Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

praca do 16 minimum wiec odpadam

 

apropos dzisiaj po pierwszym dniu pracy na pierwsza w zyciu umowe o prace...nie znajomosc pojecia nadgodzina a czas i tak leci...to najwiekszy bol...:( i to pracowanie min 8h dziennie:) mnie zabije:)

ale po kazdym dniu jestem coraz blizej CC....jeszcze tylko sto milionow piecset czterdziesci tysiecy dwiescie siedem dni:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede na pogrzebie,chetnych moge poprowadzic na miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bede na pogrzebie,chetnych moge poprowadzic na miejsce
Ja sie zwolnie z pracy i tez bede. Moze gdzies bysmy sie spotkali bo razniej bedzie jak w kilku podjedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bede na pogrzebie,chetnych moge poprowadzic na miejsce

Grzesiek napisz w watku o Seciszu jak dojechac bo widze ze sie dopytuja a pewnie Zona juz nie wejdzie predko na forum.

Caly tydzien siedzialem bez roboty wiec moze nic mi nie wypadnie na czwartek to bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają korki we Wrocławiu koło godziny 8 rano w sobotę, jadąc 8 od warszawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

brak korków w sobotę bez względu na godziny ,ale za to w tygodniu łochocho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,ale za to w tygodniu łochocho

bez przesady, wakacje to najlepszy moment na jazde po miescie, róznica jest zaj......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
szczególnie od 15 w piątek z dworca w stronę leśnicy :lol normalnie cud malina jeszcze teraz jak Braniborska zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale generalnie cała "ósemka" do A4 jest przejezdna, czy są jakieś roboty drogowe - pytam bo będę się śpieszył trochę i nie chcę mieć niespodzianek, a czas mam wyliczony na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ta przejezdna w Wieluniu cyka kukułeczka na wylocie ;) i w miejscowości gola a tak to leć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i w miejscowości gola

... i na 255km w kierunku Wrocławia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis hardcore z jazda bez wycieraczek dzien kolejny...masakra na kazdych swiatlach reka przez okno i manualne przetarcie wycieraczka...niestety koles z wrocka sprzedal rano silniczek a wczoraj mial:( ma ktos jeszcze jakis namiar na kogos z wro z czesciami do b5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurig83 mam prośbę (pewnie w imieniu wszystkich wybierających się na pogrzeb). Może byś podał jakieś miejsce w Lubinie, jakieś specyficzne, gdzie mogli byśmy się spotkać, np o 13:30 i podjechać razem na pogrzeb do tej miejscowości Obora.

 

I napisz to w temacie o pogrzebie.

 

Bo ja się wybieram z okolic Łodzi o 10:00 i było by przyjemnie nie błąkać się po obcych terenach i dojechać na czas pogrzebu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było by przyjemnie nie błąkać się po obcych terenach

Jadąc od Łodzi możesz ominąć Wrocław jadąc przez Trzebnicę.Z Trzebnicy możemy jechać razem .Jak by co to pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spotkac sie na drodze wylotowej do miejscowosci Obory praktycznie na wylocie z Lubina czyli na parkingu marketu REAL. Ponizej fotki z tym miejscem:

 

 

Prosze o info czy pasuje:

Dojazd.jpg

Dojazd 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje spotkac sie na drodze wylotowej do miejscowosci Obory praktycznie na wylocie z Lubina czyli na parkingu marketu REAL. Ponizej fotki z tym miejscem:

posataraj sie lepsze zdjecia tej mapy wkleic zwlaszcza w watku o seciszu a przedewszystkim podaj ludziom adres reala a nie mapke na ktorej nic nie widac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zbiórka na markecie real na ulicy Jana Pawła II(kierunek chojnów,zgorzelec) godz 13.30

czekamy do 13.40 max i wyjazd na cmentarz droga jest bardzo prosta dosłownie jak by ktoś sie spóznił to jak nawruci na realu to daje w lewo pod góre i cały czas prosto minie stacje bp i dalej prosto pózniej zwężka bo roboty drogowe domki po prawej pole po lewej a my dalej prosto koniec lubina i jakieś 2 km i w oddali po prawej widać cmentarz "zacisze"

 

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

 

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=51.401374,16.177583&daddr=Zacisze&geocode=%3BFc-KEAMd2Gf2AA&hl=pl&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=51.40448,16.169558&sspn=0.013118,0.038581&ie=UTF8&ll=51.407612,16.165481&spn=0.013117,0.038581&z=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności