Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro
Jak remontowałem paska to do roboty rowerkiem śmigałem, teraz też planuję, ale autko na chodzie więc nie wiem czy zechce mi się tak z samego rana pedałować...

nie no u mnie odpada mamuśkę wiozę po drodze do tyrki ,no i jeździłem w zeszłym roku 4 dni ,i nigdy więcej pracy na spoconej du pie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ta gorsza strona, ale gorzej było pracy, jak jeszcze czasami lało jak z cebra, a do domu 12 km...

Teraz praca mi się zmieniła i mam tylko 5 km do przejechania. Dla zorientowanych, robię na budowie galerii Victoria w Wałbrzychu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No ja miałem kurde 5,5 kilosa i w wakacje jak żar z nieba lał się dybałem daj spokój :Dto wole pobiegać po tyrce na spokojnie i prysznic hehe może uda się zbić flaka do wakacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powodzonka i wytrwałości życzę :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
To powodzonka i wytrwałości życzę :ok

no przyda mi się :D nie dziękuje ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Moro po tajniaku na forum siedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Hehe Moro po tajniaku na forum siedzi :D

 

no muszę bo mnie wyzywają ,że za długo siedzę na forum eheh

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no muszę bo mnie wyzywają ,że za długo siedzę na forum eheh
Każdy ma jakieś zboczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milus09 masz może jakiś kontakt by się tam do jakiegoś sklepu przyjąć ja nieraz przejeżdzam kolo tej galeri bo ja na bialym pracuje :D w tam pracujecie 24 na dobe ile tak na miecha wyciągasz ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najemcy prowadzą nabór we własnym zakresie i już niektórzy poszukują potencjalnych kandydatów na stronie galerii http://www.galeriavictoria.pl/ . Na budowie raczej nie da rady nic w tym temacie załatwić, ale w razie czego, będę pamiętał i dam znać. Na miejscu będzie tylko nabór do obsługi obiektu, ale też jeszcze nie wiele wiadomo, jak będę coś wiedział to będę pisał. Jednak bardziej prawdopodobne jest, że będą zatrudniani ludzie z budowy, którzy znają obiekt, ale nigdy nie wiadomo... To chyba tyle...

Pzdr.

 

A co do tego ile wyciągam to trochę spaprałem sobie stawkę, bo kierowałem się naszymi realiami wałbrzyskimi i na pytanie, ile chciał bym zarabiać, podałem stawkę taką jaką miałem w poprzednim zakładzie (wcześniej pracowałem w takacie), a nie miałem stawki najniższej. Tak czy inaczej facet z którym gadałem powiedział po prostu OK. A firma w której obecnie pracuję mieści się w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby coś się więcej miejsc pracy pokazało to też bym chętnie sobie coś popracował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najemcy prowadzą nabór we własnym zakresie i już niektórzy poszukują potencjalnych kandydatów na stronie galerii http://www.galeriavictoria.pl/ . Na budowie raczej nie da rady nic w tym temacie załatwić, ale w razie czego, będę pamiętał i dam znać. Na miejscu będzie tylko nabór do obsługi obiektu, ale też jeszcze nie wiele wiadomo, jak będę coś wiedział to będę pisał. Jednak bardziej prawdopodobne jest, że będą zatrudniani ludzie z budowy, którzy znają obiekt, ale nigdy nie wiadomo... To chyba tyle...

Pzdr.

 

A co do tego ile wyciągam to trochę spaprałem sobie stawkę, bo kierowałem się naszymi realiami wałbrzyskimi i na pytanie, ile chciał bym zarabiać, podałem stawkę taką jaką miałem w poprzednim zakładzie (wcześniej pracowałem w takacie), a nie miałem stawki najniższej. Tak czy inaczej facet z którym gadałem powiedział po prostu OK. A firma w której obecnie pracuję mieści się w Łomiankach pod Warszawą.

A ja jestem inzynierem budownictwa i rowniez poszukuje pracy

:)

I zrobilo sie ogloszenie "Szukam Pracy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jest praca chłopaki dobrze płatna ,trzy razy trzeba być o określonych godzinach ,W galerii RENOMA ,............................

 

Wyprowadzanie manekinów na spacer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupić z sąsiadów nokię E52 używaną przez 1 tydzień ? Stan jak z salonu za 500 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro Ty to masz pomysły z tymi manekinami:)

a szczepione są????:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

a szczepione są????:)

ta z burą suką :lol:lol:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mogą ci skoczyć

no jak nie widac twarzy to mam wskazac osobe ktora prowadzila jak nie wskaze to nie ma punktow ale mandat moze byc od 20 zł do 500 zł wiec co tu im naskacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Też myślę że nie przejdzie jak japy nie widać to można zwalić winę na kogoś innego lub że nie możesz określić kto w danym czasie jechał ,nie dostaniesz pkt .

kocko rozmawiałem z kumplem, kiedyś miał podobną sytuację powiedział że bida i co ma zrobić że za duży mandat .Dzwoniąc do straży miejskiej ,babka mu podpowiedziała żeby napisał ,że jest jednym żywicielem rodziny i takie tam i zmniejszyli mandat , pkt nie dostał bo powiedział że raz on jechał tą trasą raz żona ,tylko że to była omega 23 letnia wiec pewnie tez to brali pod uwagę.Tylko się nie broń ,że biedny student ,bo ja kiedyś tak wyskoczyłem to mi pan Władza powiedział ,że bidny student to tramwajem jeździ heeh .Spróbuj stracisz parę impulsów może się uda coś zjechać

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, jade, bede chcial ten niższy próg dostac czyli 100 zł i punkty na siostre czyli ona kierowała. Nie bede tam im lamentował jak nie mam o co, tylko chce od klapka sie dowiedziec jaką on zna wersje skoro napisal ze mi mogą naskoczyć bo już troche poczytalem i raczej ciężko żeby mi nic nie zrobili tylko przez to że nie widać twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem inzynierem budownictwa i rowniez poszukuje pracy

 

I zrobilo sie ogloszenie "Szukam Pracy"

 

Spoko, jak można pomóc to czemu nie...

Jak coś się zacznie dziać w temacie to będę na bieżąco informował...

Pzdr.

 

Ps. A jak ktoś by przejeżdżał koło budowy, to mój furacz prawie zawsze stoi koło PSB (Mrówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności