Skocz do zawartości
Charakterek

Mały detal a cieszy.

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jakie tam jest typ zarowek

 

standardowe W5W, można diodowe żarówki zapodać ale czy nie będzie świecić za bardzo punktowo?

a co do wymiany to powinna dać się szybka zdjąć ale głowy nie dam uziąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka,

Spalila sie jedna z zarowek ( w lampce tej W8 z diodami co by nie bylo nieporozumien ) i ... raz ze nie wiem jakie tam jest typ zarowek - dwa jak ja wymienic - nie za bardzo mi sie usmiecha wyjmowanie calej lampki - da sie jakos zdjac to "szkielko" z wierzchu ?

 

Chyba lepiej będzie zdjąć całość - szkiełko jest na zaczepach z każdej strony (nie tak jak w zwykłej) i obawiam się że trzeba by solidnie podważać. Jeśli nie pękną zaczepy to zostaną ślady po podważaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Tego sie wlasnie choroba obawialem - jak ja montowalem to weszla na duuzy wcisk i wyjecie jej teraz bedzie ..wyzwaniem niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie :) Zdwjmuje się szkiełko z zewętrzną plastikową blendą. Czyli całość zewnętrzna. Trza się nagimnastykować i powyciągać mocno na siłę, ale daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Czyli schodzi szkielko plus obudowa ta plastikowa - a wnetrze zostaje :??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupoty gadacie :) Zdwjmuje się szkiełko z zewętrzną plastikową blendą. Czyli całość zewnętrzna. Trza się nagimnastykować i powyciągać mocno na siłę, ale daje radę :)

 

Może i tak, szkiełko samo też zejdzie - nie powiedziałem że nie tylko pytanie czy da się to zrobić tak żeby nie było śladów po podważaniu :) - ja bym sie nie podjął. Całą lampkę jest łatwiej wyciągnąć - wystarczy wsunąć coś szerokiego i płaskiego np skrobaczkę do szyb i poważyć całą szerokością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Moze w sumie macie i racje - wyjme calosc ... jakos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam zdejmałem tą blendę tam jest 6 zatrzasków i śladów ni ma. Ja przed założeniem lampki w aucie sprawdzałem jak się ją demontuje. Po zdjęciu blendy mamy dostęp do otworów technologicznych służących do odginania blaszek mocujących. Płaski śrubokręt i finito. W sobotę zrobię fotki i pokażę co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wszystko pięknie i ładnie.Tylko niech mi ktoś powie po co wogóle są te czerwone diody ?

Czy tu chodzi o fajny bajer czy spełniają jakąś swoją funkcje ?

 

P.S -->. Ogólnie bajer bardzo SPOKO...tylko tyle że mam szyber i 275zł na lampke to narazie mi troche szkoda :D ...mała rzecz a cieszyy i jak passek Bajerancko wygląda :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te diody pewnie tak jak w superbie padaja na skrzynie biegow:> ladnie to wyglada ;) i tylko chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ktoś może wie, czy występuje taka lampka z diodami, ale z wyświetlaczem "AIRBAG OFF" ? Mam paska z końca 2004r i posiadam zwykłą lampkę z takim wyświetlaczem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie lampki bez sterowania szyberdachem numery tych części:

 

3B7947105F 2EN - szary perlisty

3B7947105F 92Y - beż słoneczny

 

ze sterowaniem szyberdachu:

 

3B7947106B 2EN - szary perlisty

3B7947106B 92Y - beż słoneczny

 

3B0864249B2ZZ - chromowana nakładka

 

3B0864249B2ZZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja też chciałem kupić, ale mam w mojej air bag off a nie widziałem takiej z tym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może odgrzebuje ale można kupić taką z airbag off ale w wersji z szyberdachem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności