Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam na to, że sklepy biorą duże ilości zawiasków i innych części i mają w związku z tym spore rabaty.

Klient detaliczny w hurtowni motoryzacyjnej nie ugra zbyt wiele, i bardzo często kupi tę samą część o wiele taniej w małym sklepie;)

 

dokładnie bo kiedys pojechałem kupić końcówkę drążka i przepływke do sklepu i za LMO sprzedawca zawołał 199 zł a za przepływkę pierburga 400 zł a pojechał szwagier i końcówkę kupił za 100 zł a przepływkę za 250 zł tylko dlatego że na firme brał która miała dobry rabat, innym razem czekałem w kolejce i sprzedawca z kimś tam gadał przez telefon i mówi że coś tam kosztuje 1900 zł ale dla niego za 1100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem zawias za 550 pln (nie pamiętam firmy) - po 100 km padł jeden wahacz. pojeżdze na tym trochę jeszcze i zainwestuje w POLIURETANY. na allegro juz za 700 pln bez mała. a myślę że cięzko bęzie je dojechać.

 

http://allegro.pl/audi-a4-a8-passat-b5-wahacz-wachacze-poliuretan-i1613697593.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej aukcji masz same tuleje do wahaczy, a przeciez najszybciej to sworznie się wyrabiaja; co zrobisz wtedy? Moim zdaniem przerost treści nad forma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłem zawias za 550 pln (nie pamiętam firmy) - po 100 km padł jeden wahacz. pojeżdze na tym trochę jeszcze i zainwestuje w POLIURETANY. na allegro juz za 700 pln bez mała. a myślę że cięzko bęzie je dojechać.

 

http://allegro.pl/audi-a4-a8-passat-b5-wahacz-wachacze-poliuretan-i1613697593.html

A co Ci po tulejach poliuretanowych jak i tak wahacz najczęściej się wyrabia na sworzniach - przegub kulowy czy jak go zwać wyrabia gniazdo w wahaczu i stuka - a w ekstremalnych przypadkach gniazdo pęka i wahacz się wypina. Trochę już wahaczy wymieniłem u siebie i w żadnym problemem nie była wyrobiona tuleja tylko luźny sworzeń w wyrobionym gnieździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba postawie na MasterSport :mlask

u ktorego golegi z forum dostane dobry towar a nie jakas podrobke

prosze o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry towar a nie jakas podrobke

Całe szczęście masterów nie podrabiają:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam przelatalem troszke juz na tych zawiasach i wszystko jest ok ;]zalozylem je pol roku temu przejezdzilem straszna zime! na naszych kochanych drogach jak kiedys wjechalem w sniezyk :P( bo czlowiek sobie mysli niemozna zwolnic bo stane, no to lece ;]) a tu pod sniezynkiem takie lodowe walki w pewnym momencie myslalem ze powyrywam te wachaczem, ale przetrwaly ;] padly tylnie amory :P hehehehe ale juz wymienione... Oczywiscie drazki kierownicze szybko padaja bo zaczynam juz to zauwazac i szykuje sie na wymianke ale poza tym POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechalem ok 10tys i jest ok. polecam ci ta firme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem zestaw MSa za 550 w sosnowcu także o gwarancje się nie martwie. Jutro daję autko bo nie mogę znieść już tych stuków, a w sobotę odbieram także jak pojeżdżę trochę to będę mógł wystawić opinie nt. tych że wahaczy.

Mam pytanie dot. tej gwarancji. Wymieniać mogę u swojego magika, czy żeby mi uwzględnili gwar. musi być to robiony w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłem zestaw MSa za 550 w sosnowcu także o gwarancje się nie martwie. Jutro daję autko bo nie mogę znieść już tych stuków, a w sobotę odbieram także jak pojeżdżę trochę to będę mógł wystawić opinie nt. tych że wahaczy.

Mam pytanie dot. tej gwarancji. Wymieniać mogę u swojego magika, czy żeby mi uwzględnili gwar. musi być to robiony w ASO?

O to raczej powinieneś zapytać sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karcie gwar. napisane jest "pieczątka Autoryzowanej Stacji Obsługi" czy coś w tym stylu także mniemam że musi być ASO. Z drugiej strony można pochytać sobie ów pieczęć z podpisem ale czy ma to sens, czytając poprzednie strony, chyba nie.

 

A wymieniać od razu cały komplet czy tyle te z luzami tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tez master sport ze 3 lata juz i jak narazie bardzo dobrze., no i do tego tanio... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile tys km wytrzymuje ten zawias?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na karcie gwar. napisane jest "pieczątka Autoryzowanej Stacji Obsługi" czy coś w tym stylu także mniemam że musi być ASO. Z drugiej strony można pochytać sobie ów pieczęć z podpisem ale czy ma to sens, czytając poprzednie strony, chyba nie.

 

A wymieniać od razu cały komplet czy tyle te z luzami tylko?

 

Myślę, że chodzi raczej o oficjalny warsztat mechaniczny a nie samoróbkę w garażu;)

 

Ja bym wymienił wszystkie, a te z demontażu które się jeszcze do czegoś nadają zostawił w zapasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na karcie gwar. napisane jest "pieczątka Autoryzowanej Stacji Obsługi" czy coś w tym stylu także mniemam że musi być ASO. Z drugiej strony można pochytać sobie ów pieczęć z podpisem ale czy ma to sens, czytając poprzednie strony, chyba nie.

 

A wymieniać od razu cały komplet czy tyle te z luzami tylko?

jak dostaniesz za wymianę fakturę na której będzie to wyszczególnione to jest ok gwarancja to obejmie (chyba ze majster przy zakładaniu zje...) wtedy zakład (majster) płaci za wymianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem dwa lata temu Lemfordera w inter carsie 1570zł zrobione narazie tylko 25tys km zero jakichkolwiek stuków luzów kilka dni temu miałem przegląd końcówki drążków kierowniczych orginalne nieruszane nadmeinie że drogi u mnie fatalne były po zimie dziura na dziurze kilkanascie razy wpadłem w wieksza dziure niż omijałem wczesniej teraz troche poklejone są ale nadal to fatalne polskie pseudo drogi.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by podsumować, że jeżeli ktoś sam sobie wymienia wahacze to zakup ms jest zdecydowanie bardziej korzystny, korzystny ponieważ za cenę 1kpl lema ma 3 kpl ms. Nawet gdyby miały wytrzymać te 30 tys, po podsumowaniu wychodzi 90; mało prawdopodobne jest ze wszystkie wahacze lema z jednego zestawu tyle przeplatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po upływie około roku i zrobieniu ok 6tkm na kompletnie wymienionym zawieszeniu mastersport, prawy przedni wahacz tzw. banan odmówił posłuszeństwa, nowy febi ok 200 zł, nowy lem ok 350 za szt. Dobrze, że zachowałem stare zawieszenie, które mam zamiar zregenerować, gdyż zamienników regenerować nie chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po upływie około roku i zrobieniu ok 6tkm na kompletnie wymienionym zawieszeniu mastersport, prawy przedni wahacz tzw. banan odmówił posłuszeństwa, nowy febi ok 200 zł, nowy lem ok 350 za szt. Dobrze, że zachowałem stare zawieszenie, które mam zamiar zregenerować, gdyż zamienników regenerować nie chcą.

 

 

a teraz najlepsze :)

 

chcąc reklamować ten wspaniały zawias wysyłasz wszystko do reklamacji,a nie tylko ten wahacz który powiedział papa a oni pewnie do fabryki u skośnookich i czekasz.

Dobrze że zachowałeś przynajmniej te stare wahacze.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd taki pomysł? Reklamujesz wadliwy element a nie cały zestaw, Ziewal niedawno reklamowal o ile dobrze pamiętam... Zresztą po pracy podjade do sklepu motoryzacyjnego i się dowiem, bo nie chce mi się wierzyć W to co piszesz kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności