Skocz do zawartości
Gość jojcze

passat b5 atj 115 km zmiana turbo

Rekomendowane odpowiedzi

odda ją za 700zł co o ty sądzicie ??

Odpuść sobie tą turbine. Popatrz na wirnik kompresji jak wygląda. Jest wyszczerbiony więc albo dostawała lewe powietrze albo ktoś za bardzo nie dbał o auto i nie zmieniał filtra, że tak wirnik uszczerbiło. Za 400zł można wziąć ale nie za 700. Poza tym nie wiadomo jak wygląda całe koło kompresji jak się muszle ściągnie czy bardziej łopatki nie są poniszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info poszukiwania ciąg dalszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tej rumunce co sądzicie ??700zł do oddania jest

19052010069.jpg

19052010070.jpg

19052010072.jpg

19052010073.jpg

19052010074.jpg

Edytowane przez byry007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazem turbine w swoich okolicach turbine made in Italia ale jakieś dziwnie łopatki od wirnika na stronie zimnej sa tak jakby ktos je delikatnie po nacinal minimalnie zdjecia ma ale słabej jakości ,lepsze zrobię dopiero wieczorem.

2.JPG

numery.JPG

xs.JPG

hh.JPG

b.JPG

lopatki.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już mocno zmęczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta turbina dostawała masę lewego powietrza albo ktoś myślał, że filtr powietrza jest bez obsługowy;P więc pewnie chłodzona przed wyłączeniem po dłuższych wycieczkach też nie była;)

A poza tym to ktoś w niej chyba gmerał bo śruby zapomniał wkręcić do łapy od zaworu regulacji ciśnienia;)

PS szukaj dalej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak juz kupie kiedyś tą turbinę to nie wiem ile ja będę musiał kupić wody ognistej żeby było dobrze za tą pomoc w szukanie turbiny :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak juz kupie kiedyś tą turbinę to nie wiem ile ja będę musiał kupić wody ognistej żeby było dobrze za tą pomoc w szukanie turbiny ))

Poproś Olka żeby Ci poszukał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło to nie wiem czy bym sie wypłacił chyba że dużo nie będzie kosztować to :))))??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poproś Olka żeby Ci poszukał
nie wiem czy bym sie wypłacił chyba że dużo nie będzie kosztować to ))??

 

Ciśnie się na usta cytat z wrocławskiego serialu... "...ale to są drogie rzeczy Panie Paździoch..." :P

 

Napisz na pw z którego Koła jesteś bo może mieszkasz w Wielkopolsce i pod nosem masz źródełko;) a jak tak to się dogadamy bo czasu nie mam na tyle żeby zadzwonić pojechać i wysłać ją do Ciebie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja jestem po zmianie suszarki od awx i po programie i odczucia są bardzo pozytywne.Teraz myślę nad zastąpieniem icka na fmic czy myślicie,że te z allegro gotowce dadzą radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy myślicie,że te z allegro gotowce dadzą radę

 

Dadzą radę mimo to, że rdzenie są zrobione z grubego aluminium w stosunku do icków montowanych fabrycznie w autach. Zakładaj albo takiego gotowca albo od jakiegoś innego auta... a do Passka dobrze wchodzi np. od bravo, audi A5 no i kosztuja troszkę mniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dadzą radę mimo to, że rdzenie są zrobione z grubego aluminium w stosunku do icków montowanych fabrycznie w autach. Zakładaj albo takiego gotowca albo od jakiegoś innego auta... a do Passka dobrze wchodzi np. od bravo, audi A5 no i kosztuja troszkę mniej

 

No tak ale te gotowce niby już mają rurki kolanka opaski a to mi by znacznie uprościło pracę, wiem że ktoś na forum ma możliwości zrobienia ale trzeba by było do niego podjechać i mu pomóc a ja nie mam na to zbytnio czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to znów ja zakupiłem turbinę od AWX za 600zł zobaczcie na nią, są jakieś różnice w kolektorze wydechowym od AWX??niż AJM

DSCF3074.jpg

DSCF3075.jpg

DSCF3076.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są jakieś różnice w kolektorze wydechowym od AWX??niż AJM

nie ma !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam to znów ja zakupiłem turbinę od AWX za 600zł zobaczcie na nią

 

Z zewnątrz wygląda smacznie :PP Dobra włoszka, powinna długo śmigac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że może jest coś innego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montazu tej włoszki i po wywaleniu kata i jakoś kolosalnej różnicy w mocy nie czuje, wcześniej już wymieniałem na turbo o 130ps to rwał jak by mu z 15ps przybyło a tu na tej tego tak nie czuje jakie logi zrobić żeby sprawdzić czy dobrze turbo pompuje ??gr.11 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byry007 a virusa też masz w planach? Ja chciałbym sprawdzić jak pompuje moja brd ale nikt nie ma rurki oleju i niestety passat czeka grzecznie w garażu:dupablada Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności