Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie dzwoniles ale ja bez problemu dostalem u grobla

 

jak komus sie nie chce jechac do Pruszcza naprawiam w Gdańsku

Witam Panie Prot. Prawda jest taka że sama blokada jako część zamienna osiągalna jest od kilku miesięcy i nie wszystkie serwisy od razu oferowały naprawę w oparciu o nią. Na chwilę obecną naprawa w serwisie to koszt około 850 zł. Ja zapraszam do Pruszcz Gdańskiego moja oferta to 450 zł. brutto i gwarancja 1 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Romanka 1,5 godz i po problemie . dla mnie profesjonalista. dziekuję Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tez mi sie pojawia zolta kontrolka kierownicy przed opalaniem samochodu. a dzis mi nie odpalil passat. pojawil sie komunikat ustawic kierownice badz przekrecic kierownica. Panowie bedzie sie takie cos powtarzac takie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie mi jakies namiary na mechanikow od tej blokady w woj. opolskim badz woj. slaskim.bede bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz to sam zrobic - minimalizujac koszty!

sama elektronike mozesz podeslac do mnie.

 

Pzdr. Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mial problemy z blokada w UK i bal sie to ruszac samemu chetnie pomoge 07875102165 mieszkam w okolicach lotniska stansted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam chyba podobny problem ze swoim VW. Wkładam kluczyk do stacyjki i zapala się żółta kontrolka z kierownicą. Popycham kluczyk dalej, powinny zapalić się wszystkie kontrolki - a tu cisza. Nie ma żadnej reakcji, czarna deska rozdzielcza. Po kilku takich manewrach - wyjęcie kluczyka i ponowne włożenie, kontrolki odpalają a ja odpalam samochód.

Czy to też jest problem modułu blokady kierownicy?

Jeżeli tak, to czy znacie kogoś ze Szczecina lub okolic, który może to naprawić?

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Tytus_2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak, to czy znacie kogoś ze Szczecina lub okolic, który może to naprawić?
Ktoś tu pisał ze ASO w Szczecinie mu naprawiało. Poczytaj. A najbliżej to ktoś z Pruszcza Gdańskiego naprawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama elektronike bez mechaniki mozna zrobic w Slupsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem pana Michała w Rybniku. Zrobione, zapłacone i ... mam nadzieję, że zapomniane :-) Mija drugi tydzień od naprawy i usterka nie pojawia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2006

W servisie vw w świdnicy wymienili w moim b6 blokadę za 1100zł z fakturą i 2 letnią gwarancją.teraz jest spokój,polecam.

 

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

 

Jescze jedno,w moim aucie wymienili część na nową,starą oddali,żadnego rozbierania modołu i lutowania,oryginalna nowa część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W servisie vw w świdnicy wymienili w moim b6 blokadę za 1100zł z fakturą i 2 letnią gwarancją.teraz jest spokój,polecam.

a ja polecam zrobić to samemu za kilka złotych,a te 1100zł przeznaczyć na napiwki dla kelnerów przynoszących drinki na tropikalną plażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam zrobić to samemu za kilka złotych,a te 1100zł przeznaczyć na napiwki dla kelnerów przynoszących drinki na tropikalną plażę.

 

...albo przeznaczyć to na lawete jak ta naprawa za kilka złotych nie zda egzaminu .... no chyba że kręci Cie ta niepewność jak wyjeżdżasz kilkaset kilometrów poza dom i nie wiesz czy wrócisz autem czy autobusem. Zawsze to jedna atrakcja więcej doliczając pompowtryski i pompe w zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności. Link do instrukcji, którą warto sobie przeczytać. link: http://w75.wrzuta.pl/plik/1LnIIf3VJZh/instrukcja

i proszę kliknąć - pobierz, instrukcja jest w PDF ( www.adobe.com ).

 

Gorąco Pozdrawiam

 

Darek,

 

P.S.

Z tego co się dowiedziałem od osób dzwoniących w sprawie blokady kolumny kierowniczej to w serwisie VW w Kaliszu oferują samą elektronikę w stanie surowym (bez zaprogramowanego IMMO) w cenie 300 zł, Ceny spadają a to cieszy :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo przeznaczyć to na lawete jak ta naprawa za kilka złotych nie zda egzaminu .... no chyba że kręci Cie ta niepewność jak wyjeżdżasz kilkaset kilometrów poza dom i nie wiesz czy wrócisz autem czy autobusem. Zawsze to jedna atrakcja więcej doliczając pompowtryski i pompe w zbiorniku.

 

ja latam juz z kilka miesiecy po samodzielnej naprawie i nic sie nie dzieje ...

podtrzymuje zdanie kolegi, ze te pieniadze lepiej wydac na wakacje / zakupy czy inne duperele niz na kolumne kierownicy.

Troszke wolnego czasu ... i naprawe zgodnie z instrukcja jest w stanie przeprowadzic kazdy! nawet ten co nie ma zielonego pojecia ...

 

Pzdr. Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ta naprawa za kilka złotych nie zda egzaminu

oj niektórych to nawet widok wkrętaka przeraża,jak tylko aso to po kiego marudzisz na forum,żeby błysnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie działa link (tylko mi czy komuś jeszcze?)

Nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa link (tylko mi czy komuś jeszcze?)

Nie działa...
Mnie działa nawet sobie ściągnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności