Skocz do zawartości
mhyjek

[silnik] przewody podciśnieniowe - ktory gdzie.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki nie zwrocilem uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się u Was gdzieś schemat układu podciśnienia do VW T5 2.5 130 KM VIN:WV2ZZZ7HZ4X006196 ? Szukam i nigdzie znaleźć nie idzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje schemat podcisnien silnika .1,8 ADR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy znajdzie się u Was gdzieś schemat układu podciśnienia do VW T5 2.5 130 KM VIN:WV2ZZZ7HZ4X006196 ? Szukam i nigdzie znaleźć nie idzie..
który rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje schemat podcisnien silnika .1,8 adr

[attach]46071[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdecznie ,ale mam jeszcze pytanie związane że nie moge jeszcze zakładac nowych tematów. Mam b4 96 r. 2.0 115 KM AGG - i szukam silniczka krokowego w mojej B3 z 92 r to był w widocznym miejscu.A tu nie ma. Oraz Czy mogę wyczyscić przepustnice bądź silniczek krokowy ,bo obroty są w zakresie 1000 , a nawet 1100 czasami spadaja do 900. Mam autko od 1 miesiąca. Z góry dziekuje za podpowiedź.
[ATTACH]46073[/ATTACH] tak możesz wyczyścić przepustnicę i zawór w po wyższym PDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy znajdzie się u Was gdzieś schemat układu podciśnienia do VW T5 2.5 130 KM VIN:WV2ZZZ7HZ4X006196 ? Szukam i nigdzie znaleźć nie idzie..

Proszę bardzo. :)

Podci?nienia Transporter 2004 AXD.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cineq

Witam mialby ktos schemat podcisnienia do 1.9 tdi 90KM 99 rok AHU model silnika z gory wielkie dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje schemat instalacji podciśnienia do vw passata 1.9tdi silnik AFN 110KM oraz jakies dane o wartości tych podciśnień. problem w tym że od jakiegos czasu auto stracilo moc i slabsze sa hamulce (pedal hamulca bardzo twrady) byl robiony kompletny remont silnika po kolizji zaworow nowe sprzeglo regenerowane wtryskiwacze kat wtrysku ustawiony itp. prosze o pomoc i mile widziane jakies sugestie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje schemat instalacji podciśnienia do vw passata 1.9tdi silnik afn 110km oraz jakies dane o wartości tych podciśnień. Problem w tym że od jakiegos czasu auto stracilo moc i slabsze sa hamulce (pedal hamulca bardzo twrady) byl robiony kompletny remont silnika po kolizji zaworow nowe sprzeglo regenerowane wtryskiwacze kat wtrysku ustawiony itp. Prosze o pomoc i mile widziane jakies sugestie? Pozdrawiam
[attach]47086[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo prosił schemacik do 1z, 96 z klima manualną. mam od Ahu ale nie wiem czy są identyczne. Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo prosił schemacik do 1z, 96 z klima manualną. mam od Ahu ale nie wiem czy są identyczne. Z góry dziękuje
tak są takie same wg etki ale jeśli chcesz to zapodam pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprosze, zapisze sobie dla potomnych:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to poprosze, zapisze sobie dla potomnych:manga
[attach]47877[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomZED

Witam wszystkich!

Jakiś czas temu zauważyłem, że w moim passacie B3 2.0 8V (2E) w jednym z wężyków podciśnienia jest paliwo i zalewa filtr powietrza poprzez "podwójny regulator temperatury", znajdujący się w obudowie filtra. Nie wiem czy napewno, ale chyba nie powinno tam być paliwa. Niby silnik pracuje normalnie, uruchamia się bez większych problemów, ale chyba coś jest nie tak. Podejrzewam że spływa z wężyka z przepustnicy poprzez trójnik do filtra. Na obudowie filtra jest jeszcze kruciutki wężyk, ale ten jest suchy. Poprawcie mnie jeśli się mylę, lub podzielcie się wiedzą na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Jakiś czas temu zauważyłem, że w moim passacie B3 2.0 8V (2E) w jednym z wężyków podciśnienia jest paliwo i zalewa filtr powietrza poprzez "podwójny regulator temperatury", znajdujący się w obudowie filtra. Nie wiem czy napewno, ale chyba nie powinno tam być paliwa. Niby silnik pracuje normalnie, uruchamia się bez większych problemów, ale chyba coś jest nie tak. Podejrzewam że spływa z wężyka z przepustnicy poprzez trójnik do filtra. Na obudowie filtra jest jeszcze kruciutki wężyk, ale ten jest suchy. Poprawcie mnie jeśli się mylę, lub podzielcie się wiedzą na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc.

To nie jest temat do tego typu pytań, zaglądnij do tego działu =>http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=18 a jak nic nie znajdziesz to zapytaj w podobnym temacie albo ewentualnie załóż nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie potrzebuję schemat przewodów podciśnienia do mojego auta.ile tak plus minum muszę mieć metrów rurki 4mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności