Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie i panie podpowiedzcie jakiej firmy i moze sprawdzone macie namiary na jakies zawieszenie gwintowane do passka b5 fl kombi. Z góry dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie i panie podpowiedzcie jakiej firmy i moze sprawdzone macie namiary na jakies zawieszenie gwintowane do passka b5 fl kombi. Z góry dzieki .

 

W sprawie gwintu rozmawiaj z Piecią vel ROSA ale osobiście Krzysiu na twoje drogi dojazdowe do domu to odwazna decyzja zakładania gwintu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się Arku ze muszę zmienić komplet amorow przód i tył i jak mam zapłacić pod tysiaczka za same amorki to w tych pieniądzach byłby jakiś tam Modzik być może ze i na plus dla passka.

 

Tak jak Arkady pisales o mojej odwadze na moja droge o amorach, tak stwierdzam ze stchurzylem i kupilem w rozsadnych pieniadzach Sachs. Poczytalem i jednak racja twoja ze na moim dojezdzie popsul bym furmanke.

Edytowane przez lyju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Kętrzynie lub giżycku prostowanie felg aluminiowych jakiś pro zakład poleca ktoś?

 

zależy mi na fachowej robocie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów z regionu ;) mam pytanie i prośbę...

Czy jest ktoś z Olsztyna, kto mógłby poratować i zrobić logi statyczne i dynamiczne mojego paszczaka.... ? walka z brakiem mocy ciągle trwa :D a takie logi mogą dużo powiedzieć....

oczywiście w terminie wygodnym dla uprzejmego kolegi, ja się dostosuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do ogarniecia jak najbardziej, tylko ze aktualnie mam brak czasu kompletnie ale jak bedzie chwila to mozna pomyslec ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek za pomoc :respect w tym tygodniu też mi nie pasuje, ale jak coś to zadzwonię i ustalimy termin, kiedyś podałeś mi swój numer końcówka 168, aktualny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisz pw zobaczy sie

 

Arek doszeła do Ciebie moja PW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum Golfa poszukuje warsztatu bądź osoby, która zna się i podejmie montażu klimatyzacji automatycznej do Golfa IV (obecnie nie ma klimy). Będzie miał skompletowane części do montażu.

 

Ktoś coś wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie odważył się ktoś u nas w województwie na zrobienie programu czy odpuścić sobie i jechać do Gdańska bądź na południe Polski do kingsoftu bądź compotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie/Panie odważył się ktoś u nas w województwie na zrobienie programu czy odpuścić sobie i jechać do Gdańska bądź na południe Polski do kingsoftu bądź compotow

 

oczywiscie nie jeden paszczak na wirusie lata z regionu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady dasz jakiś namiar na pw i jakieś info o tym pastuchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np mój pasztek kolegi ROSA, EDI, i wiele innych a co dokładnie cię interesuje? Jak coś dzwoń 694220005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w regionie to tylko chyba sensownie robi koleś w kętrzynie KEFIR czy jakoś tak :D

 

EDI robił u niego program.

Reszta pastuchów modzona była raczej po za województwem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u nas lipa z tunerami :( paserrati kupiłem tylko na rok ale spodobał mi się nawet wiec myślę żeby jakiś program zrobić bo 150km w takiej budzie słabo jedzie a przyzwyczajony byłem wcześniej do lekkiego wyciskania w fotel i ciągle brakuje mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic ,co prawda nie z olsztyna,ale gosciau o ksywce GTO z vw zone i forum golfa (firma digi tun) programy pod 1,8t robi na odleglosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zdiagnozują paszczaka ? takei gotowce na allegro można kupić ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze w corrado robil 1,8t 180 konne zeswapowane ze skody fabi rs ,najpierw poprosil o wszystkie logi ,poinstruowal kolege co jak ma zczytac i mial wyslac jemu te logi i sterownik,po otrzymaniu logow ,zadzwonil do kolegi zeby wymienil sobie swiece i uszczelnil dolot i faktycznie swiece byly juz do d..py a w dolocie byla nieszczelnosc na jednym z wezy:)

 

potem odeslal sterownik ,na hamowni yplulo 225 ,auto jezdzilo bez awaryjnie jakies 3 lata w olsztynie ,teraz jezdzi dalej u nowego wlasciciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to co " innego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności