Skocz do zawartości
Gość rondy

Kontrolka zapiecia pasów - nie działa !

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie kolego szary za wyczerpująca odpowiedz. No mi faktycznie chodzi o B5 i w B5 z tego co staram się dowiedzieć to jest inaczej ale na 100% pewności nie mam wiec będę czekał może się wypowie ktoś kto ma to w B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poprawie sie tylko , tam gdzie pisalem minuta .

 

Bo wyszlo wiecej i mozna przyjac ze 3 minuty jest prawidlowo .

 

Jednak sie mylilem ,moze tylko w moim aucie jest 3 min. No i co do predkosci tez .

 

instr..JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam taki mały problem...dziś zauważyłem ze po włożeniu kluczyka i przekręceniu następnie odpaleniu nie podświetla mi się ikonka o zapięciu pasów i nie ma także sygnału dźwiękowego(wcześniej było wszystko)co mogło się stać?proszę o pomoc dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat; wie ktoś z szanownych Forumowiczów czy istnieje mozliwość zwiększenia czasu wyświetlania ikony pasów.

 

Nie ukrywam, że świecenie tylko przez te kilka sekund to zbyt mało. Najlepiej gdyby świeciło conajmniej kilkadziesiąt sekund aby "bolało" w oczy, przypominało:)

 

Może przez KN commandera da się coś zrobic z kodem?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę.

Panowie jak włączyć kontrolkę zapięcia pasów programem POLSKI VAG 4.9 ?? Tzn wiem że muszę dodać na początku x2xxx

Rozumiem że wchodzę w Licznik--->Adaptacja---> i który kanał zmieniam?? Czy może w co inne wchodzę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przekodować licznik czyli wchodzisz w kodowanie, a nie w adaptacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sprawdziłem ;). Zapala się kontrolka, ale po chwili gasnie więc czujnika nie ma. Wyłączyłem :).

 

Dzięx pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją mam włączoną i przeważnie każdy komu podłączam kompa to też chce żeby była-zaszkodzić nie zaszkodzi-niech się świeci;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co Ci da to że zaświeci po włączeniu zapłonu 5 sekund i zgaśnie niezależnie czy mamy pasy czy nie?? Chyba nic. To się jedynie sprawdzi i można aktywować jak mamy czujniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja wolę jak mi świeci te zaprogramowane 10sekund-jest to niech świeci. Dłużej i tak by nie miała szans bo pierwsze co robię po odpaleniu silnika to zapinam pas. W drugim aucie mam czujnik i przez mój nawyk lampka przeważnie nie świeci dłużej niż w pasku:rolleyes:

Zresztą dołożenie czujnika dużym problemem nie jest jak komuś go brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mama polskiego vaga i chciałbym sobie aktywować tą kontrolkę od pasów, moglibyście mi to wytłumaczyć tak łopatologicznie, krok po kroku jak to się włącza??? Trochę to jest chaotycznie opisane w tym temacie i sie trochę pogubiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mama polskiego vaga i chciałbym sobie aktywować tą kontrolkę od pasów, moglibyście mi to wytłumaczyć tak łopatologicznie, krok po kroku jak to się włącza??? Trochę to jest chaotycznie opisane w tym temacie i sie trochę pogubiłem ;)

 

Podłaczasz Vaga i wchodzisz w "17 Instruments" - "kodowakie 07" i tam zmieniasz na wyposażenie (pierwsze dwie cyfry). Np. 05125.

Pierwsze dwie to suma kodów cyfrowych wyposażenia dodatkowego:

 

do tej sumy dodaj 02 :cool

teraz masz kontrolkę pasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :D Kontrolka aktywowana ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączał ktoś sprzączki z czujnikami? tzn. ma ktoś schemat gdzie to podłączyć?

 

Kupię zapięcia z czujnikami + czujniki w siedzenie i później z pewnością trzeba te kabelki pociągnąć w któreś miejsce, tylko gdzie.

Do modułu komfortu czy do licznika?

Nie mam problemów z lutowaniem, sztukowaniem kabli i dorabianiem pinów we wtyczkach.. tylko powiedzcie jak to zrobić żeby działało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z Jeleniej Góry albo okolic i posiada Vaga i włączyłby mi kontrolkę od pasów oraz zamykanie auta po przekroczeniu 15km/h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05145 Panowie mam takie kodowanie co w tym kodowaniu jest ?

Płyn od spryskiwaczy ,hamulce i pasy tak ?

Język niemiecki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest ktoś z Jeleniej Góry albo okolic i posiada Vaga i włączyłby mi kontrolkę od pasów oraz zamykanie auta po przekroczeniu 15km/h?

Jak będziesz, kiedyś przelotem to mogę ci aktywować. :ok

 

05145 Panowie mam takie kodowanie co w tym kodowaniu jest ?

Klocki i płyn. :ok

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz, kiedyś przelotem to mogę ci aktywować.

 

Jak wcześniej nic nie wymyśle to zjawie się u Ciebie, chyba ze jesteś mi w stanie pomóc online :) mam kabel ale niestety nie mogę ściągnąć żadnego konkretnego programu, polski vag 4.9 albo cos podobnego, najlepiej po polskiemu masz może cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności