Witam wszystkich.
Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość założenia samych przycisków do kierownicy ? Mam passata b7 z 2011roku ale nie mam kierownicy multifunkcyjnej, na ebay-u znalazłem przyciski z modułem :
http://www.ebay.ie/itm/151665754224?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Jeżeli przyciski by pasowały to jaki numer wiązki mam szukać ?
Proszę pomóżcie.
Pozdrawiam
Moduł mam 3C5 953 501 BC