Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie ten kabel remote podłącza sie do wzmaka i do radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie masz moje schematy jak podłaczyć wzmak i glosniki - tam masz wszystko opisane:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1234582#post1234582

 

Ewentualnie masz ty obrazek na przykładzie twojego wzmaka.

schemat 3.jpg

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wam wzmaki i suby :) właśnie zamontowałem u siebie w tylnych drzwiach głośniki Signat H16 i dźwięk jest wspaniały, lepszy niż się spodziewałem. Bas czuć nawet na plecach jak się siedzi na przednich fotelach :D Coś pięknego. Na dniach dokupuję drugi komplet Signatów na przód + jakieś dobre zwrotki (z tyłu zwrotek nie mam).

 

Jak ktoś się zdecyduje na Signaty H16 to widzieć powinien, że jest to wersja "OEM" :) tzn. bez zwrotnic, tweeterów, kabli, maskownic, śrubek itp tylko same woofery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co wam wzmaki i suby właśnie zamontowałem u siebie w tylnych drzwiach głośniki Signat H16 i dźwięk jest wspaniały, lepszy niż się spodziewałem. Bas czuć nawet na plecach jak się siedzi na przednich fotelach Coś pięknego. Na dniach dokupuję drugi komplet Signatów na przód + jakieś dobre zwrotki (z tyłu zwrotek nie mam).

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - a wiesz jaki masaż możesz otrzymać w konfiguracji wzmak+sub :)::)::):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apetyt rośnie w miarę jedzenia - a wiesz jaki masaż możesz otrzymać w konfiguracji wzmak+sub

 

a no taki , że mam lusterko prawe do wymiany przez suba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no taki , że mam lusterko prawe do wymiany przez suba

 

Hahaha no to widzę Piotrze, że sprzęcik już złożyłeś i wrażenia bynajmniej pozytywne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no delikatnie mówiąc...

jeszcze przód do wymiany ... :

- morel dotech ovation 6

- DLS R6A + jakiś tweeter

- PHASE EVOLUTIOS CS 165.2

 

coś z tego wyląduje z przodu ....

 

I albo będzie to pasywnie albo aktywnie . Tylko , że do aktywki potrzebuje jeszcze jednego wzmaka i druga instalację kabli bo na 31mm ciężko dla wzmaki utrzymać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, żeby oblukać i odsłuchać tego co nam nawsadzałeś na ogólnopolskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma takiego szału ...

 

Rockford Fosgate Power T600/4

JL 12 3v3

ALpine 9835R

i porządne wygłuszenie drzwi matami STP

w drzwiach siedzi jeszcze zbieranina aby coś grało ... i to mnie strasznie boli jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już pewnie zauważyłeś jestem zielony w temacie ca xD, dlatego mam kolejne pytanie. Wspominałeś wcześniej o jakimś mostku dla suba i td.

Ponumerowałem wejścia, czy mógłbyś mi wyszczególnić co gdzie mam podłączyć?

 

Wszystko już zamówiłem, niestety z wygłuszeniem muszę sie wstrzymać bo na dobre wygłuszenie brakuje mi środków.

schemat 3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod 5,6,7,8 podłączasz przód a 1i4 mostkujesz dla suba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem? 1 i 8-to jest jeden głośnik przedni, 6 i 7 to jest drugi głośnik przedni, a do 1 i 4 podłączam suba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jeden głosnik podłączasz pod 5i6 drugi pod 7i8 a sub pod 1i4 .. tak mi się wydaje ale powinieneś mieć dokumentacje do wzmaka i tam wszystko łądnie napisane .. upewnij się dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5i7 - lewy przód 6i8 prawy przód 1i4 mostek na suba, przy czym 5,6,1 to kanały minusowe a 7,8,4 to kanały plusowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, this is not possible with your browser.

 

To juz wiem gdzie podłączyc kabel remote do wzmaka, ale gdzie go ppdłączyc do radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski przewód z białym paskiem często jest na nim napis lub tak jak ja miałem karteczka z napisem REMOTE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło dziś do mnie to radio: http://allegro.pl/okazja-jvc-kd-avx-1-dvd-i1593582534.html

 

Mam problem, w załączonych zdjęciach mam kable które do niego dostałem. Potrzebuje rady kogoś kto to trochę ogarnia.

 

Do czego jest ten żółty kabel z kostką po środku? Czy powinien on być gdzieś podłączony? Jest jeszcze taki fioletowy kabel bez obudowy, czy mam go gdzieś podłączyć? Pozostała jeszcze pęknięta kość, czy tam coś powinno być?

 

Wiem że to nie jest ten dział, lecz nie mogę założyć nowego tematu.

111.jpg

222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleego zolty kabel to kabel do podlaczenia pamieci czyli normalnie dajesz na niego napiecie +12v,pekniecie to miejsce pewnie ,gdzie powinien byc wlasnie zolty kabel wsuniety zakonczony wsuwka,nie wiem o jaki fioletowy ci chodzi,

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten żółty powinien iść tam gdzie jest pękniete?

 

A co do fioletowego zaznaczyłem go na zdjęciu

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli fioletowy masz złączony z tym niebiesko białym to jest właśnie remote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności