Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

A w sprawie kiery ja bym ją obszył koles w Spręcowie zrobił mi to za 200 (wymontował obszył zamontował i nowy mieszek na lewarek )

dokładnie, 2 kierownice tam obszyłem i mogę w 100% polecić. Ale cena wzrosła, w zeszłym roku za fabię płaciłem 220 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten szrot jest za Dywitami w kierunku Dobrego Miasta na tzw górce wiec nazywamy go :NA GÓRCE"

Tam mają sporo części, sam kupowałem tam części do paska po wcześniejszej stłuczce. Idzie się targować z nimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkam na mapę i chyba dobrze patrzę:

- z Olsztyna na Wadąg: szrot ul. Jagiellońska 99 przed skrzyżowaniem z ul. Jagałły (lewa strona)

- na w/w skrzyżowaniu skręcam w lewo i za niedługo jest szrot Abram (prawa strona)

- jadę dalej, skrzyżowanie z ul. Olsztyńską/Woj. Polskiego, skręcam w prawo, po prawej Korkuć

- jadę na Dobre Miasto i po ok 1km po lewej stronie ostatni szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jadę na Dobre Miasto i po ok 1km po lewej stronie ostatni szrot.

w oczy Ci się rzuci :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na bieżąco to szukam blacharza-lakiernika dobrego np w Elblągu ;) Bo podłoga w kole zapasowym jest wgnieciona ;/

 

ul. Stawidłowa, Elbląg. Na przeciwko wjazdu do Placówki Straży Granicznej (ul. Kotwicza).Polecam. Ja malowałem listwy, lusterka i po usunięciu gąbek w przednich nadkolach je też malowałem. Co do dobrania lakieru też mogę polecić dobrą mieszalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozzi, ja swojego robiłem u Poniewierki w gutkowie, złego słowa nie powiem, profi robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun_VW - ten warsztat polecił mi kolega MDZ i własnie tam myślałem robić samochód ;) Co do dobierania lakieru to chyba zostawię mu samochód i niech dobiera do niego czy sam to ogarnąć?

 

Kleko - dzięki ale ja teraz w Malborku urzęduje i gdzieś tu w okolicach chce naprawiać samochód;)

 

Na razie śmigam Toyotą Aygo z 2011 jako zastępczy. Do miasta dobry pierdek ale w trasę to już kiepsko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w sprawie kiery ja bym ją obszył koles w Spręcowie zrobił mi to za 200 (wymontował obszył zamontował i nowy mieszek na lewarek )
Jeśli w grę wchodzi obszycie wysyłkowe to mógłbym polecić firmę J.W.-TAPICAR (mogę podesłać namiary ;)). Mi za przerobienie kierownicy (dodanie tzw. bicepsów oraz przetłoczeń) i obszycie dwoma rodzajami skóry łączonymi pod skosem (ponoć jest to trudniejsze niż łączenie proste - a przez to droższe) wzięli 250 zeta z wysyłką do mnie. Samo zwykłe obszycie było dużo tańsze. No ale zachciało mi się kiery wg własnego projektu :cool

kiera_nowa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdun_VW - ten warsztat polecił mi kolega MDZ i własnie tam myślałem robić samochód ;) Co do dobierania lakieru to chyba zostawię mu samochód i niech dobiera do niego czy sam to ogarnąć?

 

 

Marcin sam dobierze Ci lakier i też w tej mieszalni, którą Ja bym polecił, tak więc spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artkon to możesz podesłać namiary i porównam ceny.

 

Zwiedziłem 4 szroty,u Abrama jedynie coś mieli ale nie chciał sprzedać samych kratek a całą deskę... A u Korkucia spoko było ;)

 

Jechałem przez Barczewko, tragedia a nie drogi, więcej tam nie jadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jechałem przez Barczewko, tragedia a nie drogi, więcej tam nie jadę

 

szczególnie w samym barczewku , przed mostem. Maxymalnie 5km/h to i tak za szybko tam jest ... :)

 

Jeśli w grę wchodzi obszycie wysyłkowe to mógłbym polecić firmę J.W.-TAPICAR (mogę podesłać namiary ). Mi za przerobienie kierownicy (dodanie tzw. bicepsów oraz przetłoczeń) i obszycie dwoma rodzajami skóry łączonymi pod skosem (ponoć jest to trudniejsze niż łączenie proste - a przez to droższe) wzięli 250 zeta z wysyłką do mnie. Samo zwykłe obszycie było dużo tańsze. No ale zachciało mi się kiery wg własnego projektu

 

Genialnie to zrobili ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawie fure to też swoją dam do obszycia:)

Mam mała ciekawostke- jak miałem odlaczone lamy tylne to po odpaleniu swiecila sie kontrolka ESP, a po podlaczeniu i zapaleniu ponownym gasnie. Ktos mial cos podonego kiedys?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norma, jeszcze od świec żarowych powinna się palić chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz z tym sie jeszcze nie spotkalem:) od swiec nie swiecila sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
norma, jeszcze od świec żarowych powinna się palić chyba..

Od świec się nie zapali bo wszystkie 4 spalone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy u kogo Lukisio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy u kogo Lukisio
Ja w dieslu nie mam świec żarowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
artkon to możesz podesłać namiary i porównam ceny.
Mam jedynie maila do właścicielki firmy, Pani Wioletty [email protected] Sam adres musiałbym poszukać ale kontakt przez maila jest wystarczający. Opisałem co i jak chcę a do tego dorzuciłem "szkic" na zdjęciu kiery zrobiony w paintcie ;) W dodatku można ponegocjować cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jakim zakładzie w Olsztynie wymieni mi rozrząd w pasacie B5 PD 101KM i prześwietli mi go komputerem bo dopiero co kupiłem i chciałbym wiedzieć coś o nim czy wszystko jest ok?

Morze u Mądrych? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności