Skocz do zawartości
Gość fanzol

Kierownica multifunkcyjna a zwykła

Rekomendowane odpowiedzi

Artur albo AB ewentualnie T to taśma na full obawiam sie że sam tego nie zakodujesz

 

czemu tak obstawiasz że sam nie dam rady? wszystko jest tu opisane wiec raczej nie powinno byc problemu chyba że wystąpią jakieś niespodziewane problemy.

Edytowane przez CeliN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć ori kabel a vcds tego nie potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć ori kabel a vcds tego nie potrafi

 

A mój VCDS potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy dobrze po kompletowałem graty. A wiec tak. Pasek oryginalnie bez multi ze zintegrowanym modułem 5K0953569AA jak sie domyślam multi nie obsługuje. do tego 3C9953501BP i 3C9953502C.

Niemiec chciał miec ładniejsza kierownice z guzikami i założył 3C8419091BE E74 :P Tylko nie podłączył. Poza kiera nie ma nic. Z tego co wyczytałem potrzebuje pająka 5K0953569T lub AB i wiązkę z wyjsciem na multi 3C8971584A.

Znalazłem na ogłoszeniach pająka z manetkami 5K0953569T, 3C5953502E, 3C5953502BM. Będzie to banglac w tym zestawieniu? Te manetki z początkiem 3C5 beda pasować jak u mnie siedza 3C9? Bo nie wiem jaka jest w nich różnica. Będą problemy z kodowaniem? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetka od sedana nie ma tylnej wycieraczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr dziękuję za oświecenie mojego ciemnego umysłu. Bo kupił bym sobie od sedana i doszedł bym do tego po montażu:debil A reszta będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Gdybyście mogli rzucić okiem i potwierdzić czy się uda założyć MF:

 

W samochodzie siedzi teraz: kierownica 3 ramienna, poduszka powietrzna pod 1 nabój, moduł kierownicy AH, Gateway L, czerwone zegary, sterowanie z manetki.

 

Kupuję wiązke 1K0 971 584 C oraz kierownicę jak na zdjęciu tyle że bez poduszki bo moja pasuje - http://4.bp.blogspot.com/__kjL7rUis08/ScTlKQHwRFI/AAAAAAAAFU8/0A5ZfNvNQY4/s400/2009%2BVolkswagen%2BPassat%2BVariant%2Binterior.jpg

 

Po złożeniu odpowiednie kodowania.

 

Czy o czymś zapomniałem? Może taśmę też trzeba wymienić?

 

Z tego co rozumiem z innych postów przy tym module mógłbym pójść o krok dalej i kupić kierownicę od b7 przy moim module ale będzie działać tylko 8/12 przycisków chyba że wymienię wyświetlacz na biały?

 

Dziękuje za odp

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce założyć w swoim Passku b6 2009r, białe zegary kierownice multifunkcyjna od b7.

Aktulanie mam czteroramienna kierownice.

Kupiłem już kierownice, poduszkę, oraz taśmę kierowniczą pod multifunkcje.

Czy ktoś orientuje się co jeszcze muszę dokupić?

 

Z góry dziekuję :hug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chce założyć w swoim Passku b6 2009r, białe zegary kierownice multifunkcyjna od b7.

Aktulanie mam czteroramienna kierownice.

Kupiłem już kierownice, poduszkę, oraz taśmę kierowniczą pod multifunkcje.

Czy ktoś orientuje się co jeszcze muszę dokupić?

 

Z góry dziekuję :hug

Moduł pod kierownicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem potrzebuję wiązki i modułu:

 

1k0971584L

1K0953549AH

 

Czy wszystko się zgadza i po zamontowaniu tego wszystkiego oraz kodowaniu wszystko powinno sprawnie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem potrzebuję wiązki i modułu:

 

1k0971584L

1K0953549AH

 

Czy wszystko się zgadza i po zamontowaniu tego wszystkiego oraz kodowaniu wszystko powinno sprawnie działać?

 

w zasadzie nic się nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy taśma z końcówka AB obsłuży kierownice z łopatkami DSG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy czy taśma z końcówka AB obsłuży kierownice z łopatkami DSG?

 

Nie obsłuży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeczytałem cały temat odnośnie kierownicy multifunkcyjnej ale nikt nigdzie nie napisał co z podgrzewaniem kierownicy.

Mam passata b6 2010 z multifunkcją i chciałem ją zmienić na podgrzewaną z b8 lub golfa VII. W zasadzie rodzaj kierowniucy nie ma dla mnie znaczenia byle było i działało podgrzewanie, jest to jedyny powód dla którego chcę zmienić kierownicę.

Proszę o info czy da się dołożyć podgrzewanie kierownicy do b6 i ewentualnie jak to zrobić, jakie części są potrzebne (pomijając samą kierownicę) i jak to zakodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, przeczytałem cały temat odnośnie kierownicy multifunkcyjnej ale nikt nigdzie nie napisał co z podgrzewaniem kierownicy.

Mam passata b6 2010 z multifunkcją i chciałem ją zmienić na podgrzewaną z b8 lub golfa VII. W zasadzie rodzaj kierowniucy nie ma dla mnie znaczenia byle było i działało podgrzewanie, jest to jedyny powód dla którego chcę zmienić kierownicę.

Proszę o info czy da się dołożyć podgrzewanie kierownicy do b6 i ewentualnie jak to zrobić, jakie części są potrzebne (pomijając samą kierownicę) i jak to zakodować?

 

No to masz po problemie VW nie przewidział podgrzewania kierownicy w Paszczaku :). Był już nawet ktoś kto kupił kierę od Touarega podgrzewaną ale chyba projektu nie skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe a ja mam pytanie czy sterownik Part No SW: 3C9 953 501 BB HW: 5K0 953 569 R obsłuży Multifukcje oraz łopatki DSG ?

Ten sterownik niestety nie jest opisany na rosstechu i nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja u siebie mam moduł 3C9 953 502 C. Niestety nie obsługuje on multifunkcji. Jakiego modułu mam szukać, aby obsłużył MF 12-przyciskową z łopatkami DSG? Bardzo proszę o rzeczową odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów serdecznie! Mam taki mały problem, kupiliśmy ostatnio z narzeczonym samochód i niestety troszke się daliśmy oszukać - na zdjęciach samochód posiadał kierownicę wielofunkcyjną a po przejechaniu 150 km w celu kupna samochodu okazało się że tak owej nie ma... Niestety na drugi dzień czekała nas przeprowadzka wiec samochód dla świętego spokoju kupiliśmy otóż moje pytanie czy myślicie że dałoby się zamontować taką kierownicę chodzi o Passata 2011, 2.0, diesel trendline nie wiem co jeszcze napisać zeby dało się to ocenić mnie jako kobiecie wszystko jedno jaka kierownica ale męska część rodziny wymarzyła sobie takie coś no i co teraz zrobić...

Pozdrawiam z nadzieją pomocy

Maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności