Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacek1415

Sztanga raczej jest ok!przy próbie statystycznej w BS rusza sie prawidłowo!a temat już mam dość naświetlony.Oczywiście poprzez forum. Chciałby żeby ktoś popatrzył na to i coś doradził!nie chciałbym sie pakować w koszty bez pewności!Ja narazie obstawiam tańszą wersje czyli n75???

 

---------- Post added at 08:13 ---------- Previous post was at 08:05 ----------

 

Kolego kresek,jestem pod wrażeniem!kawał dobrej roboty.I to sie nazywa miłość do samochodu!Passacik klasa +++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pzu. w poniedzialek do nich pojade i za dwie szkody zarzadam wyplaty zaleglego vatu bo to juz prawie 1000zl. tak jak mowicie jestem osoba fizyczna i domagam sie wysokosci vat. ktos tam gdzies mowil ze przy wycenie nie da rady tego vatu wziac jedynie przy opcji z rachunkami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko kto robił fotkę naszej całej grupy na parkingu gdzie były wszystkie paski i jedna toyota gdzie wszyscy byli na fotce bo prośba jest taka aby przesłać mi je na mój adres mailowy jak by co to proszę o odpowiedz na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie przyznaj jak to znalazles:D Czyzbys chcial kupic fiuta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie fiu fiu Seacik Ibiza... a tu nam Indi pokazuje pieknego Fiucika :) ALe pewnie go nie kupi bo ma taka superasta konsole wokol radia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie podrzucal mi kumpel kilka ogloszen fiucikow

3drzwiowe stilo jeszcze czarne jest niezle ale to nie zmienia faktu ze ma ta konsole walsnie nie tylko fiutowata co chujowa:) taka odmiana slowa penis:)

btw wlasnie jade zobaczyc ibize tyle tylko ze zielona i 90 kucy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prosciej zlagodzic spad garazu? starczy ze zrobisz jakis podjazd - prosta konstrukcja spawana zaczynajaca sie na gorze spadu i konczaca przy wjezdzie do garazu - nie musisz kuc, a jesli dobrze wyliczysz - to uzyskasz ladogniejszy spad, wjedziesz do garazu a i auta nie uszkodzisz.

Co do kucia - mozna to naciac flexa, i zryc ten kant na gorze -nie wierze ze przy obecnym postepie, obecnej technologi taki beton stanowi problem... Jesli ktos tak twierdzi to chyba ewidentnie z lenistwa. Daj zulowi na piwo , to mlotkiem bedzie tluc przez pol dnia a skuje ;) Tyle ze to nie jest robota na godzine, a na pol/caly dzien. Efekt - sam sobie odpowiedz, jesli powaznie myslisz o obnizeniu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw wlasnie jade zobaczyc ibize tyle tylko ze zielona i 90 kucy

 

No i jak ? :) Kupujesz ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

totalnie biedna byla

dodatkowo sie przekonalem ze nawet w tym malym zapierdalaczu 90 kucy to za malo. szukam dalej teraz juz tylko 110 w gore i nie wiem czy nie popatrze za leonem bardziej bo sie do duzego przyzwyczailem...chyba ze jakies wozidlo ojcu znajde to wtedy chipujemy passacika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie popatrze za leonem bardziej

 

No polecam brat miał i był bardzo zadowolony fajne autko a i żwawe było. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko leona to juz bym chcial min 130:D:D

tylko leonidas troche drogawy..a moze drugiego passata tylko w sedanie zeby sie jakos odroznialy i moc wybierac czy jechac dzisiaj limuzyna czy kombi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest 90ps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tylko leona to juz bym chcial min 130

tylko leonidas troche drogawy..a moze drugiego passata tylko w sedanie zeby sie jakos odroznialy i moc wybierac czy jechac dzisiaj limuzyna czy kombi

 

Seat Leon byl moim marzeniem, po 1,5 rocznym szukaniu odpuscilem, 90% bitych a wersja TDI 130 koni praktycznie na wymarciu bo nie znalazlem wogole (jedna bez climatronic, to olalem:]). Sprawdzalem 7 Leonow rocznikowo 2001-2003 i wszystkie byly bite dlatego jak trafil sie moj Passat w stanie igla to sie nie zastanawialem:) Teraz jak mam Passata to stwierdzam ze Leon piekny z zewnatrz ale w srodku wyglada jak zastawa:D

 

P.S. Jezdzilem najnowsza Ibiza sportowa, 1.4 TSI 180 koni, wypassssss:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest 90ps?

 

Te pytanie chyba juz kazdy sobie zadaje. Dzwonilem kilka razy, pisalem smsa i wielkie NIC. Brak odezwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest 90ps?

 

Z tego co się zorientowałem to jest bardzo zajęty :) Ale nie wiem czym :rotfl: Mam być u niego w czwartek :) Zobaczymy czy go zastanę :D

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MALONOWA_GT
a gdzie jest 90ps?

 

Znając go to się obraził po ostatnim spocie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znając go to się obraził po ostatnim spocie :rotfl:

 

 

Obraził sie nie obraził- nie ważne. Dziś z nim gadałem i jest wszystko spoko. Chłop zapracowany jest i tyle.

 

MALONOWA a tutaj ode mnie prezent: :)

 

e3d0760530c86173m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znając go to się obraził po ostatnim spocie :rotfl:

Nie, nie obraziłem się :) Ja się jeszcze nie mogę przestać brechtać po ostatnim spocie:D

:rotfl:

 

p.s.

Malon weź mi odwieź przy okazji takie miseczki plastikowe (jedna zamykana druga nie), co po sylwestrze zostały u Ciebie. Zawsze zapominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności