Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mam wbita dopuszczalna ladownosc 0kg, wbity hak i lpg, przyczepe 600/1200

Można jeździć normalnie, ja mam to samo powpisywane tylko zamiast 0kg mam coś takiego "---" bo to auto osobowe a nie dostawcze czy ciężarowe. A co masz wpisane w "przeznaczenie"? Ja też mam to wykreskowane a może tu chodzi o auta z tzw. kratką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co masz wpisane w "przeznaczenie"?

osobowka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie macie moze jakas antenke do cb, ktorej chcecie sie pozbyc? kupilbym cos bo moja sie rozpadla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co to mam od cb president florida sam bat do zbycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka indi pisałeś o podjeździe ale pisałeś na tel. służbowy dzisiaj dopiero przeczytałem , jak znalazłeś to oki jak nie to tak jak mówiłem na przeciwko zajezdni ołbin ul. jedności narodowej 114 zaraz koło tej bramy masz podjazd , wjedz w podwórko i znajdziesz, zrób rundke do okoła nie da się tego nie zaówarzyc.

 

Pozdrawiam, od jutra jestem nad jeziorkiem "niesłysz " biorę laptopika i zdam relacje czy warto spędzic urlopik . Pozdrawiam Rafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko, na masce mam odpryski lakieru i w kilku miejscach mam taki rudawy nalot (moze szadź rdzawa, cos takiego), czym to usunąć żeby później móc zamalować? Jakiś rozpuszczalnik? Może znacie jakiś środek który to oczyści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro kumplu :D Ty chyba korzystasz z usług RS Serwis, jak Ci się z nimi współpracuję? I ogolnie, ktoś może coś powiedzieć na temat tego serwisu?

Musze wymienić olej w swoim czarnuchu - a mój złoty mechanik jest na urlopie i a nie dam autka nawet na wymianę oleju byle komu :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kockodo za linka, próbowałem poszukać opinii w google ale bez skutku, omijam ten serwis z daleka jade do aso - kurde nie spodziewalem się, że można sie wbic na taką minę, czytając posty to bym i tak nic tam nie zdziałał, bo poprostu nie pozwoliłbym nikomu innemu, prócz mnie wjechać autem do warsztatu/na podnosnik, może zboczenie :D czytając wypowiedzi, nie wpuszczają ludzi na serwis, podziękowałbym od razu !

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
bo poprostu nie pozwoliłbym nikomu innemu, prócz mnie wjechać autem do warsztatu/na podnosnik, może zboczenie :D !

 

w ASO też tego nie zrobisz ,ja tam w RS robiłem tylko geometrie i powiem ,że zajebiście robią już drugi raz byłem u nich ,ale więcej nic nie robiłem także nie wypowiem się w innej kwestii,ale spotkałem się i z uznaniem dla nich i z krytyką ,ta druga bardziej dotyczyła sfery finansowej za robotę :)bo to prawie ASO cenowo ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jolek Rs serwis feeeee

 

Tez się na nich przejechałem, odradzam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Szukałem po forum i nie mogłem znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Mam problem z jednym reflektorem z przodu świeci mi słabiej niż drugi, ale wydaje mi się, że jest to przyczyną po prostu zabudzenia klosza reflektora ALE OD ŚRODKA :( czy można to jakoś wyczyścić, czy trzeba wyjąć cały reflektor? , czy można zdjąć tylką tą szybkę z przodu ? i czym to wogóle próbować czyścić i czy się da :) ??

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolek nie rób glupstw tylko czekaj spokojnie az mechanik wroci z wakacji. Polecilbym ci mojego ale jest w walbrzychu i tez na wakacjach. :/

Grzes_69 nie ten dzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krecikwzt Wszystkiego Najlepszego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie przejechalem na RS ale tym kolo zielinskiego

 

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

 

a moro dzisiaj ustrzelony na wyspianskiego...z daleka bylo widac ze to twoje wozidlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos szuka dobrego serwisu, to ja passata robie w "Tech-Art Tomasz Jaskulski", kiedys robil u tomka kuchara jako mechanik w rajdowni pare lat. Podobno nadal czasem na jakis rajd znika, aczkolwiek osobiscie tego nie doswiadczylem.

 

Osobiscie polecam, adres na PW, ten co podaja w internecie jest inny niz adres warsztatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości podjadę do ASO i zapytam czy mogę być przy aucie w trakcie wymiany oleju, jeżeli powiedzą, że nie to podziękuję i tyle

 

Co do RS Serwis, przeczytałem cały ten temat co podał link Kockodo - masakra, niezle mozna sie wbic na minę :/

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolek, u mojego mechaniura nie ma z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
j

 

a moro dzisiaj ustrzelony na wyspianskiego...z daleka bylo widac ze to twoje wozidlo.

 

aaaaa jechałem do Kamieńca w interesach ;)swoim leciełeś nie zauważyłem Cie ,było trąbić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności