Skocz do zawartości
balcer

przyciemnianie tylnich lamp

Rekomendowane odpowiedzi

w jaki sposób mogę przyciemnić tylne światełka i czy jest to zgodne z prawem ? tak żeby mi pasowało do autka, nie chcę kupować lexusow ani diodowych, foto mojego w profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spray do lamp....folia za mocno przyciemnia i przy okazji spotkania służbisty możesz mieć problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodatkowo polece po przyciemnieniu lakier bezbarwny, nada połysku, bo sam spray do przyciemniania robi mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy, a macie może jakąś fotke z efektem juz? tym sprayem maluje się od zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zewnątrz-poczekaj kilka dni, to pstrykne jak mam u siebie przed i po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj o położeniu jednakowej ilości warstw na obu lampach dla identycznego efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój ze sprejem do lamp. Ja tak robiłem jak miałem 2 Maluszka , w pierwszym świeczką przyciemniałem . Sprej daje efekt ale chodzi o bezpieczenstwo , przy nałożeniu 2 warstw nie ma wielkiej różnicy , przy 3 światła słabo widać . Kup oryginalnie dymione lampy i będzie oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dymionych do sedana nie dostaniesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przy pierwszej lepszej stluczce nie masz OC :) i po dowodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś Kozak co przyciemniał Folią tylne Lampy w B5?

albo

Jest jakaś firma co się tym zajmuje?

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

email78 do sedana nie ma dymionych lamp..sa tylko do kombi..do sedana mozna kupic czarne lampy ale niestety tylko lexusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie spray, typowy do "ściemniania", są to nie wielkie pieniążki a w razie czego to buteleczka propanolu w bagażniku i przy "pałach" zmyjesz ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez planuje w Swoim tylko 3bg przyciemnić i decyduje się sprey na allegro ok30zł chyba 400 ml Pytałem z 4 sprzedawców i wszyscy mówią podobnie 3-4 warst , malujesz od zewntarz. no wiadomo że trzeba też oczyścić przed malowaniem np czym do mycia okien lub lamp. Ewentulanie gyd chcesz lepiej pomalować możesz zdjąc lampy ale nie jest to konieczne. Kolega ma w astrze przyciemnione. z Tym że juz tak kupił i dobrze widać światła. A policja bardzo rzadko się sapie a jak już to raczej Cie pouczą. Po zatym można to usunać gdybyś np sprzedawał auto ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he to dość daleko jesli chodzi o mnie , ponad 200km jechać w jedną stronę. A Wie ktoś jak to jets z Tą folią> można ją potem zerwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie możesz zerwac bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniać ale po co ? może ktoś mi powiedzieć....:638: , przecież orginalne lampy są super !! , no chyba że chcesz go postarzyć :P .

 

 

PS. Sorki , teraz spojrzłem na wiek i wszystko jasne..... POZDRAWIAM

Edytowane przez SNEYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyciemniać ale po co ? może ktoś mi powiedzieć.... , przecież orginalne lampy są super !! , no chyba że chcesz go postarzyć .

 

po to, ze np komuś czerwone lampy nie pasują do koncepcji auta... ;)

ja u siebie przyciemniałem pistoletem (podkład do plastików, baza + klar). Już nie jeden policjant rozkminiał, ze to malowane lub ze folia, ale po krótkiej dyskusji. Pokazaniu, że lampy świecą normalnie, ze widać odblaski zawsze puszczali. Jeden upierał się, że to folia ale nie mógł jej jakoś oderwać... :D

 

nie polecam tych wszystkich sprayów do przyciemniania, bo po nich lampy są matowe i od razu widać ze malowane, tak samo jak nie polecam folii -jedna warstwa zazwycaj to za mało, a po dwóch lampy słabo świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja w swoim B4 przyciemniłem folią jasno czarną i efekt widać na foto a swiatła dobrze widoczne , zreszta jakby policja sie przyczepiła zawsze można zdrapać , a nie wiele mnie to kosztowało zaledwie 5 złotych ;)Dodam że przyciemniłem tylko kierunek i cofania

DSC00820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności