Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Majka masz i tak połowę wahaczy do wymiany zaraz padnął Ci pozostałe uwierz mi lepiej wymienić już wszystkie, ja juz drugi raz wymieniłem na MS i nie narzekam

 

A czy warto wymienić wszystko - a to co się ze starych nadaje zostawić?

 

PS. Nie trzeba po wymianie całości jechać na geometrię?

Edytowane przez Majka84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet po wymianie jednego wywalonego powinno się jechać na geometrie a co dopiero po 4 lub kompletu :) wymieniaj wszystko stare dobre zostaw na czarną godzinę może się kiedyś przydadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam ze znajomym mechanikiem i powiedział, że lepiej wziąć coś markowego. Wiem, że to temat o MS ale może dacie swoją opinię :)

Polecił coś takiego

Dwa górne (na lewą stronę) http://allegro.pl/lemforder-wahacze-gorne-wahacz-gorny-audi-a6-a4-i3724338182.html

i dwa dolne przednie na obie strony http://allegro.pl/wahacz-dolny-przedni-audi-a4-a6-vw-passat-b5-febi-i3724418265.html

Znacie może tego sprzedawcę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmykaj Majka z tym pytaniem do innego tematu tu nie ma co bałaganić bo jak sama wspomniałaś to temat o MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor zawieszeniu MS z posta #811 ,

przyczyna hałasowania z prawej strony okazał się

wybity drążek kierowniczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracam honor zawieszeniu MS z posta #811 ,

przyczyna hałasowania z prawej strony okazał się

wybity drążek kierowniczy...

To go popraw. Mozliwosc edycji chyba masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 tys km temu lewa strona MS załozona cała ale bez drążków i jak dotąd nie stuka nic.

 

---------- Dodano o 21:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:22 ----------

 

---------- Dodano o 21:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:18 ----------

 

20 tys km temu lewa strona MS załozona cała ale bez drążków i jak dotąd nie stuka nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Master Sporta jest wiele opinii. Ja miałem hamulce MS w Audi a4 i byłem zadowolony. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny do uważam że są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS czy to klocki czy wahacze żadnych problemów z tą marka nie miałem. Zużywają siebtak samo jak poprzedniki. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, koledzy potrzebuje namiar na pewnego sprzedawce zawieszenia MS(rejon dolnegoslaskie) z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem Ms w sierpniu narazie cisza kupowalem na aledrogo u goscia z sosnowca odebralem u niego w sklepie z czesciami samochodowymi dalem kolo 530pln. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalozylem Ms w sierpniu narazie cisza kupowalem na aledrogo u goscia z sosnowca odebralem u niego w sklepie z czesciami samochodowymi dalem kolo 530pln. Pozdrawiam

 

a możesz podac namiar lub nik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możesz podac namiar lub nik

 

http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-b5-gratis-i3892359782.html

u tego goscia wyszukalem na aledrogo zadzwonilem i nawet nie musialem klikac kup teraz bo gosc mial 5 kompletow dostepnych od reki.

Z innej beczki czy ktos patrzyl na stronke MS tam te ceny sa rozne i calkiem inne niz u gosci na portalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-b5-gratis-i3892359782.html

u tego goscia wyszukalem na aledrogo zadzwonilem i nawet nie musialem klikac kup teraz bo gosc mial 5 kompletow dostepnych od reki.

Z innej beczki czy ktos patrzyl na stronke MS tam te ceny sa rozne i calkiem inne niz u gosci na portalach

 

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis rowniez zdecydowalem sie na montaz zawieszenia MS. Montuje komplet, zobaczymy ile wytrzyma, choc mechanik "krecil nosem", chyba nie za bardzo wierzy w MS, no nic zobaczymy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie... wymieniałem w poprzednim passacie B5 zawieszenie na MS (480zł), jednak ogólnie jakoś super zadowolony nie byłem po ok 10 tyś powoli coś się odzywało... teraz też powoli przymierzam się wymiany ale do FL w TDI, który jest znacznie cięższy chciałem kupić już inny zestaw ale wiem, że nie będzie to MS... ale jaki ?? nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flennor albo ruville

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kup ruvilla za 800zł. Ja mam już ponad 20 tys nalatane i nic się nie dzieje - zero stuków. Na początku zerwały mi się gumy w górnych wahaczach, bo mechanik dokręcił śruby górne na podniesionym aucie (gumy zerwało po 2tys km). Po wymianie tulejek wszystko jest idealnie, mimo, że w niejedną dziurę wpadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim przykładzie mogę polecić MS. Zamontowałem cały zestaw - oprócz końcówek drążków dokładnie 23 maja 2011 (z ciekawości sięgnąłem po kartę gwarancyjną). Do dziś przejechałem 37500 km - zero stuków, puków. Montowany w górze, skręcany na dole. Końcówki pisali ludzie na forum, że słabe, a stare miałem jeszcze w b.dobrym stanie dlatego leżą do dziś. W maju 2011 za zestaw dałem 550 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowany komplet przy 235000 zobaczymy jak będzie, montaż nieskomplikowany, zajelo mi to ok 6h, na podworku, została tylko zbieznosc, bo cos się zle prowadzi, ale to już drobiazg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności