Skocz do zawartości
Gość fanzol

Kierownica multifunkcyjna a zwykła

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie do swojej trójramiennej kierownicy chciał bym zamontować same przyciski (8 przycisków) [to pewnie stara bo nowa to o ile dobrze pamiętam 12 przycisków posiada] i uruchomić MFA mam duży wyświetlacz

Obecnie posiadam sterownik 3C0 953 549L

 

thomeck właśnie na alledrogo nie widzę z AH żadnego na ebayu to koszty około 280 + koszt wysyłki będę poszukiwać może coś gdzieś kiedyś się trafi :)

 

Co do sterownika to muszę mieć AF bądź AH ? czy może być ten z oznaczeniem P czy to będzie to samo co L który już posiadam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na ebayu to koszty około 280
Dawaj linka do ciekawych aukcji bo to cena mega promocyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie do swojej trójramiennej kierownicy chciał bym zamontować same przyciski (8 przycisków) [to pewnie stara bo nowa to o ile dobrze pamiętam 12 przycisków posiada] i uruchomić MFA mam duży wyświetlacz

Obecnie posiadam sterownik 3C0 953 549L

 

thomeck właśnie na alledrogo nie widzę z AH żadnego na ebayu to koszty około 280 + koszt wysyłki będę poszukiwać może coś gdzieś kiedyś się trafi

 

Co do sterownika to muszę mieć AF bądź AH ? czy może być ten z oznaczeniem P czy to będzie to samo co L który już posiadam ?

Wybierz któryś z tych z napisem highline

C0-953-549-A SW 0010 Midline - -

3C0-953-549-B SW 0010 Highline 1.3 -

3C0-953-549-E SW 0015 Highline 1.3 -

3C0-953-549-H SW 0015 Midline - -

3C0-953-549-J SW 0010 Midline - -

3C0-953-549-K SW 0015 Highline 1.3 -

3C0-953-549-L SW 0010 Midline - -

3C0-953-549-M SW 0015 Highline 1.3 -

3C0-953-549-P SW 0015 N/A - -

3C0-953-549-AB SW 0020 N/A - -

3C0-953-549-AC SW 0020 Highline 1.3 -

3C0-953-549-AD SW 0020 Midline - -

3C0-953-549-AE SW 0020 Highline 1.3 -

3C0-953-549-AF SW 0020 Highline 1.3 -

3C0-953-549-AH SW 0030 Highline 2.0 -

3C0-953-549-AJ SW 0030 Highline 2.0 -

3C0-953-549-AK SW 0025 Highline 2.0 #2

3C0-953-549-AT SW 0025 Midline - -

3C0-953-549-BA SW 0025/0030 Midline -

Tylko sw musi być takie samo jak na starym module lub wyższe.

Edytowane przez TheStig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój też ciągnąłem z anglii, trochę drożej bo wyszło coś koło 340 z wysyłką jak dobrze pamiętam. Jak masz za 280 to kupuj i się nie zastanawiaj. Przyszłościowo do następnych modów się przyda (kierownica 12 przycisków, współpraca z licznikiem premium lub biały fis). Tylko musi być od passata, bo jak szukałem były też od skody z końcówka ah itp, początek tylko inny. W wyglądzie podobny, ale to nie to samo. Ten sterownik na pewno jest do 12 przycisków

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

na ebayu jest, tylko uważaj bo w opisie jest AH a na zdjęciach jest L na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 przyciskowa tez działa świetnie z białym i kolorowym licznikiem, nie potrzeba do tego modułu ah,AK czy aj, moduł nie ma tutaj nic do gadania, tylko gateway.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy do dwunastoprzyciskowej kierownicy pasuje wiązka 1K0 971 584 L, czy musze szukać innej? Bo zacząłem kupować z myślą o 8 przyciskowej.

 

Przepraszam za zaśmiecanie wątku powyższym głupim pytaniem, zakupiłem właśnie komplet manetek 3C5953513AL z modulem AJ, zwijak to 3C0959653B, w watku znalazlem ze potrzebna wiązka zależy od rodzaju poduszki 5K0 971 584 C lub 3c8 971 584 A. Dzieki romeo9999.

Edytowane przez Spyx
lenistwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stig mam duże MFA oczywiście to czerwone nie nowy biały, obecnie muszę wy stopować z wymianą kiery bo nieoczekiwanie klękło turbo a za mną aż siwa wiocha została ,

 

będę śledzić temat jak się naprawię :D to będziemy modyfikować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem do nich w sprawie 1K8419091AC G0L i otrzymałem odpowiedź, że będzie pasowała pod warunkiem wymiany modułu 5K0 953 569 T na nowszy... Z lektury wątku wynika, że mając 5K0 953 569 T wymiana powinna być bezbolesna. Coś pominąłem?

 

Nic nie pominąłeś ;) Możesz śmiało przekładać.

 

Była kierownica multifunkcyjna, 12 przycisków:

 

Kierownica: 3C8419091BE E74

Poduszka: 3C8880201L

Wiązka: 3C8971584A

 

Kierownica R-Line:

 

Kierownica: 1K8419091AB G0L

Poduszka: 5K0880201AC 81U

Wiązka: 5K0971584D

 

Moduł: 5K0953569T

 

20150320_164951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość założenia samych przycisków do kierownicy ? Mam passata b7 z 2011roku ale nie mam kierownicy multifunkcyjnej, na ebay-u znalazłem przyciski z modułem :

http://www.ebay.ie/itm/151665754224?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Jeżeli przyciski by pasowały to jaki numer wiązki mam szukać ?

Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

 

Moduł mam 3C5 953 501 BC

Edytowane przez lopezzo33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

Od jakiegoś czasu walczę z 8 przyciskową kierownicą multifunkcyjną w B6 z 2009r. z białymi zegarami. Wszystko "prawie" działa z jednym małym wyjątkiem a mianowicie bez przycisku "menu". Przerabiałem już kilka modułów kierownicy od takiego z końcówką K do AC. Wymieniona została też manetka na taką bez sterowanie kompem. Sprawdzona została wiązka poduszki i wszystko gra. Kodowania były sprawdzane już różne z manetką kompa i bez, ale to nic nie zmienia bo wejść do menu można tylko poprzez przytrzymanie strzałki niezależnie od kodowania. Nie przejmował bym się tym zbytnio, gdyby nie fakt, że założyłem moduł BT i bez przycisku "menu" nie jestem w stanie przejść do pozostałych funkcji.

Panowie wielka prośba o pomoc, jakieś sugestie co jeszcze można sprawdzić?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

-------------------------------------------

 

Koledzy, może jednak ktoś pomoże ?

Edytowane przez moyrez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj nagle przestały działać mi przyciski od kierownicy wielofunkcyjnej, nie działa też ich podświetlanie ani klakson. Sprawdziłem bezpieczniki i są w porządku ale jak przy nich grzebałem i zaglądałem pod fotel to zapaliła się także kontrolka Airbag Fault. Przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego wątku. Bardzo proszę o pomoc co może być przyczyną awarii i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestały działać mi przyciski od kierownicy wielofunkcyjnej, nie działa też ich podświetlanie ani klakson

Strzelam - wypięcie, przetarcie, przerwanie taśmy. Moim zdaniem pasuje zdjąć poduchę i zerknąć co się tam dzieje, bo może problem mechaniczny.

 

i zaglądałem pod fotel to zapaliła się także kontrolka Airbag Fault

Być może nieświadomie rozłączyłeś kostkę od airbaga fotela i stąd błąd. Sprawdź kostki pod fotelem, ale nawet choćbyś znalazł wypiętą i wpiął, to błąd sam nie zniknie, tylko konieczny jest VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość założenia samych przycisków do kierownicy ? Mam passata b7 z 2011roku ale nie mam kierownicy multifunkcyjnej, na ebay-u znalazłem przyciski z modułem :

http://www.ebay.ie/itm/151665754224?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Jeżeli przyciski by pasowały to jaki numer wiązki mam szukać ?

Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

 

Moduł mam 3C5 953 501 BC

 

 

Witam,

 

Dołączam sie do pytania, czy ktoś kupił te guziki i faktycznie pasują? Ja akurat mam CC z 2011 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Dołączam sie do pytania, czy ktoś kupił te guziki i faktycznie pasują? Ja akurat mam CC z 2011 roku.

To są przyciski do kierownicy golfa, w CC moduł jest w prawej manetce

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem cały wątek i nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie;

Mam passat z 2006 roku chcę zamontować kierownicę z 8 przyciskami, obecnie mam kierownicę troramienną. Moduł kierownicy jest 3C0953549A a Gateway 3C0907530C.

Co dokładnie muszę zakupić ?

1. Kierownica to oczywiste

2. Moduł kierownicy i tu jaki ? (w przyszłości nie będe zmieniał kierownicy na 12 przycisków)

3. Gateway ?

4. Zwijak i tu jaki nr ?

5. Czy wiązkę należy tez kupić czy można ją przerobić ?

6. Czy poduszka może zostać ?

 

Może ktoś mam komplet na sprzednie chętnie odkupię info proszę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Przeczytałem cały wątek i nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie;

Mam passat z 2006 roku chcę zamontować kierownicę z 8 przyciskami, obecnie mam kierownicę troramienną. Moduł kierownicy jest 3C0953549A a Gateway 3C0907530C.

Co dokładnie muszę zakupić ?

1. Kierownica to oczywiste

2. Moduł kierownicy i tu jaki ? (w przyszłości nie będe zmieniał kierownicy na 12 przycisków)

3. Gateway ?

4. Zwijak i tu jaki nr ?

5. Czy wiązkę należy tez kupić czy można ją przerobić ?

6. Czy poduszka może zostać ?

 

Może ktoś mam komplet na sprzednie chętnie odkupię info proszę na priv.

 

tylko

1 i 2.

Moduł z końcówką np. E - ja taki włożyłem (jest gdzies spis - kazdy ktory ma napisane "Highline")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktoś obrazkową instrukcję jak wymienić zwijak (taśmę) airbag Passacie b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tylko taki filmik:

 

czy w passacie procedura wygląda tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem tylko taki filmik:

 

czy w passacie procedura wygląda tak samo?

 

do momentu zdjęcia zwijaka identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielas: dziękuję w takim razie przyszłym tygodniu się za to zabieram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności