Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

witam, spytam kolejny raz:

 

kto ma uzyczyc kabla VAG na USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chce CC:( od 2sierpnia ide do roboty i regularnie bede odkladal;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
tez chce CC:( od 2sierpnia ide do roboty i regularnie bede odkladal;)

eee tam mi się nie podobają te Peugeot 306 CC ;)

 

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

 

http://www.pown.it/1931

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam mi się nie podobają te Peugeot 306 CC

 

Nic o francuzach nie pisz, tak jak już kilka razy pisałem, Szwagier i jego Peugeot 307 kombi (1.6 HDi) z 2007 roku, makabraaaa:( Jeszcze dochodzi do tego sąsiad pod blokiem, też francuz i lipaaaa

 

A co do naszych pasków, wczoraj o pół dlugości auta objechałem Audi A3 1.9 130 koniów:D Jakoś się udało, aż chłopaczek sie pytał ile koni mam i gdzie chipa robiłem, a ja przecież seriaaaa:D Kolega sledziu też się przekonał co to moje pudło umie, może ta rdza coś odelżyła?:P:P:P

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, to ja wczoraj mentalnie skopalem dresa w 316 ;]

 

Jechalismy z FATu na oporow, ja lewym pasem, on prawym.

Ruszajac spod fatu byl gaz do oporu, ale do 3k rpm w benzyniaku. Taka napinka, ale kulturalna. OFC poszly 2 dlugosci roznicy.

Na nastepnych swiatlach bylo czerwone, widze ze chlopaczyna juz sie napina. Zrobilo sie zielone i ruszyl z piskiem opon (taki na 3-4 sekundy). A ja? Kulturalnie wrzucilem kierunkowskaz i lewoskretem pojechalem w swoja strone... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był w domu u mnie francuski wynalazek czyli laguna 2003r i powiem szczerze straszny szajs,

jeśli zmieniać markę to tylko wyżej w audi wsiadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był w domu u mnie francuski wynalazek czyli laguna 2003r i powiem szczerze straszny szajs,

jeśli zmieniać markę to tylko wyżej w audi wsiadać

 

Prawda to, dlatego sie będę rozglądał za A4 Avant...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyj passacik(b5 kombi) stał w warsztacie MOTRONIC na legnickiej(dokładnie przedmiejska)? ja też tam swojego dzisiaj zostawiłem, bo padło mi wspomaganie a dokładniej maglownica do regeneracji idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do naszych pasków, wczoraj o pół dlugości auta objechałem Audi A3 1.9 130 koniów Jakoś się udało, aż chłopaczek sie pytał ile koni mam i gdzie chipa robiłem, a ja przecież seriaaaa Kolega sledziu też się przekonał co to moje pudło umie, może ta rdza coś odelżyła?

 

to kierownik tego audi musial byc niewidomy i miec prawko od wczoraj, patrzyl na swiatla i starsze panie lazace po chodniku... ewentualnie automat... jesli nawet silniki macie niemal takie same to i tak dzieki masie nie masz szans...wina kierownika albo mu przeplywka padla lub wiozl zwloki w bagazniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

zależy wszystko od umiejętności kierowcy chociażby ,a co do automatu to się nie zgodzę szybciej np jak dsg biegu nie cyknie żaden lamito :lol ,objechał bo miał fart albo lepi wajchą pedałował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to kierownik tego audi musial byc niewidomy i miec prawko od wczoraj, patrzyl na swiatla i starsze panie lazace po chodniku... ewentualnie automat... jesli nawet silniki macie niemal takie same to i tak dzieki masie nie masz szans...wina kierownika albo mu przeplywka padla lub wiozl zwloki w bagazniku...

 

No niby szans nie miałem a jednak... Dlatego właśnie jakoś takoś dobrze mi poszło i okazuje się że jednak szanse mam. Nic mu nie padło, po prostu szedł o pół auta za mną i równo non stop, może mam silnik w tak zajebistym stanie że jakieś dodatkowe koniusze się tam zawieruszyły:D Widzisz Indi, teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką:P

 

Nie pierwszy raz odkąd obczaiłem dobry sposób na ruszanie, objechałem nawet mocniejsze auta (czyt. Honda Accord 1.8 V-Tec, Passat 1.8 T, czy Superb 2.5 TDI), oczywiście niekiedy z powtórzeniami, po początkowych batach coś mi się należy, ostatnio cos mi dobrze idzie, może ja tak wajchą miącham że nawet DSG sie schowa:P:P:P

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś dobry warsztat we Wrocławiu gdzie regenerują maglownice? mi padła w piątek a w sobotę jadę do włoch...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedzwon do mojego mechaniura, cos powinien znac:

[ame]http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=tech-art+jaskulski+tomasz[/ame]

ten numer telefonu zaczynajacy sie na 7 to domowy, komorke na PW dam,

warsztat masz tutaj:

[ame]http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=karmelkowa+10c,+wroclaw,+poland&ie=UTF8&hq=&hnear=Karmelkowa+10C,+Wroc%C5%82aw,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie,+Polska&z=16[/ame]

 

Ostatni budynek po lewej stronie, poznasz po autach na podjezdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niby szans nie miałem a jednak... Dlatego właśnie jakoś takoś dobrze mi poszło i okazuje się że jednak szanse mam. Nic mu nie padło, po prostu szedł o pół auta za mną i równo non stop, może mam silnik w tak zajebistym stanie że jakieś dodatkowe koniusze się tam zawieruszyły Widzisz Indi, teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką

 

Nie pierwszy raz odkąd obczaiłem dobry sposób na ruszanie, objechałem nawet mocniejsze auta (czyt. Honda Accord 1.8 V-Tec, Passat 1.8 T, czy Superb 2.5 TDI), oczywiście niekiedy z powtórzeniami, po początkowych batach coś mi się należy, ostatnio cos mi dobrze idzie, może ja tak wajchą miącham że nawet DSG sie schowa

 

oddaje poklon mistrzowi...

szybszy niz dsg nie bedziesz...a auto masz wolniejsze...kierownik w audi byl cieniasek. w kazdym razie satysfakcja zawsze jakas jest":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Nie Jacenty to nie nasz lub się nie udzielał w dolnośląskim ,podobno na zlocie był ale ja go nie pamiętam -normalnie szok ,może niech Jędruś po danych z wpłat zlotowych go wyłapie (kontakt )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w imieniu administracji parę słów do Was. Jak już wiecie nasz kolego z forum walczy o życie jest z waszego regionu. Dacie radę jakoś pomóc jego żonie w najprostszych rzeczach typu podwieźć do szpitala, może poprosić lekarza aby przedstawił jej diagnozę bo z tego co mi powiedziała to lekarzom zawsze coś wypada jak mają ją informować. Wiecie jak to zagubiona kobieta łatwa ofiara do olania jej. A tak facet to zawsze facet, wystarczy że gdzieś tam staniecie obok.Zadzwońcie do żony jako grupa dolnośląska spytać czy potrzebuje tego co napisałem wyżej. Zwykły gest który będzie miał dla niej duże znaczenie. Chyba to nie będzie Was dużo kosztowało. Jak coś podaję numer do żony 697-957-905. Dzięki za uwagę.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddaje poklon mistrzowi...

szybszy niz dsg nie bedziesz...a auto masz wolniejsze...kierownik w audi byl cieniasek. w kazdym razie satysfakcja zawsze jakas jest"

 

A tam, wypiłem akurat rano 2 kawy i bylem szybszy niż zwykle:D A satysfakcja, miam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kur..!!!!!!!!!!!!!!!!!1 własnie dzwoniłem do żony naszego kolegi:(

aż mi sie rece czesą odebrała telefo dawid nie wyjdzie juz z tego a jej słowa brzmiały

"Dawid nie żyje "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności