TV. Czy mogłby mi ktoś poradzić i podać numery przedmiotów jakie potrzebuję kupić, wiązki, głośniki, uchwyty itd. i od razu prosiłbym o numery listew chromowanych amerykańskich:) dzięki z góry i sorki ze nie ten temat:) proszę o kontakt [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić radio do Passata B5fl na kieszeń 2din, myślałem nad oryginalnym rcd200

macie może jakieś inne propozycję radia które ładnie będzie się komponować?

jak da rade z wyświetlaczem który jest zdejmowany (nie chce żeby ktoś sobie pożyczył radio na wieczne oddanie ;p )

koszt rcd200 z adapterem to 600 pln tyle mogę też wydać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja kupiłem te radyjko, działa elegancko, wydaje się mnóstwo opcji, po wymianie z oryginalnego od razu czuć było i słychać lepszą jakość ale... kwestia basu jest skandaliczna... ja musze włączać tą opcję co pisalem wcześniej by fajnie łomotało ale to mi już wyjarało ori głośniki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się podpiąć pod temat szukam radia do mojego passata z czerwonym podświetleniem co myślicie o tym

http://allegro.pl/sony-cdx-gt450u-mp3-usb-kurier-24h-sklep-okazja-fv-i2091985731.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe podświetlenie napisów do niczego nie pasuje jeżeli ma pasować idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i widzę ze każdy ma swoje zdanie i nie do końca wiadomo co kupić ja chyba zdecyduje się na http://moto.allegro.pl/pioneer-deh-140ubb-radioodtwarzacz-wyprzedaz-fv-i2073200099.html co powiecie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym przedziale cenowym nie będzie za dużej różnicy miedzy producentami w brzmieniu wiec szukaj takiego żeby podobał Ci sie wizualnie i pasował kolorystycznie ten pionek wygląda dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i w końcu zakupię takiego cwaniaka i już :fajny

http://allegro.pl/pioneer-deh-8400bt-animacje-usb-bluetooth-4x50w-i2177963886.html

aczkolwiek tego pioka desing bardziej mi się podoba

http://allegro.pl/pioneer-deh-8300sd-animacje-usb-sd-4x50w-oel-i2184267099.html

Edytowane przez waldi48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e18e260dea10c7ea.jpg

 

U siebie cos takiego wrzucilem i gra super jest to kenwood dpx313 mp3

Edytowane przez ANDREW UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam

pewne pytanie czy ktos jest w stanie napisac jakiej firmy radia były fabrycznie montowane w paskach,

w chwili obecnej posiadam BETA V radio mam po srodku tzn climatronic radio i półke na wyswietlaczu prawie nic nie widac przypuszczam ze montowane było w LUPO bo tam patrzy sie na wprost i wtedy jest ok ktos napewno ma BETE lub GAME po srodku i ma czytelny wyswietlacz

chodzi mi o podanie producenta

z góry dzieki

Edytowane przez nowy0105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam zakupić radio Pioneer model MVH-1400UB. Interesują mnie dwie rzeczy - obsługa USB oraz czy radio wyświetla cdtext z plików USB. Znalazłem dwie różne infomacje o tym

Jeśli ktoś go używa, to proszę o info

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam radio CLARION DB178RMP, wiecie może jak je wyjąć bez ściągaczy? Niestety jak go kupiłem to nie sprawdziłem, a okazało się że ich nie ma, a radio mi wpadło za głęboko i nie mogę go z powrotem wyciągnąć.

 

Edit. Ewentualnie jakie klucze będą pasowały, to sobie zakupię. Bo rodzajów jest wiele i nie wiem które faktycznie by pasowały, a które tylko mają tak napisane.

Edytowane przez maciejo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jako " zielony " w sprawach audio mam pytanie.mam passata b5 z 2000 roku bez klimy.strasznie okropne radio "odziedziczylem" po poprzednim wlascicielu jaki najlepszy model moge kupic zeby pasowalo ( chodzi mi oczywiscie o orginalne radio VW) RCD 210,RCD300,RCD310 ITD. z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zamierzam zakupić radio Pioneer model MVH-1400UB. Interesują mnie dwie rzeczy - obsługa USB oraz czy radio wyświetla cdtext z plików USB. Znalazłem dwie różne infomacje o tym

Jeśli ktoś go używa, to proszę o info

pozdr

 

Cd-text dotyczy AudioCD. Mysle ze chodzi Ci o info o plikach muzycznych a to juz jest standard ze to wyswietla. Mam deh-140ub i deh-7300bt i oba wyswietlaja. Pierwszy jest starszy od tego co masz zamiar kupic wiec mysle ze bedzie ok.

Edytowane przez szymin89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności