Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys czytał od poczatku ten temat to bys wiedział ze nie tylko tu sie pisze o MS ale także o LEM i febi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy chyba sobie zdaje sprawę tak w zaokrągleniu liczyc za jeden komplet lema kupimy okolo 3 MS i tu zależy kto co ma jak i gdzie jeździ trzeba sobie przekalkulowac co sie bardziej oplaca ja na przykład nie kupie lema bo mi sie to nie oplaca drogi u mnie sa jakie sa dziurawe jak wszedzie chodz ostatnio coś się ruszyło i łatają ba nawet całkiem nowe odcinki są na MS wydaje mi się że spokojnie rok przejeżdżę ale puki co bazuję na opniach innych na wiosnę sam dam opinie jak faktycznie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się zamówiłem dzisiaj MS odpowiednie do mojego modelu i w sobotę zakładam i się okaże w praniu ile to jest warte:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o zestawie TRW ile na tym km mozna zrobic ,dodam tylko ze auto jezdzi nisko i na 18'

 

 

Na Włocławek to albo czołg, albo śmigłowiec:wsciekly

 

Po jednej trasie z wybrzeża na śląsk przez to "cudowne" miasto mam do wymiany 4 alusie i lewe zawieszenie /MS/...

...a było tak dobrze...:dupablada

 

a na poważnie, to na nasze drogi to chyba rzeczywiście albo czołg, albo je z powietrza omijać :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakbys czytał od poczatku ten temat to bys wiedział ze nie tylko tu sie pisze o MS ale także o LEM i febi...

 

jakbys umial czytac to bys wiedzial ze ten temat jest o MS. a co pisza ludzie nie na temat nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Włocławek to albo czołg, albo śmigłowiec:wsciekly

 

Po jednej trasie z wybrzeża na śląsk przez to "cudowne" miasto mam do wymiany 4 alusie i lewe zawieszenie /MS/...

...a było tak dobrze...:dupablada

 

a na poważnie, to na nasze drogi to chyba rzeczywiście albo czołg, albo je z powietrza omijać :dolamam

no tu sie z tobą zgodze w 100 % drogi we Włocku sa masakryczne dlatego ja jezdze 20km\h hehe i unikam krajowej jedynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem że Niemcy mnie zaskoczą i to w negatywnym znaczeniu, jak pisałem wcześniej przymierzałem się do wymiany wahaczy i miałem dylemat czy mam czy nie wahacze z mniejszą średnicą sworznia nośnego wg modelu wychodziło że powinny być mniejsze sworznie i numer 4B0 407 155 który odszukałem na wahaczy do niczego nie pasował po wielu mailach ze sprzedawcami że jednak mam cieńszy sworzeń i kupiłem wahacze MS (wszystkie komplety z cieńszym sworzniem są droższe nie wiem dlaczego)> Dziś pojechałem raniutko do warsztatu zakładać wszystko ładnie pięknie do czasu zdjęcia tego wahacza i tu zonk jest grubszy sworzeń i muszę wymienić na grubszy i całą zabawę w wymianę wahaczy trak szlafił Jak widać Niemcy też kombinują jak koń pod górę i jak to się ma do nr VIN? lipa A numeru 4B0 407 155 nie mogę dopasować nijak a są i to na obydwu producent TRW sworzeń jest luźny jak w drabiniastym wozie jest z pierwszego montażu po 135kkm

Edytowane przez Kosmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. MS mam od dwóch lat, przejechałem jakieś 19 tyś, po 5 tyś wymieniłem końcówki drążków rozleciały się całkowicie. Auto nie ma zachowanej sztywności, jakby zawieszenie było z gumy. Ogólnie jakoś adekwatna do ceny. Wiem na pewno, że więcej ich nie kupie. Panowie jeśli dobrze poszukacie w necie to znajdziecie ori do 1000 zł. Mi się udało , po wymianie wróciła radość z jazdy. tutaj jest link http://moto.allegro.pl/komplet-oryginalnych-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-i1445754618.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto nie ma zachowanej sztywności, jakby zawieszenie było z gumy.

 

z tym sie z toba zgodze,wczesniej mialem ori i naprawde auto bylo sztywniejsze niz teraz na MS.zauwazylem rowniez iz jazda na MS po dziurach robi wiecej halasu choc sprawdzalem niedawno i wszystko pozadnie trzyma

Edytowane przez stade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. MS mam od dwóch lat, przejechałem jakieś 19 tyś, po 5 tyś wymieniłem końcówki drążków rozleciały się całkowicie. Auto nie ma zachowanej sztywności, jakby zawieszenie było z gumy. Ogólnie jakoś adekwatna do ceny. Wiem na pewno, że więcej ich nie kupie. Panowie jeśli dobrze poszukacie w necie to znajdziecie ori do 1000 zł. Mi się udało , po wymianie wróciła radość z jazdy. tutaj jest link http://moto.allegro.pl/komplet-oryginalnych-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-i1445754618.html

 

30 tyś i cisza po za dolnym bananem jak za 600 zł to chyba warto kupić MS a Twoje ori za 1000 zł chciałbym zobaczyć za pare miesięcy. 1500 zł za ori to minimum taniej nie kupisz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1500 zł za ori to minimum taniej nie kupisz !

 

da rade kupic,tak samo jak da rade kupic nowa turbine za 1300zł :) nie czesto to sie zdaza ale sie zdaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade kupic,tak samo jak da rade kupic nowa turbine za 1300zł :) nie czesto to sie zdaza ale sie zdaza

 

takie rzeczy tylko w Erze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade kupic,tak samo jak da rade kupic nowa turbine za 1300zł nie czesto to sie zdaza ale sie zdaza

łojojoj kolega ma fantazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy tylko w Erze

Szkoda ale niestety to prawda

 

---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

 

da rade kupic,tak samo jak da rade kupic nowa turbine za 1300zł nie czesto to sie zdaza ale sie zdaza

Pewnie że da rade chłopaki w mielcu robią tak że nic tylko nówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy tylko w Erze

 

to ze ty nie masz dojscia do takich rzeczy w takich cenach nieznaczy ze nikt ich nie ma.ale niebede zasmiecal watku ani ci udowadnial swojej racji bo po co ;) to ja jestem szczesliwym posiadaczem nowej turbiny w tak niskiej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygladaja ceny za Odra? w niemcowni drozej jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatw mi nowa turbine do afn za ta cene biore od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalatw mi nowa turbine do afn za ta cene biore od razu

 

sam chcialem kupic ich wiecej na handel jak po sprawdzeniu okazalo sie ze to faktycznie nowka,lecz niestety koles zrobil myk jednorazowo bo potrzebowal kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega niedawno kupił rumunkę za 400 jurków turbo AWX i to była okazja, standardowo chodzą po 600-700. Jakość tych rumuńskich turbin już wiele razy była tematem dyskusji. Ja też kupiłem za 1500 ok półtora roku temu - też rumunkę że tak powiem po znajomości.

Tylko kto wam da gwarancję co jest w środku .. w większości "nowych" turbin z allegro siedzą regenerowane środki, albo chińczyki, których ostatnio się sporo wysypało.

Jak będę kupował kiedyś turbo to tylko tu:

http://motoarena.pl/index.php?go=program_wymiany

proponuję poczytać - warto

 

Ja właśnie w tym miesiącu kupuję MS, nie zauważyłem osobiście różnicy w sztywności, a jeśli tak to na plus. Takie wrażenia to może być kwestia nieprawidłowego montażu lub np źle ustawionej zbieżności/geometrii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam chcialem kupic ich wiecej na handel jak po sprawdzeniu okazalo sie ze to faktycznie nowka,lecz niestety koles zrobil myk jednorazowo bo potrzebowal kasy.

no tak jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności