Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

znalezienie używki z tego rocznika bez rdzy graniczy z cudem ... wiem bo sam się rozglądałem swego czasu .

Masz wyjście kupić zamiennik za 90 pln i oddać do malowania, niestety dużo opinii jest takich , że nie zawsze pasują te zamienniki :(

Drugą opcja kupić używkę w akceptowalnym stanie i samemu zrobić z nią porządek i zabezpieczyć w odpowiedni sposób a na koniec oddać tylko do pryśnięcia farbą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalezienie używki z tego rocznika bez rdzy graniczy z cudem ... wiem bo sam się rozglądałem swego czasu .

Masz wyjście kupić zamiennik za 90 pln i oddać do malowania, niestety dużo opinii jest takich , że nie zawsze pasują te zamienniki :(

Drugą opcja kupić używkę w akceptowalnym stanie i samemu zrobić z nią porządek i zabezpieczyć w odpowiedni sposób a na koniec oddać tylko do pryśnięcia farbą ...

masz rację:(

szukałem w sieci ale są albo uszkodzone tzn.wgniecione albo już z niewielkim ogniskiem korozji

o zamiennku nawet nie myślełem, zdecydowany jestem na oryginał i pewnie bedzie trzeba go porzadnie zabezpieczyc przed lakierowaniem zeby nie było niespodzianki po jakims czasie czyba ze cudem znajde oryginał bez korozji i wgniotek

myśle ze zime przejezdze moze coś sie zdarzyć w tej porze roku:( a wymiany dokonam na wiosnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z kim moge sie z kontaktowac w sprawie tego oleju do skrzyni? bo nie zapamietalem :) <gapa>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałeś ze mną jak coś dzwoń 694220005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Olsztynie mogę dowiedzieć się w sprawie webasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że na lubelskiej przed wiaduktem tam gdzie mają szyby swego czasu głośno krzyczeli o zakładaniu webasto mogę się mylić jak coś proszę o poprawę

 

http://www.janczar.pl/ogrzewanie-postojowe

 

o proszę znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy z Piątku na Sobotę, miałem bardzo nie przyjemną przygodę :( W trasie podczas spokojnej jazdy, nagle strzeliło mi coś w silniku, po czym pasek zaczął głośno chodzić, jak traktor, głośny stukot. Zdążyłem zjechać na pobocze, samochód stanął, zgasł. Brak możliwości odpalenia, nawet nie chciał zakręcić:( skrzynia zablokowana (automat), na szczęście po czasie odpuścił i dało się wrzucić na N i mogłem go zaciągnąć do mechanika. Diagnoza drugiego dnia, na szybko silnik zatarty, lub poważna kolizja w środku:( nie znam jeszcze dokładnej przyczyny, bo nie zaglądał do niego, jednak muszę szukać silnika (bloku, bez osprzętu). I stąd moje pytanie, czy może ktoś zna, słyszał, lub wie gdzie kupić blok silnika afn, 110 z małym przebiegiem w dobrym stanie? Może coś z forum? Wiem, że pytanie jest trochę śmieszne, ale teraz kupno silnika w mojej sytuacji, to jak kupno kota w worku. Pewnie znalazłbym to na naszych popularnych pod olsztyńskich szrotach, ale tam nigdy się nie dowiem ile było na tym silniku przelatane. Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że na jednym ze szrotów ściągają samochody do rozbiórki za granicy jako złom, czy jest takie miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że na jednym ze szrotów ściągają samochody do rozbiórki za granicy jako złom, czy jest takie miejsce?

 

dokładnie jest to szrot korkuć i jak dobrze pamiętam ostatnio kolega był i widział b5 z AFN do rozbiórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poszukaj jakiegos angola jesli posiadasz troszke wiekszy zapas gotowki i przeluz silnik a reszte sprzedaj na czesci na czym moze wyjdziesz prawie na zero :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś nie ma przypadkiem modułu ABS pożyczyć na chwilkę, bo chciałbym sprawdzić, czy to właśnie on jest winny błedu ABS jaki mam...

 

Mój samochód to b5 silnik APU mogę dać VIN WVWZZZ3BZYE002983

 

Opiszę może jeszcze co mi się dzieje.

 

Otóż wyskakują kontrolka ABS i mruga kontrolka od ręcznego. Kiedy to występuje nie ma możliwości połączyć się z komputerem silnika jak również komputerem ABS. Po tym jak samochód się nagrzeje mocniej (silnik), aktualnie na postoju tylko, to przestają palić się kontrolki i można połączyć się i z kompem ABS i z kompem silnika. Wtedy mam błąd ABS taki :01203 połączenie kontrolera ABS z urządzeniem, oczywiści o ile dobrze spisałem, bo logi robiłem na innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem już jaki mam ten sterownik 0 273 004 283 (numer BOSCH) do pompy 8E0 614 111 B, może ktoś ma na sprzedaż sterownik, albo całą pompę za rozsądną cenę, bo 500-600zł to jednak cena z kosmosu moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję przełożyć zegary w moim Passacie. Jedne i drugie są 919 (bez can, bo to b5) z tym że jedne z MFA a drugie z FUL FIS. (nie trzeba ciągnąc przewodów wszystko jest). Brak mi tylko magika który przełoży zegary, i zaprogramuje kluczyk :) Bo to trzeba jakiś specjalny kabelek, a ja az taki oblatany nie jestem i nie chce po prostu czegoś popsuć :) Ktoś się tego podejmie? Ewentualnie wie, kto się tym zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się tego podejmie? Ewentualnie wie, kto się tym zajmuje?
W Dzialdowie na Norwida obok Spółdzielni Mieszkaniowej, ostatnio lutował mi licznik w skodzie, dość kumaty i niedrogi gość, ale czy zaprogramuje kluczyk nie wiem. Najlepiej podjedź i spytaj. Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wtyczkę do komputera silnika edc15 do 1.9 tdi PD lub nowe VP. Ktoś coś może słyszał, albo wie kto mógłby mieć taka wtyczkę?

Edytowane przez tomek1634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jest ktoś z okolic Lubawy, kto mógłby zmierzyć ciśnienie sprężania w moim Passacie B5 silnik AFN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam zderzaka tylnego do Passata B5 kombi przed FL, lakier LA5E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam zderzaka tylnego do Passata B5 kombi przed FL, lakier LA5E

 

Na allegro kolego szukaj tu nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro kolego szukaj tu nie znajdziesz.

 

No właśnie szukam na allegro już ok miesiąca i nic konkretnego nie znajduje. Nowy albo do lakierowania mnie nie interesuje. Przejade sie na strażacką, może tam coś bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie szukam na allegro już ok miesiąca i nic konkretnego nie znajduje. Nowy albo do lakierowania mnie nie interesuje. Przejade sie na strażacką, może tam coś bedzie.

 

To raczej bez szans żebyś szybko trafił na taki idealny w kolorze ale życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po podobnych poszukiwaniach radzę kupić taki do malowania -byle zaczepy były całe i pomalować. Cenowo może wyjść podobnie a zaoszczędzisz czasu i nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności