Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item1153805822_sli..._highline.html

 

Dziś ten oglądałem - ale mam mieszane uczucia. - moze ktoś coś o nim wie ?

Niby fajny wypas - ale nagrzewanie sie auta do 90 stopni po 9km jazdy powolnej miejskiej - to przegiecie

To ze nagrzewa sie po 9 km to pikus, gdyz prawdopodobnie jest to wina termostatu uszkodzonego- koszt wymiany to gora 100zl z robocizna. Moze byc tez walniety czujnik temp. cieczy chlodzacej i tez smieszne koszta. Bardziej zajalbym sie sprawdzeniem samego silnika wraz z podlaczeniem go pod VAGa i sprawdzenie co tam sie dzieje.

Cena baaaardzo niska jak za oryginalne ksenony,wraz ze spryskami. Kto wie czy czasem nie byl zalany w czasie powodzi. Glownie zajalbym sie silnikiem i zawieszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barman.m

Ksenony nie są oryginalne - i ja to zauważyłem od razu - spryski - to tylko atrapy (prostokąciki naklejone na zderzak)

 

Niestety nie mam jak pod VAGa podpiac, a na mechanice sie kompletnie nie znam i nie wiem gdzie czego szukac - wiec pomyslalem o Was - macie juz passaty wiecie co i gdzie w trawie piszczy, wiec skromnym rozumowaniem, w zamian za kilka biletów NBP lub akcyz wraz z przedmiotem wlasciwym, bylibyście sklonni pomoc biednemu koledze w zakupie pierwszego autka :]

 

Czy po powodzi- nie wiem - nie znalalem jakis specjalnych wad - kupe kurzu tylko pod obudowa recznego (ktory lapal na ostatni zabek - ale i tak auto odchodzilo)

I pod plastikowa oslona progu wewnetrznego od strony kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz - ty tam za sznurki ciągasz na śląsku :hyhy: Kto to jest - namierzony pod Olsztynem dzisiaj :D

 

zdjcie0289.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba nieczęsto bywał na lekcjach geografii:fajny:wstyd.

 

Jak Ty Danek znajdowałeś drogę powrotną do bazy w Afganie z taką orientacją w terenie :bleble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłosz - ty tam za sznurki ciągasz na śląsku Kto to jest - namierzony pod Olsztynem dzisiaj
Ktoś chyba nieczęsto bywał na lekcjach geografii.

 

Jak Ty Danek znajdowałeś drogę powrotną do bazy w Afganie z taką orientacją w terenie .

Hehhh... Sam o tym pomyslalem :) Dankowi cos nie wyszlo :) Hihi... Nie ma co sie czepiac.. Dolny czy Górny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Afganie

akurat tam we wrześniu wylatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - czy jest skłonny ktoś swoją osobą wraz z VAGiem uraczyć mnie przy oględzinach auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio parę aut, większość to szroty - tego też widziałem, jeszcze ogłoszenie przed dzwonem ... mogę Ci pomóc sprawdzić to auto pod względem bezwypadkowości oraz VAGiem, mam zlacze OBD2 ale moge odczytać tylko błędy... za paczuszkę żubrów, mogę dziś podjechać z Tobą i obadać to autko...na pw wysłałem ci nr tel do mnie.

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś chyba nieczęsto bywał na lekcjach geografii:fajny:wstyd.

 

No co, no co :P Na szybko wczoraj po trasie wskoczyłem i ślask to śląsk, no nie? Górny czy dolny.... nieistotne :D A skoro go znacie, to znaczy że w odpowiednim temacie wpisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat tam we wrześniu wylatuje

Na kontrakt czy turystycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kontrakt czy turystycznie?

 

A ktoś tam jeździ turystycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kontrakt czy turystycznie?

Jaki kontrakt? :zeco Ku chwale ojczyzny i turystycznie :P Pozwiedzam znowu prowincję Ghazni :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwiedzam znowu prowincję Ghazni

kiedy jedziesz ją zwiedzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awaria z weekendu. krzywa felga gdzie we wrocku to zrobic?moj wulkan tego nei rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muchoborze wielkim, na krzemienieckiej masz zaklad prostowania felg (Ty kolo powstancow mieszkasz, to masz blisko), mi robili stalowki po 40pln od sztuki jak zima przywalilem w kraweznik. Alisu tez robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalowke to w tej cenie mozna kupic:) dzieki za namiar. dzisiaj dzwonilem do wulkana i tez ten adres polecil. dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś tam jeździ turystycznie

Zależy co kto lubi. Ci od sportów ekstremalnych mogą uprawiać "bieg przełajowy z przeszkodami" gdzie za przeszkody służą miny, albo w chowanego z tubylcami:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ziom siedzi w Afganie jako szyfrant jak coś to klina z nim łyknij .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ktos z was chipowal swojego paska w kłodzku na marianskiej . bo mam blisko a gadalem z gosciem i zrobil dobra cene za chipsa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności