Skocz do zawartości
Navkol

Czujniki cofania (nieoryginalne)

Rekomendowane odpowiedzi

Moze podasz jakas aukcje do tych czujnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to wygląda z nieoryginalnymi, bo mam oryginał, ale podejrzewam, że na klej na gorąco z pistoletu byłoby idealnie

Tak tez zrobilem i jest dobrze, czujki zalozone i dzialaja elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1047668887_oryginalny_parktronic_najlepsze_czujniki_cofania.html

tu na przykład, ale widzę że gość wyprzedaje stare modele, mogę załatwić nowe mdele, rewelacyjne z możliwością montowania wyświetlacza z tyłu, tak że odbija się w lusterku, bajer na maxa i czujniczki małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie zamontowalem cos takiego : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170434089972&ssPageName=STRK:MEWNX:IT . Nie potrzeba nic wiercic by to zamontowac , a sam montaz to zaledwie pare minut . Dziala rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakaś konkretną aukcje prosze podajcie dotyczaca czujników parkowania wraz z otwornicą. Coś na prawdę sprawdzonego. Interesuje mnie tylko i wyłącznie dźwiękowe ostrzezenie, podpięcie pod lampe wstecznego itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie zakupiłem czujniki z valeo i niestety po zdjęciu zderzaka dostrzegłem wielka brzydka belkę która może sprawić problemy podczas wiercenia otworów na czujniki.

 

Tak wiec mam pytanie do osób które dały rade wywiercić otwory w zderzaku tuz na ta belka (bo tak się chyba da) w tej takiej jakby piance. Czy ktoś mógłby mi podać odległości w którym dokładnie miejscu są otwory... przede wszystkim chodzi mi o wysokość. Aby się nie okazało ze na cztery sensory mam 5 lub więcej otworów.

 

pozdrawiam,

 

hazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

 

Is there anybody out there?

 

 

pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mozecie wrzucic tutaj fotki wersji Kombi FL z nieoryginalnymi czujnikami. Zastanawiam sie nad zalozeniem ale nie wiem jak to bedzie wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy mozecie wrzucic tutaj fotki wersji Kombi FL z nieoryginalnymi czujnikami. Zastanawiam sie nad zalozeniem ale nie wiem jak to bedzie wygladac.

 

proszę bardzo, z tym, że fotki trochę ciemnawe

 

czujniki przednie:

 

PICT0232.JPG

 

czujniki tylne:

 

PICT0240.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx.

Z przodu wygladaja swietnie. A ktos montowal z tylu na tej niemalowanej listwie pod zderzakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktos montowal z tylu na tej niemalowanej listwie pod zderzakiem?
moze byc za duzy kat i czujniki moga "sfirowac".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze byc za duzy kat i czujniki moga "sfirowac".
Mozna ewent zamontowac je na takich podkladkach scietych, ktore wyreguluja ten kat, ale wtedy czujniki beda ciut odstawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktos montowal z tylu na tej niemalowanej listwie pod zderzakiem?

To sie raczej nie uda, po pierwsze jest troche za nisko (dlatego czujniki w orginalnej listwie skierowane sa delikatnie ku gorze) a po drugie listwa zaraz z gory leci pod katem w dol, z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna ewent zamontowac je na takich podkladkach scietych,
i wyobraz sobie jak to bedzie wygladalo ;)
listwa zaraz z gory leci pod katem w dol,
tak jak mowisz :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Jericho

Mozna ewent zamontowac je na takich podkladkach scietych,

 

i wyobraz sobie jak to bedzie wygladalo

 

Cytat:

Napisał Hudzior

listwa zaraz z gory leci pod katem w dol,

 

tak jak mowisz

W jakims modelu BMW widzialem, ze czujniki byly pod katem, cofniete do srodka w takich malych tulejkach/kanalikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz poprobowac, ja mam czarna dokladke, bo zmienilem na pdc to ta co mi zostala za koszty wysylki moge ci podeslac.

jak pokombinujesz i wyjdzie to bedzie konkurencja dla oryginalnego pdc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakims modelu BMW widzialem, ze czujniki byly pod katem, cofniete do srodka w takich malych tulejkach/kanalikach.

Moze w seri 3 E46

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/BMW_E46_Touring_rear_20080103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest ory, i nie sa pod katem tylko "prosto"

To moze troche zle widac na tej fotce, ale one napewno ida troche pod katem do gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności