Skocz do zawartości
balcer

przyciemnianie tylnich lamp

Rekomendowane odpowiedzi

CAR-REP 400ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez fila

a to mój pomysł na przyciemnienie lamp tylnych w B6 kombi

nie powiem fajnie wyszło , ale czy tak czasem po pomalowaniu lamp nie straciłeś w nich odblasków , zrób zdjęcie w nocy i nie zapalaj lamp . W dzień też powinno coś tam widać : http://www.google.pl/imgres?start=56...:12,s:56,i:176

no właśnie też jestem ciekaw bo fajnie to wygląda ale jak to się ma do kontroli panów niebieskich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię trochę - i jak z tym przyciemnieniem w b6? Odblaski świecą czy niebardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis u siebie oklejałem folia

taki efekty:

DSC09175.jpg

DSC09173.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to

dsc03175x.jpg

dsc03176m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no no:) co to za folia?

 

folia przyciemniająca do lamp ciemna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze men lamp to raczej oczywiste:-) ale ze ciemna to bym się nie spodziewał. fajnie wyszły światła cofania i kierunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
folia przyciemniająca do lamp ciemna

 

kolego a gdzie takowa nabyles ? dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyciemniać ale po co ? może ktoś mi powiedzieć....:638: , przecież orginalne lampy są super !! , no chyba że chcesz go postarzyć :P .

 

Dokładnie tak samo uważam, jak można wpaść na taki pomysł. PO pierwsze bezpieczeństwo, może warto o tym pomyśleć.

 

No i moim zdaniem oryginalne lampy są o wiele lepsze i nie potrzebne im jakieś udziwnienia. W sumie nawet nigdy nie widziałem auta z przyciemnianymi lapami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne są takie

vw-passat-b5-kombi-lewa-oryginalna-lampa-tyl-pn.jpg

:hyhy

 

A przede wszystkim oryginalne.Ja zanabyłem czarne-ale Hella ich nie produkuje,nie jest to rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu, mianowicie chciałbym zrobić na pomarańczowo oryginalne blendy w passacie b4, czym to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak prrzyciemnione sprayem

lmp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje już trzecie przyciemnianie lamp i efekty:

2013-04-02 19.00.11.jpg

dodam że kupowałem folie od 3 różnych sprzedawców i powiem że wszyscy sprzedają to samo

2013-04-02 18.59.56.jpg

2013-04-02 19.00.03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś oklejał lampy w b5 fl ale nie czarną a czerwoną folią? Ja w swoim leonie sciemniłem kiedyś folią i efekt byl super, jak ktoś chce to mogę wysłać zdjęcia a teraz rozważam oklejenie na czerwono w pasku i nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć. Posiada ktoś? Najlepiej w srebrnym kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś oklejał lampy w b5 fl ale nie czarną a czerwoną folią? Ja w swoim leonie sciemniłem kiedyś folią i efekt byl super, jak ktoś chce to mogę wysłać zdjęcia a teraz rozważam oklejenie na czerwono w pasku i nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć. Posiada ktoś? Najlepiej w srebrnym kombi
o ile dobrze kojarzę to Armadamiusic chyba to zrobił albo zamierzał zrobić bo już nie pamiętam dobrze tak więc jak już to do niego napisz albo poszukaj tematu o jego pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka mi nic nie chce pokazać na jego temat ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności