Skocz do zawartości
Gość rofor

Czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę komplikuje sprawę, no ale ok, przynajmnij wiem gdzie szukać. Dziękuje za wskazówkę

 

Czy to jest złącze wielopinowe?

 

Na koncu lewej podluznicy od strony silnika sa umieszczone wtyki. Dostaniesz sie tam po demontazu kola i wyjeciu przedniego plastikowego trojkata nadkola. Przykrecony jest do zderzaka plyty pod silnikiem i nadkola.

Wtyki oczywiscie wielopinowe hermetyczne. Etyk od pdc ma 8 pinow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba, jeszcze raz dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Panowie moze orientujecie sie jakie sa koszty instalacji czujnikow na przod i tyl w pasku b6 ?? Mam tez radio RNS 510 wiec mozna to chyba tez pod radio jakos podpiac zeby miec wizualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tysiaku się zmieścisz, jak dobrze będziesz szukał gratków na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jakie czujniki możecie mi polecić do mojego passka b6. Radio mam najgorsze z możliwych :mad: wiec podpinka do niego odpada. Fajna by byla jakaś mała wizualizacja typu kreski odległości i dźwięk. Co wy na to jest coś sensownego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanko!!!

Jakie czujniki polecacie do passata b6. Interesują mnie bardzo dobre zamienniki lub ori które będą działały u mnie. Nie chce wymieniać jakiś podzespołów by ori działały wiec jeśli ori tego manewru potrzebują to odpadają

Co sadzicie o takich:

http://allegro.pl/czujniki-parkowania-8x-rewelacyjne-plaskie-sensory-i3456181468.html

 

http://www.ebay.ie/itm/PDC-Einparkhilfe-Ruckfahrwarner-Parktronic-Mod-3-21-Grau-fur-VW-Passat-3c-/140757975744?pt=DE_Autoteile&hash=item20c5d442c0

 

http://www.ebay.ie/itm/FRONT-REAR-PARKING-SENSOR-KIT-VW-PASSAT-B5-B6-POLO-6N-/350765506132?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item51ab40de54

 

Ktore są odpowiednie a może znacie lepsze. Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tysiaku się zmieścisz, jak dobrze będziesz szukał gratków na alledrogo.

 

To w sumie nie duzo. Ale cena zapewne bez robocizny, a ja niestety nie mam drygu majsterkowicza :( Zanajac zycie cos mi peknie lub cos zostawie nie zamontowane, dlatego tez wolal bym zaplacic za to zeby bylo zrobione dobrze. Pytanie tylko kto oprocz aso bawi sie w takie *******y jak montowanie czujnikow;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że aso może tego nie ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuj pomocy w montażu ori czujników przód i tył z OPS w moim B6 z 2008 roku. Okolice Szczecina ewentulanie ok 200 km mogę podjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

poszukuj pomocy w montażu ori czujników przód i tył z OPS w moim B6 z 2008 roku. Okolice Szczecina ewentulanie ok 200 km mogę podjechać.

 

tutaj jest odpowiedni temat na takie pytania

 

http://forum.vw-passat.pl/forums/41-Szukam-uslug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, czym się różni OPS od PDC? Bo nie rozumiem i nie chce nowego tematu zakładać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PDC to system czujników parkowania, a OPS to wizualizacja tych czujników na radiu w aucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam PDC z OPS to mogę dołożyć asystenta parkowania bez dokładania dodatkowych czujników parkowania (4 przód + 4 tył)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jeszcze są te dwa? Lusterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedni zderzak ma 6, dodatkowe na koncu zderzaka zaraz przy wnece kola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ponawiam pytanko!!!

Jakie czujniki polecacie do passata b6. Interesują mnie bardzo dobre zamienniki lub ori które będą działały u mnie. Nie chce wymieniać jakiś podzespołów by ori działały wiec jeśli ori tego manewru potrzebują to odpadają

 

Ktore są odpowiednie a może znacie lepsze. Dzięki z góry za pomoc

Ja zamontowałem nówki VALEO szczegóły opisałem w warsztacie B6 tu: http://forum.vw-passat.pl/threads/137018-Instrukcja-B6-sedan-czujniki-parkowania-tyl-wymiana

Polecam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy. a mianowicie nie dziala mi przedni prawy czujnik. pierwsza kontrola kompem zwarcie do masy. po wymianie na troche inny czujnik wizualnie pasowal ale mial inny poczatek 4H0 a nie 3C0 wiec i bład wyskakiwal ze tylko prawy przedni, bez dodatkowych informacji. po kolejnej wymianie czujnika tym razem na taki jaki byl pierwotnie w aucie czyli 3C0 919 275 S dalej piszczy i nie działaja czujniki parkowania. pod kompem jeszcze nie bylem ale czy to juz nie awaria czegos innego? czy jest mozl iwe ze dwa kupione czujniki (allegro) byly zle lub uszkodzone? dodam ze czujniki od tego samego gościa. czy moze byc ze wiazka byla tylko uszkodzona do jednego czujnika a nie do wszystkich z przodu?

 

 

wiązka była uszkodzona. po naprawie wielki jakis fachowiec tak polaczyl pourywane przewody ze zaśniedziały i połaczone były tylko na skręcenie a nie polutowane.

Edytowane przez driver229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję założyć czujniki nieoryginalne podłączane pod światła wstecznego. Chciałbym się dowiedzieć czy podłączając centralkę pod światła wstecznego komputer nie będzie wyświetlał błędu?

Gdzie znajdę wiązkę z przewodem od światła wstecznego, po stronie kierowcy czy pasażera?

Dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znajdę wiązkę z przewodem od światła wstecznego, po stronie kierowcy czy pasażera?

 

najlepiej się podłączyć w lewym boczku bagażnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności