Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy ja mam paska b5 tylko benzyniaka 150 km w automacie i na pelnym baku razem z rezerwa zrobie ok 530 km ? ;/ przy normalnej jezdzie jak deptam to zrobie z 400 xD , wydaje mi sie to cos malo, nie orientujecie sie jakie ma prawidlowe spalanie ? bo nie moge znalesc tematu odnosnie benzyniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.9 TDI AJM / przebieg nie'allegrowy ;)

 

 

pełny bak - 785 km do zaświecenia rezerwy - pełny bak // z wyliczeń jakieś 6.5/100 przy 70% miast Górnego Śląska :>

ponownie 1.9 TDI AJM :>

 

przy tej pogodzie, co prawda nie "na pełnym baku", ale na 49.5L zrobiłem 790km ;)

 

zobaczymy ile teraz zrobi, jak jest po ~ -20*C :lol

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik 2.8 4x4 automat benz-gaz

no ja przejechałem po raz pierwszy moim nowym paskiem koło 200km na 38l butli gazu ;D a moja jazda była mieszana - but, eco, but ;D

ale więcej buta było ;) także jestem zaskoczony i to mile. zobaczymy jak będzie szło dalej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

860km po miejscu, trasa 1000 do rezerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avf tiptronic 100% miasto średnia prędkość 22 km/godzine na baku 550 kilometrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100 km na baku do zapalenia rezerwy. Nigdy nie wyjeżdżam rezerwy.

Pozdrawiam Łysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.9 TDI AJM / przebieg nie'allegrowy ;)

 

pełny bak - 785 km do zaświecenia rezerwy - pełny bak // z wyliczeń jakieś 6.5/100 przy 70% miast Górnego Śląska :>

ponownie 1.9 TDI AJM :>

 

przy tej pogodzie, co prawda nie "na pełnym baku", ale na 49.5L zrobiłem 790km ;)

 

zobaczymy ile teraz zrobi, jak jest po ~ -20*C :lol

no i teraz już wiem, przy tych mrozach na 43.8L zrobiłem 620km - 50% trasa / 50% krótkie miejskie odcinki :)

 

IMO nawet nieźle :>

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 1.9 TDI 130 tryb mieszany coś około 900km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb mieszany 70% miasto 30% trasa - coś około 7L/100km

Na zbiorniku około 900 km.

Edytowane przez serce74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,110 tdi 1170 i komornik sie odezwal

 

pamietny moj wynik trasa do bialegostoku po 108km srednie na komputerze 3.8l/100km, a srednia predkosc wyszla 78km/h

Edytowane przez zacek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy ja mam paska b5 tylko benzyniaka 150 km w automacie i na pelnym baku razem z rezerwa zrobie ok 530 km ? ;/ przy normalnej jezdzie jak deptam to zrobie z 400 xD , wydaje mi sie to cos malo, nie orientujecie sie jakie ma prawidlowe spalanie ? bo nie moge znalesc tematu odnosnie benzyniaka.

 

trochę odkopię ;) mam 1.8T 150KM co prawda AWT i co prawda w manualu 5, a nie w automacie, ale jak mówisz, że przy bucie robisz 400km to chyba trochę mało ;) z drugiej strony, zależy co dla kogo jest butem i depnięciem ;)

 

Ja na pełniusim baku w moim przypadku (czyli 70% trasa, 30% miasto, trasa 140-150km/h zależne od warunków atmosferycznych i drogowych, miasto - no cóż. Zależy jak się spieszy i jakie są korki ;)) robię około 590km.

 

Jeśli chodzi o minimalny rekord spalania to 7.1 na trasie. Nigdy nie zlazłem do instrukcyjnego 6.4 :|

 

Rekord kilometrów na pełnym baku to 710km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

618 km do zaświecenia się rezerwy wyszło 9 l na 100 km głównie miasto i dojazd do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

655 km na jednym zbiorniku gazu , wyszło 9,58 litra / 100km pojemność 62,7l

dopiero trzecie tankowanie na gazie

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1230km 100% trasa 1300 chyba bym zrobił utrzymywana prędkość 110km/h, średnia prędkość wyszła 104km/h, tempomat, temperatura na zewnątrz ok. 7stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzucę coś od siebie :)

 

85% trasa, 15% miasto i na baku zrobione 850km

średnie spalanie 7,5L/100km

średnia prędkość niecałe 80km/h, większość trasy 110-120km/h, od czasu do czasu 140-150km/h

 

chyba nie tak źle jak na V6, automat i 4x4 :)

 

najniżej udało mi się zejść na trasie do 6,7L/100km - jazda 90-100km/h

ale miasto to zawsze 12-13L/100km :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1083km na przewaznie trasie 1.9 tdi 110KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.9 TDI AJM / przebieg nie'allegrowy ;)

 

pełny bak - 785 km do zaświecenia rezerwy - pełny bak // z wyliczeń jakieś 6.5/100 przy 70% miast Górnego Śląska :>

ponownie 1.9 TDI AJM :>

 

przy tej pogodzie, co prawda nie "na pełnym baku", ale na 49.5L zrobiłem 790km ;)

 

zobaczymy ile teraz zrobi, jak jest po ~ -20*C :lol

no i teraz już wiem, przy tych mrozach na 43.8L zrobiłem 620km - 50% trasa / 50% krótkie miejskie odcinki :)

 

IMO nawet nieźle :>

teraz mi wyszło na 54 L 906km i zatankowałem do pełna, z tego jakieś 410km na trasie - reszta miasto :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 99 1.9TDI AHU(z virusem) 1Z tryb mieszany(55/45miasto) temp od -5 do +4 do zapalenia rezerwy 750,7KM. Miasto odcinki do 10km nie dłuższe. Jazda raczej ekonomiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sie ma, dziś zrobiłem na baku 655km wskazówka prawie leżała już się bałem że nie dojadę do stacji, ale generalnie cały czas w trasie, przy prędkości od 80 do 160km/h, po mieście robię na baku niecałe 600km. Dziś właśnie zrobiłem te 655km i podobno bak jest 63l gdy pojechałem na Orlen pan mi zatankował 65l i jeszcze mówił że może zatankować więcej, ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w zeszłym roku jechałem z Żywca nad morze przez Wrocław Poznań trasa 778 km spalanie u celu komputer pokazał 5,6 litra na 100km !! silnik 1,9 tdi 131km wskaźnik wskazywał jeszcze 1/4 baku prędkość 120- 140 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności