Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

rychu_90 nie dziw sie takiego spalania ,ja mam 2,5 v6 tdi ale 180km tiptronik w audi a6 i w mieście do 500 km max zrobie :) spalanie u mnie w mieście teraz to 12/100 minimum,to nie są silniki na oszczędną jazdę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rezerwy 62 l po odpowietrzeniu baku - do rezerwy 1050 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim Passacikiem 1.8 robię tak ok 600km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoim B5 1.9TDI 115km(AJM) robie średnio 800-850 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.8T 150KM na baku w lato 450 w zimę ponad 700 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9TDI 101KM - dziś weszło 62l ON, przy przebiegu 984km od ostatniego tankowania, więc realnie rzecz ujmując 1000 km w cyklu mieszanym i bez eco-drivingu jest u mnie do osiągnięcia. Jednak przy cenach ON powyżej 6PLN/l będzie trzeba nad tym eco-drivingiem popracować :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 AVF 4Motion 800km 30% miasto, 70% trasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 Tdi AWX ok 900 do rezerwy , wiekrzosc to niedługie trasy do 20 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 61 litrach zrobiłem 1270km więc spalanie ok.5L/100km, w większości po trasie do/z pracy (Wisła-Skoczów-Wisła) + wiadomo wyskok na jakieś zakupy itp.

jeżdżę spokojnie(ok.100km/h) ale jak trzeba wyprzedzić to przycisnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem na 55l ON 920 km w staram się jeżdzić do 11okm/h większość dystansu to trasy około 20 km. silnik 1.9 115 kucy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj do rezerwy zrobiłem 830 km :D średnia prędkość wg kompa na fisie to 82 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedan z 2001 roku 1,9 TDI 131KM (chociaż niektórzy mówią że więcej to auto ma kucy, nie sprawdzałem takie kupiłem) ostatnie tankowanie 60,5l przejechałem na tym 901 kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja b5 97r 1,9 TDI 110 koni AFN na full zalany czyli 70 litrów robie 1300km przy spokojnej jeżdzie do 120 nocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rekord, 1.9 TDI AJM 115km 60% trasa 40% miasto, 910 km i pojechałem zalać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zejść jak najniżej na spalaniu trzeba się nauczyć słuchać swojedo silnika, czyliwykorzystywać Nm i kW jazda dziadkowa nie zawsze daje zamierzone oszczędniści. Umnie 90% jazdy miasto po przejechaniu 900-940km tankuje od 58-63 l. Pod maską stary sprawdzony 1.9 90KM i wcale nie zamulam po mieściejazda dynamiczna z głową, i hamowanie silnikiem dla oszczędności na klockach:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swoim paskiem 1.9 TDIpomykam z Savona (WŁOCHY) do Legnicy bez najmniejszego problemu a rezerwa zapala się pod domem:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,5/100 +/- ? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój AHU niestety na stówkę pali pewnie 8 literków w mieszanej, jednak automat robi swoje... Na baku wyjdzie jakieś 700 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B4 tdi 1Z lany z odpowietrznikiem 105 litrów. Przejeżdzał z polski do anglii 1890km i zostawała mi jeszcze dycha w baku.

Passat B5 afn na baku około 950 km przy szybkiej jeździe, przy normalnej tak do 120km/h nie wiem ile na całym ale spalanie wychodzi około 4,8/100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacze AFN-ów chyba coś zaniżają spalanie. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że średnio wychodzi 4,8/100. Chyba, że to trasa tylko. Raz próbowałem- zalałem do pełna, jeździłem spokojnie do 95km/h, nie wyprzedzałem,90% trasa, rozpędzałem się do 2000-2200obr/min,bez klimy, zapaliła się rezerwa, przejechałem jeszcze ok.80km i nie udało mi się zejść poniżej 5,4/100. W tamtą niedzielę zalałem pod sam korek i wyszło mi 5,6/100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności