Jump to content

DemoniK

 • Content Count

  152
 • Joined

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About DemoniK

 • Birthday 03/31/1979

Informacje osobiste

 • Imię
  Dominik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  PL

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B8 2.0 TSI 220KM DSG6
 • Rok produkcji
  2017

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @googieTak wynika z opisu na stronie. Cały ten koncept opiera się na podłączonym telefonie. Tak na marginesie to obecnie każda szanująca się nawigacja w telefonie potrafi zapamiętać miejsce parkowania.
 2. Miałem podobny dylemat. 180 w zupełności by mi wystarczyło, ale przeważyły niepokojące zgłoszenia na temat DSG7. DSG6 to sprawdzona konstrukcja ze sporym zapasem co udowadniają tunerzy. Dla mnie to sygnał, że z trwałością tym bardziej będzie ok przy fabrycznych parametrach. Mogę się teraz mylić, ale również obroty przy jeździe autostradowej wypadały na korzyść DSG6 (w sensie niższe). P.S. Konto zarejestrowane 1h temu, a już mogłeś założyć nowy temat. Świat zwariował?
 3. Nie, nie chodzi mi o samoczynne ruszanie w takiej sytuacji, a zwyczajne odpalenie silnika. Wiesz co...to nie pierwsza taka różnica. Podobnie mam z Easy entry/exit, czyli komfortowe wsiadanie/wysiadanie poprzez przesuwanie fotela kierowcy. Mojego odebrałem pod koniec Maja tego roku i...nie mam tego. Funkcjonalność została "wstrzymana" i powróci w 2018r. Mogę oczywiście to włączyć poprzez interfejs, ale sama opcja zniknęła z Discover.
 4. Jeździłem testówkami z DSG i każda samoczynnie odpalała silnik, gdy poprzedzające auto ruszyło. W moim nigdy tak się nie dzieje. Bez względu na to czy mam włączone ACC, czy nie. Instrukcja milczy na ten temat. Znalazłem jedynie fragment, który sugeruje, że silnik powinien się odpalić w takiej sytuacji bez względu na stan ACC. Ktoś orientuje się jak to włączyć?
 5. Może warto dodać, że moduł korzysta z bluetooth i GPS w telefonie - nie tego w samochodzie.
 6. Na pewno coś mi umyka. Czy oprócz atrakcyjnej ceny jest jeszcze jakaś wartość dodana? Do czego używacie/planujecie używać tego modułu?
 7. 03-10-2017: 1.8 TSI tylko z DSG, więcej TDI-DSG7
 8. Zrobiłem jak mówiłem i bez zmian. Jeszcze raz ściągnąłem kontakty - bez zmian. Dopiero zmiana sortowania z „po nazwisku” na „po imieniu” momentalnie sprawiła, że pojawiły się zdjęcia kontaktu, z którym właśnie rozmawiałem.
 9. Wyjdzie gm to zrobię ustawienia fabryczne i zobaczymy.
 10. Jeszcze GM musi wyjść [emoji6] Zdjęcia u mnie owszem zaczęły się pojawiać (beta 10), ale tylko dla rozmów przychodzących. Gdy ja dzwonię - zdjęć brak [emoji100]
 11. Czym odgrzybiałeś? W poprzednich passatach pomagała tylko chemia. Ozonowanie, czy ultradźwięki nie dały rady. W sumie nie zaszkodzi odgrzybić... przed wizytą w aso w przyszłym tygodniu. No szokujące to. Klima u mnie chodzi cały czas.
 12. Czy ktoś zmagał się z nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z nawiewów? Najmocniej tuż po rozruchu. Później to różnie. Raz znika, raz czuć non-stop. Filtr kabinowy jest ok, śladów zwierzaka nie widać pod maską. Nic też pod maską, czy przy podszybiu nie śmierdzi. Za wcześnie na grzyb/pleśń na parowniku. Auto ma 3 miesiące.
 13. To powinno pomóc: http://forum.vw-passat.pl/threads/146266-co-mo%BFna-zmieni%E6-w-B8?p=2449349#post2449349
 14. Nie chodzi tylko o skalę, ale o samo użytkowanie, przebiegi, serwis itd.
 15. Gdy Alfa będzie stanowiła trzon oferty flotowej to będzie można jakkolwiek porównywać.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy