Skocz do zawartości
balcer

przyciemnianie tylnich lamp

Rekomendowane odpowiedzi

jednak musze ywbrać inna bo ta ma 25 cm szerokości a u mnie na dole 30cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od nich. kilka postow to tyl jest zdjecie jak wyszlo na lampach. moge polecic:) potrzebujesz 4 arkusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale jak to u mnie wyszło na czarnym aucie:) Jutro może wrzucę fotkę obu lamp:fajny

DSC02998.jpg

20101030429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwale jak to u mnie wyszło na czarnym aucie Jutro może wrzucę fotkę obu lamp

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Byś jeszcze wrzucił fotke jak to świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko ci to wyszło:dobrze oklejales bez zdejmowania lamp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin66389122

Dzieki:) Najpierw próbowałem na wyjętej lampie ale ciężko szło i tylko zmarnowałem folie. Więc zrobiłem na założonej z tym, że jak obkleiłem to wyjąłem lampę żeby przykleić na brzegach:)

The_Saint

Nie wydaje mi się, co prawda w cieniu światła wydają się bardzo ciemne ale jakświeci na nie słońce to widać prawie jakby nie było folii i dobrze świecą.

Oto zdjęcia:

DSC02999.jpg

20101031437.jpg

20101031430.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oklejalem na wyjetych lampach ale potrzebna była 2 osoba to trzymania lampy:) A co do odblaskow to się nie zgodzę że się ich pozbylismy przez przyciemnienie. Sprawdzałem jakąś godz temu latarką i wszystko gra:) odblaski odbijają ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem i w dzień i w nocy i naprawdę dobrze wszystko widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym najlepiej zrobić na czerwono wsteczny w B5, który obecnie jest biały?

Chcę oczywiście żeby nadal świecił białym światłem, plus ma to wszystko być legalne i dla bezpieczeństwa mojego i innych musi być widać że cofam a nie odpalam światełko formuły1 :P

Da się to w ogóle tak zrobić żeby wsteczny nie zrobił się różowy?

Chcę kompromis - ma się ładnie kolorystycznie komponować z lampą nie tracąc swoich właściwości :D

Czym się do tego zabierać - będę też wdzięczny za Wasze zdjęcia bo jakoś nic nie mogę na forum wyszperać w tym konkretnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowalem lekko motipem czerwonym... Zdjecia w pierwszej stronie mojego tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz a może tak kawałek czerwonej folii z wycinanką? Dla oczu się to zleje na czerwony ale będzie świecić na biało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pomalowalem lekko motipem czerwonym... Zdjecia w pierwszej stronie mojego tematu

Aaa, zapomniałem, już kiedyś też pytałem o to Ciebie, wyleciało mi z głowy, dzięki :) :hehe

 

Mateusz a może tak kawałek czerwonej folii z wycinanką? Dla oczu się to zleje na czerwony ale będzie świecić na biało.

Nad tym też właśnie myślałem, tylko może ktoś po prostu już to robił, wie jakiej folii użyć, i czy nie lepiej tak jak Krystian zrobił. Bo boje się trochę tych wycinanek z krepiny :D

Chociaż w tym temacie Rainman ma oklejone folią - i wygląda super, tylko nie wiem czy mój wsteczny stać na takie wyglądanie przez to że jest biały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z góry sorki za wykopaliska.

Ale mam pytanie odnośnie oklejenia ciemną folią przednich halogenów w B4. Czy taka operacja mocno zaszkodzi halogenom w ich pierwotnym zastosowaniu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, z góry sorki za wykopaliska.

Ale mam pytanie odnośnie oklejenia ciemną folią przednich halogenów w B4. Czy taka operacja mocno zaszkodzi halogenom w ich pierwotnym zastosowaniu?

Pozdrawiam

zaszkodzi twojemu portfelowi na pewno kontrola rutynowa lub przegląd okresowy i dowodziku niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem auko, które miało oklejone (pomalowane sprayem) wszystkie lampy (tył, przód, halogeny i boczne kierunki). Wszystko świeciło ładnie, jak należy.

A dlaczego dowodziku nie ma? Możesz napisać jaśniej? Nie wiem Jak Ty, mielke, ale ja przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem tam nic na temat zabrania dowodu podczas rutynowej kontroli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałem auko, które miało oklejone (pomalowane sprayem) wszystkie lampy (tył, przód, halogeny i boczne kierunki). Wszystko świeciło ładnie, jak należy.

A dlaczego dowodziku nie ma? Możesz napisać jaśniej? Nie wiem Jak Ty, mielke, ale ja przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem tam nic na temat zabrania dowodu podczas rutynowej kontroli...

ja też się zdziwiłem jak mi pan z ITD zabrał dowód za "przyciemnione folią halogeny" gdzie tydzień wcześniej przyprowadziłem auto które miało owe halogeny fabrycznie ściemniane no ale cóż z władzą sie nie dogadasz:dupablada dopiero na kontorli po pół godzinnej rozmowie z diagnostą wytłumaczyłem ze te halogeny to fabrycznie takie są i podbił mi papier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak realnie patrząc

 

zaszkodzi twojemu portfelowi na pewno kontrola rutynowa

Jak nie będziesz jechał na włączonych to przy kontroli powiesz , że to blenda , a nie halogen o ile owy policmajster się zorientuje wogóle ;) , w najgorszym wypadku zedrzesz i Ci guzik zrobi

 

lub przegląd okresowy

realnie patrząc , kto w naszym kochanym kraju jeździ na przeglądy :D

 

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności